вивіска для туристичної агенції

Світлові об’ємні букви

Світлові об'ємні букви

Для всіх, хто бажає вигідно і економно розрекламувати свій логотип, залучити більше потенційних покупців і значно збільшити продажі, ми пропонуємо звернути увагу на виготовлені з пінопласту об’ємні літери з підсвічуванням. Як сучасний і досить екстравагантний маркетинговий хід, світлові об’ємні букви допоможуть створити оригінальну композицію, яку не зможе проігнорувати жоден відвідувач або перехожий.

ЗАМОВИТИ

Світлові об’ємні літери з пінопласту, купити які ми пропонуємо за дуже привабливими цінами тільки в Західно-Українській Рекламній Компанії “АртПром”, з настанням вечора будуть відрізняти Вашу компанію від конкурентів, заманюючи потенційних покупців відвідати саме Ваш бутик (кав’ярню, кінотеатр, нічний клуб та ін.)

Порахувати вартість

Що являють собою пінопластові літери з підсвічуванням

Пінопластові світлові об’ємні літери допоможуть вирішити дуже актуальну задачу, як можна неординарно розрекламувати свій бренд. Маючи власне виробництво і величезний досвід подібних робіт, ми готові запропонувати Вам вивіски різних розмірів і дизайнів, які з настанням темряви будуть мерехтіти, блимати, змінювати відтінки, горіти різними кольорами, виділятися підкресленням тощо.

Виготовлення об’ємних букв з підсвічуванням – процес досить захоплюючий. Відтворюючи фігури і конструкції з пінопласту, ми поміщаємо всередину джерело живлення з додатковими елементами системи. Таким чином, виріб підсвічується діодами зовні і виглядає дуже акуратно. Подібні вироби – запорука грамотного оформлення і яскравої реклами (зовнішньої і внутрішньої). Завдяки саме такому маркетинговому ходу, у людей не виникне проблем з розпізнаванням вивіски – об’ємні літери з підсвічуванням дозволять протягом декількох секунд розгледіти саме Вашу вивіску, що в більшості випадків гратиме вагому роль у прийнятті подальшого рішення відвідати саме Вашу крамницю, кав’ярню або скористатися іншими послугами, наданими Вашою компанією.

Світлові об'ємні буквиЯкими перевагами володіють пінопластові букви з підсвічуванням?

Крім доступної ціни, світлові об’ємні літери з пінопласту, купити які варто кожній людині, що займається бізнесом, володіють іншими важливими перевагами. До них відносяться:

  • виразність виробів і висока естетичність;
  • ефектний і привабливий зовнішній вигляд;
  • стійкість до впливу багатьох зовнішніх факторів (у тому числі фізичних навантажень та атмосферних опадів);
  • економічна користь за рахунок енергозберігаючого підсвічування;
  • довговічність;
  • простий, швидкий монтаж і підключення;
  • легке транспортування;
  • різноманіття форм і дизайнів;
  • можливість створити будь-яку імітацію;
  • відсутність навантаження на основу, що несе, навіть при тривалій експлуатації.
ЗАМОВИТИ

У нас – все тільки найкраще для Вас!

Якщо Ви цікавитеся, де можна замовити світлові об’ємні букви з пінопласту, зверніться в Західно-Українську Рекламну Компанію “АртПром”. У нас Ви можете придбати, як готові стандартні конструкції, так і оформити замовлення на індивідуальне виробництво ексклюзивних виробів.

Завдяки тому, що ми маємо власне обладнання і займаємося виготовленням, реалізацією пінопластової продукції протягом багатьох років, ми відтворимо точну копію наданого Вами ескізу потрібного розміру. Протягом короткого проміжку часу Ви отримаєте саме те, що Вам необхідно. Замовивши у нас світлові пінопластові об’ємні літери, Ви зможете заощадити свій час і гроші, і при цьому отримаєте чудову можливість розрекламувати свій бренд і збільшити продажі.


Ціна на вироби з пінопласту

Заповніть поля калькулятора та орієнтовно дізнайтеся вартість вашого виробу

Світлові об’ємні букви
9.6 з 10 базується на 18 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами на транспорті у Львові та Україні