Наклейки, підставки

Наклейки, підставки
  • Оригінальний дизайн
  • Зручність у використанні
  • Доступна вартість
  • Оригінальність дизайну
  • Можливість зміни інформації
  • Ефективність та інформативність

Компанія «АртПром» із задоволенням допоможе Вам в дизайні та виготовленні наклейок, підставок різного типу.
Зателефонуйте нам за номерами: (067) 684-95-05 або (073) 167-36-35, детально на сторінці Контакти

Наклейки та підставки широко використовуються для привернення уваги покупців та для інформування про продукцію, ціни тощо.

Наклейки виготовляються на самоклеючій плівці, сфера їх використання може бути надзвичайно широкою – від оформлення вітрин до маркування товару чи упаковки продукції. Розмір, дизайн, кольори, форми наклейок не обмежуються, що дозволяє створювати різноманітні POS-матеріали, які використовуються в точках продажу.

Підставки для реклами – це кишеньки з акрилу  для друкованої продукції з  ніжкою, яка розміщена під кутом. В кишеньку вставляються листи з інформацією, які можна замінювати залежно від потреб. Підставки можуть виготовлятися під будь-який формат листівки: А-5, А-4, А-3 або довільних розмірів. Рекламні підставки використовуються в торгових залах, в розважальних центрах, в медичних закладах, на виставках.

Весь спектр виготовлення наклейок та підставок:

  • Розробка дизайну наклейок та підставок
  • Виготовлення наклейок та підставок для реклами
  • Виготовлення друкованих листівок, які використовуються у підставках для реклами.

Також ви можете замовити:

Що потрібно знати про виготовлення наклейок та підставок

Наклейки можна використовувати для різних потреб в точках продажу та для оформлення вітрин, дверей,  для привернення уваги покупців, для надання додаткової інформації про товар чи послуги.

Наклейки можна виготовити різних розмірів. Вони можуть бути суцільними або складатися з окремих букв, які виготовляються способом плотерної  порізки з самоклеючої плівки. На даний час існує широкий вибір видів та кольорів плівки – від звичайних плівок (наприклад Oracal 641) до вітражних плівок (використовуються для оригінального оформлення вітрин магазинів).

Підставки для реклами  використовуються як меню чи цінники, дозволяють надати додаткову інформацію покупцеві в точці продажу. Крім того на рекламну підставку можна встановити кишеньку для візиток, що розширить можливості та ефективність їх  використання.

Наша  компанія «АртПром» виготовить наклейки будь-яких розмірів методом широкоформатного цифрового друку, виготовить підставки для реклами за оригінальним ескізом для будь-яких потреб. Гарантуємо високу якість та тривалий термін використання.