вивіска для зоомагазину

Таблички з пінопласту

Західно-Українська Рекламна Компанія АртПром займається виготовленням різноманітних виробів з пінопласту. У нас Ви можете замовити 3D об’єкти, букви, статуї, декоративні та архітектурні елементи, а також таблички і вивіски з пінопласту. Придбати у нас будь-яку пінопластову продукцію дуже вигідно, так як наші ціни вважаються найбільш привабливими у Львові.

Порахувати вартість

Переваги пінопластових виробів

Таблички з пінопласту та інші вироби мають масу переваг. Серед них можна виділити основні:

  • легка обробка;
  • можливість виконати табличку будь-якої форми;
  • вироби виходять дуже легкими;
  • подібні об’єкти коштують дешево;
  • вивіски, таблички з пінопласту стійкі до впливу зовнішнього середовища і незначним фізичним навантаженням;
  • швидкий і легкий монтаж подібного роду виробів до будь-якої поверхні.
ЗАМОВИТИ

Таблички з пінопластуСпособи обробки матеріалу

Фахівці Західно-Української Рекламної Компанії АртПром виготовлять пінопластові таблички, використовуючи лазер або спеціальний фрезер. Спосіб обробки залежить від того, якої товщини має бути готовий виріб.

Обробляється пінопласт досить просто. Його легко можна порізати як лазером, так і розпеченою струною на спеціальних верстатах. Після обробки краї виробів залишаються рівними, завдяки чому логотипи, букви, вивіски, таблички виглядають дуже красиво і акуратно. У нас Ви можете купити саме таку продукцію за найвигіднішими цінами у Львові. Наші фахівці і досвідчені дизайнери допоможуть створити ексклюзивний ескіз та втілити в життя будь-який дизайнерський задум. Ваші проекти є індивідуальними, тому використовуватись повторно або потрапити в наше портфоліо, можуть тільки з дозволу замовника.

Таблички з пінопластуАсортимент продукції

Ми виробляємо об’ємні і плоскі пінопластові таблички. Виконані з пінополістиролу таблички можуть бути пофарбовані по бажанню клієнта. Готові вироби можуть імітувати різні поверхні (метал, камінь тощо). За рахунок цього об’ємні букви і цифри на підставі з пінопласту будуть виглядати більш привабливо і неординарно. Плоскі ж, як правило, забарвлюються в чорний колір.

Монтаж виробів з пінопласту також не обтяжливий. Логотипи, вивіски, об’ємні літери та цифри, покажчики, таблички, можна прикріпити до поверхні звичайним двостороннім скотчем. Купити чи замовити у нас таблички з пінопласту або інші об’єкти дуже вигідно, адже Ви не тільки здійснюєте одноразове вкладення коштів на досить тривалий термін, але і можете виконати монтажні роботи самостійно. Команда «Західно-Української Рекламної Компанії АртПром» готова виготовити для Вас логотипи, вивіски і таблички самих різних розмірів і форм. При необхідності, клієнтам зі Львова ми можемо організувати доставку. А при замовленні великогабаритних конструкцій допоможемо в збірці.

ЗАМОВИТИ

Ми пропонуємо якісну продукцію дійсно дешево. Наші пінопластові вироби будуть служити Вам довгий час, виправдовуючи вигідно вкладені кошти. Використовуючи наші пінопластові вироби, Ви можете вигідно виділити свою компанію на тлі конкурентів.


Ціна на вироби з пінопласту

Заповніть поля калькулятора та орієнтовно дізнайтеся вартість вашого виробу

Таблички з пінопласту
9.3 з 10 базується на 34 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами на транспорті у Львові та Україні