Стійки для напоїв

Стелажі з рекламою
  • Оригінальний дизайн
  • Зручність та надійність
  • Тривалий термін експлуатації
  • Вигідне експонування товарів
  • Ефективність
  • Мобільність

Компанія «АртПром» із задоволенням допоможе Вам в проектуванні та виготовленні стійок для напоїв. Зателефонуйте нам за номерами: (067) 684-95-05 або (073) 167-36-35, детально на сторінці Контакти

Стійки для напоїв – це рекламні конструкції в точках продажу, на якому виставляються пляшки з напоями та рекламна інформація про продукт. Стійки можуть бути довільної форми та оформлення. Сучасні матеріали та технології дозволяють втілювати різноманітні ідеї виготовлення стійок.

Стійки складаються з металевої рами та полиць, ззаду та з боків оббиваються панелями з пластику чи композиту. Зображення, логотипи надруковані на плівці чи виготовлені методом аплікації наносяться на стінки та інші частини стійки. Зверху стійки може кріпитися – фриз – елемент з пластику прямокутної чи округлої форми, або прорізаний в формі логотипу.

Стійки з металевою рамою є міцними та надійними, мають тривалий термін експлуатації.  Зображення на обладнанні можна переклеювати багато разів під різні продукти та рекламні  акції.

Також ви можете замовити:

Що потрібно знати про виготовлення стійки для напоїв?

Оригінальні конструкторські рішення

Виготовляючи стійки для напоїв на замовлення, можна розробити ексклюзивні конструкції, які виділяться серед інших полиць магазину. Особлива форма, кольорове та інформаційне оформлення рекламної стійки безумовно привернуть увагу покупців.

Сфера використання

Стійки для напоїв ставлять в магазинах, супермаркетах, кафе, на АЗС, на літніх майданчиках. На полицях виставляються пляшки, банки, пакети алкогольних та безалкогольних напоїв, соків.

Функції стійок для напоїв

Якщо Ви маєте на меті вивести новий продукт на ринок чи збільшити продажі, то Вам необхідно замовити оригінальні рекламні стійки для напоїв.

Стійки для напоїв, розроблені під Вашу продукцію, демонструють імідж торгової марки, служать рекламою в точці продажу.

Західно-Українська Рекламна Компанія «АртПром» займається виготовленням стійок для напоїв та іншого рекламно-торговельного обладнання. Звернувшись до нас Ви отримаєте консультації  щодо дизайну конструкції, ми запропонуємо технічні рішення виготовлення та забезпечимо якість виконання робіт і тривалий термін експлуатації  стійок.