Олег Майовець - директор Менеджери дизайн та виробництво

Про компанію

Західно-Українська Рекламна Компанія “АртПром” була заснована в 2005 році. Активно завойовуючи ринок та постійно розвиваючи свій творчий потенціал, за цей час ми зарекомендували себе, як надійний та стабільний партнер у ведені бізнесу і на сьогодні є лідером на ринку реклами на Західній Україні.

Основними напрямками діяльності “АртПрому” є реклама на транспорті, візуальна реклама, щитова реклама, POS продукція, широкоформатний, офсетний друк а також виготовлення рекламно-торгівельних конструкцій.

Головним принципом діяльності компанії є висока ефективність рекламних рішень та належна якість виготовленої продукції.

Наша рекламна продукція відзначається високим професійним рівнем, чим значно виділяється на загальному фоні рекламного ринку. Вона приваблює до себе покупця, отже, є достатньо ефективною.

Клієнти мають бути впевненими, що витрачені на рекламу кошти – це вдалий вклад у власний успіх.

Серед наших клієнтів, такі відомі компаніїї як: ОККО, Aris, Nestle, Ласунка, Лімо, Danone, Добряна, Перша Приватна Броварня, Моршинська, Мережа аптек DS, Сімейна аптека, аптека Природа Чистоти, Нова аптека, Міст Експрес, Winbau, ПроКредит Банк, Єврогазбанк, Терра Банк, Фуршет, Сільпо, Auchan, Яблуневий Дар, Етрус, Славія, Плиточка, Керама Центр, Tikkurila, Husquarna, Bosch, Saturn, Gardena,Knauf, Три Слони, Марк, Embawood, Планета Кіно (IMAX), TPG, Музенідіз Тревел, та багато інших не менш важливих для нас клієнтів.

В основі нашої успішної діяльності лежить комплексний підхід до вирішення завдань, які стоять перед нашими клієнтами. Ми зацікавлені в успіху кожного з них, а також в розвитку та посиленню їх позицій на сучасному ринку. З цією метою в нашій компанії було зібрано команду кваліфікованих фахівців і створено потужну сучасну виробничу базу.

Головною нашою особливістю ми вважаємо вміння будувати довготривалі стосунки з нашими партнерами, в основу яких закладена взаємна вигода та повага.

Наша місія: сприяти якнайширшому колу клієнтів в розвитку їхнього бізнесу та зростанню їхніх прибутків, а наш досвід та репутація будуть запорукою у цьому.

Нас обирають партнером у бізнесі, оскільки ми – стабільна та успішна компанія, про що свідчить наша стійкість на ринку протягом багатьох років, конкурентно-спроможність, професіоналізм та постійне прагнення до освоєння нових технологій!

Політика конфіденційності