Друк картин

druk_kartin_3

Картина – це твір живопису, який викликає у глядача певні емоції і використовується для оздоблення інтер’єру.

Картинами можуть виступати як справжні полотна художників зі світовим ім’ям, так і їх репродукції, а також фотографії, постери, вишивка, гобелени тощо.

Правильне розміщення картини в інтер’єрі дозволяє змінити вигляд будь-якого приміщення. Зробити кімнату більш стильною, вишуканою, затишною.

Рекомендації з розміщення картин в інтер’єрі

Перед тим як додати в інтер’єр картини, фотографії, важливо слідувати певним правилам. Пам’ятати про кольорову гаму кімнати та співвідношення розмірів і форми картини з приміщенням, обрамлення, освітлення.

Кольорова гама. Аби картини добре сприймалися в інтер’єрі, важливо подбати про колір і фактуру стін. Останні не мають бути яскраво вираженими. Лише cпокійні та стримані тони. Якщо на стінах шпалери, малюнок на них мусить бути ненав’язливим. Завдяки поєднанню цих умов картина додасть закінченості інтер’єру.

Розмір. Великі яскраві картини або фотографії візуально зменшують розмір кімнати. Через це важливо досить обережно підходити до їх оздоблення масштабними полотнами. У свою чергу, невеликі поодинокі картини розсіюють увагу і кімната матиме незавершений вигляд. Динамічно і оригінально виглядатиме інтер’єр при поєднанні картин різних розмірів.

Обрамлення. Картина виглядає красиво, коли вона оформлена в раму. При цьому не обов’язково всі зображення обрамляти однаково. Фотографії і картини у різних рамах можуть зробити інтер’єр неповторним.

Освітлення. Освітлення буває природним або штучним. Якщо ми говоримо про світле приміщення, не потрібно розміщувати картини близько до вікон. В даному випадку спрацьовує ефект віддзеркалення. В кімнаті, де не вистачає світла, додаткова підсвітка картини – обов’язкова умова. Особливо це стосується картин і фотографій у зелено-синій гамі.

druk_kartin_2

Процес виготовлення

Картина, фотографія… Кожен з нас прагне мати у своєму інтер’єрі ексклюзивні речі. То ж, якщо ви хочете здивувати своїх друзів неперевершеним оздобленням власного приміщення, мусите подбати про досконалість матеріалу, з якого будуть виготовлені картини, репродукції, фотографії. Допоможе в цьому компанія «АртПром», яка працює в цій сфері 10 років і досконало володіє усіма секретами виготовлення індивідуальних речей для інтер’єру.

Широкоформатний друк банерів у Львові

В роботі спеціалісти використовують лише високоякісні, екологічно чисті голандські матеріали, які дозволяють передати усі відтінки і кольори картини. Великим плюсом є те, що матеріали, які використовуються для виготовлення картин, є стійкими до вигорання. Протягом багатьох років картина матиме гарний вигляд. Фахівці також виконають усі побажання клієнта щодо розмірів картини – від невеличких репродукцій до масштабних полотен.