Реклама задні окна Львів Реклама на задніх вікнах автобусів Львів Реклама на задніх вікнах Львів

Реклама на задніх вікнах

Реклама на задніх вікнах автобусів
  • Безкоштовний дизайн                                       
  • Якісні матеріали
  • Оптимальна ціна
  • Гарантійне обслуговування
  • Підбір оптимальних маршрутів
  • Старт проекту через 14 днів

Компанія «АртПром» з радістю допоможе Вам організувати та провести рекламну кампанію на задніх вікнах маршруток, автобусів. Телефонуйте нам: (067) 684-95-05 або (073) 167-36-35, детально на сторінці Контакти

Замовити

Реклама на задніх вікнах Львів – це унікальні рекламні зображення, розміщені на задніх вікнах маршрутних таксі, габаритних автобусів, що їздять по Львову, враховуючи міські та приміські маршрути. Напрямки транспорту охоплюють центральну частину міста і спальні райони, де живе багато людей, знаходяться великі торгові центри. Це чудова можливість задіяти всіх жителів і гостей Львова. Тому зображення на задніх вікнах гарантує високу ефективність рекламної кампанії.

Маршрутки та автобуси є найбільш популярним видом громадського транспорту у Львові. Ними користуються 90% місцевих і приїжджих. Крім того, вулиці міста щоденно наповнені легковими авто. Це важливий плюс такого виду просування товарів і послуг, як реклама на задніх вікнах маршруток. Адже цільова аудиторія реклами на вікнах – це, насамперед, водії інших транспортних засобів, а також пішоходи, пасажири.  

Наші клієнти часто замовляють рекламу на задніх вікнах автобусів, маршрутних таксі, тому що вона постійно рухається разом із транспортом багатолюдними вулицями міста. А ще цей вид зовнішньої реклами є унікальним, ефективним, має відносно невелику ціну і нагоду швидко почати рекламну кампанію. Отже, реклама на задніх окнах – це реклама, що поєднує високу якість та оптимальну ціну + забезпечує гарантовану віддачу за короткий проміжок часу.

Замовити

Повний спектр послуг з розміщення реклами на задніх вікнах маршруток, автобусів  

  • Рекламні зображення на задніх вікнах;
  • Рекламні постери на задніх вікнах транспортних засобів.

Також ви можете замовити:

Що варто знати про рекламу на задніх вікнах маршруток, автобусів

Види транспорту

Виготовляємо та розміщуємо у Львові рекламні зображення на задніх вікнах маршруток моделей «Богдан», «Еталон», «Іван», «Валдай» та на великогабаритних автобусах «МАН», «ЛАЗ».

Переваги

Задні вікна львівських маршруток, автобусів дають простір для реалізації унікальних рекламних рішень. Наші дизайнери безкоштовно розроблять оригінальний дизайн реклами, яка точно приверне увагу та запам’ятається водіями інших авто. Така реклама на транспорті відповідає сучасним вимогам ринку. Це велика візитна картка Вашого бізнесу, крім того, – динамічна!

Географія розміщення реклами на маршрутках

Маршрутні таксі, великогабаритні автобуси є основним громадським транспортом у місті Львів. Враховуючи потреби клієнта, з допомогою такого способу, як реклама на задньому склі автобусів, маршруток є нагода охопити все місто, а саме – центр і спальні райони, де може бути Ваша цільова аудиторія (ТЦ, бізнес-центри, ринки, залізничний вокзал, ресторани, ВНЗ, гуртожитки, лікарні, садочки), а також приміську зону (автостанції тощо).

Замовити

Також варто переглянути: