Стелажі з рекламою

Стелажі з рекламою
  • Оригінальний дизайн
  • Зручність та надійність
  • Великий вибір матеріалів
  • Вигідне експонування товарів
  • Ефективність
  • Гарантія

Компанія «АртПром» із задоволенням допоможе Вам в проектуванні та виготовленні стелажів з рекламою. Зателефонуйте нам за номерами: (067) 684-95-05 або (073) 167-36-35, детально на сторінці Контакти

Стелажі з рекламою – це конструкції з рекламною інформацією про продукцію, які розміщуються в точках продажу. Вони вигідно виділяються на фоні стандартних полиць магазинів, супермаркетів.

Стелажі з рекламою можуть мати різні форми та оформлення. Вони складаються з металевої рами та полиць  з композитного матеріалу, пластику, дерева. Можливе виготовлення стелажа без рами, полиці можна замінити на кошики.  Рекламні стелажі можна виготовити за оригінальним дизайном: в формі Вашої продукції, наприклад, пляшки, коробки, бокала, банки тощо.

img_3745

Стінки, задня панель стелажа використовується як додаткове рекламне місце. На цих поверхнях наносяться  логотипи, інформація про акційні пропозиції, характеристики продукту. Полиці  та панелі оформлюються за допомогою друку на плівці чи аплікації, який виклеюється на основу. Це дозволяє  змінювати зображення, проводити ребрендінг при потребі.

У верхній частині стелажа розміщується фриз, який може бути у формі продукції чи логотипу. Фриз – це найпомітніша частина конструкції, якій потрібно приділити увагу в її проектуванні.

Також ви можете замовити:

Що потрібно знати про стелажі з рекламою?

Завдання

Основне завдання стелажів з рекламою – привернути увагу потенційних покупців, виділити товар серед інших. Необхідно, щоб стелаж розміщався у вигідному місці торгової точки, щоб його було помітно серед інших полиць. Дане торговельне обладнання ставлять у магазинах, супермаркетах, на АЗС, в кафе тощо.

Сфера використання

Найчастіше рекламні стелажі використовують для таких продуктів як: алкогольні та безалкогольні напої, снеки, кондитерські вироби, дрібна побутова техніка, косметичні засоби та багато інших. Крім продукції на стелажах можна розкласти інформаційні листівки та інші друковані матеріали про Ваш товар.

Оригінальний дизайн

Розробка дизайну стелажів з рекламою дозволяє створювати оригінальні конструкції для продукції. Технологічні рішення та якісні матеріали у виготовленні вирішують  питання міцності, надійності, терміну експлуатації обладнання.

Компанія «АртПром»  пропонує виготовлення стелажів з рекламою і охоплює  весь процес від розробки дизайну до виготовлення конструкції та нанесення рекламної інформації.

Надається  гарантійне обслуговування  для обладнання.

Індивідуальний підхід дозволяє створювати стелажі з рекламою, які будуть успішно демонструвати Вашу продукцію в точках продажу та привертати увагу клієнтів.