вивіска для нічного клубу вивіска для автомагазину

Виставкові і рекламні стенди з пінопласту

Виставкові і рекламні стенди з пінопластуСвіже й неординарне маркетингове рішення за привабливими цінами

Виставкові та рекламні стенди – легкі і недорогі конструкції для просування Вашого бізнесу. Замовити їх виготовлення за низькими цінами у Львові Вам вдасться в “Західно-Українській Рекламній Компанії АртПром”.

Порахувати вартість

Скористайтеся формою “Замовити розрахунок”, прикріпивши креслення або малюнок із зазначенням необхідних розмірів і додаткових параметрів виставкового або рекламного стенду, або замовляйте дзвінок і наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом декількох хвилин для уточнення всіх необхідних деталей.

Особливості застосування стендів з пінопласту

Постійно зростаюча конкуренція в різних галузях сучасного бізнесу призвела до того, що розробка нових маркетингових рішень перетворилася в необхідність, без якої жодна компанія не зможе отримати успіх. У подібній ситуації використання виставкових та рекламних стендів з пінопласту вважається свіжим і неординарним рішенням.

Виставкові і рекламні стенди з пінопласту

Пінопласт – недорогий і практичний матеріал. Вироби з нього є прекрасною альтернативою важким, дорогим і складним в експлуатації металевим конструкціям. При цьому термін служби даних виробів практично однаковий.

Досягається подібний ефект завдяки використанню для виробництва рекламних та виставкових стендів спеціального особливо міцного виду пінопласту – пінополістиролу. Як правило, пінополістирол застосовується при виготовленні логотипів, вивісок і рекламних стендів, що використовуються в наші дні для оформлення торгових і виставкових майданчиків, і багатьох інших пінопластових виробів.

Виставкові та рекламні стенди з пінопласту від “Західно-Української Рекламної Компанії АртПром” – необмежені можливості для реклами вашого бізнесу.

Компанія “АртПром” виготовить для Вас красиві букви для оформлення стендів, які є яскравими і доступними за вартістю, основними перевагами яких є:

  • Швидкість і легкість складання. Часи, коли установка виставкового стенду вимагала залучення великої кількості працівників і набору спеціальних інструментів, залишилися в минулому. До прикладу, монтаж рекламного стенду, зробленого з пінопласту у формі своєрідного пазлу, проводиться максимально швидко завдяки малій вазі деталей і чітко продуманій технології їх з’єднання. В інших випадках стенди кріпляться за допомогою звичайних дюбелів або спеціального клею. Після використання виставковий або рекламний стенд також легко демонтується і може транспортуватися і піддаватися повторному складанню ще безліч разів. При необхідності додаткові деталі можна придбати окремо чи замовити їх виготовлення в нашій компанії.
  • Широкі дизайнерські можливості. Наші фахівці готові розробити і виготовити конструкцію будь-якої форми і розміру, в якій кожна найдрібніша деталь буде служити для залучення потенційних клієнтів і спонукати їх купити Ваш товар або скористатися Вашою послугою. Розробити концепцію реклами з пінопласту Вам допоможуть наші дизайнери, котрі точно знають, яким повинен бути якісний і сучасний стенд.
  • Досконалість зовнішнього вигляду і висока стійкість до несприятливих погодних умов. Перед експлуатацією виставкові та рекламні стенди покриваються спеціальними фарбами, які сприяють наданню стендам досконалого зовнішнього вигляду, а попереднє нанесення лаку дозволяє зробити вироби з пінопласту особливо міцними і стійкими до зовнішніх впливів, на зразок снігу, дощу або сонячних променів.
  • Унікальне поєднання якості матеріалу, термінів виготовлення і доступних цін.

Виставкові і рекламні стенди з пінопластуДодаткові переваги при замовленні виготовлення в нашій компанії

Крім виставкових та рекламних стендів з пінопласту ми також можемо виготовити для Вас на замовлення окремі декоративні елементи: вивіски, таблички, написи і логотипи. При цьому витрати на їх виробництво і установку будуть мінімальними, а проблем з монтажем не виникне.

Не виникне у Вас труднощів і з доставкою пінопластових стендів: ми доставимо Вам готове замовлення в зручне для Вас місце і обумовлений час.

Замовляйте розробку дизайну, виробництво та встановлення рекламних і виставкових стендів з пінопласту в компанії “АртПром”, і успіх Вашого бізнесу не змусить на себе чекати!

Крім виготовлення виставкових та рекламних стендів в нашій компанії ви можете замовити:

  • об’ємну зовнішню рекламу з пінопласту;
  • розробку і виготовлення логотипів, табличок і вивісок будь-якої складності та розміру;
  • пінопластові об’ємні фігури;
  • муляжі, макети і моделі з пінопласту.

Ціна на вироби з пінопласту

Заповніть поля калькулятора та орієнтовно дізнайтеся вартість вашого виробу

Виставкові і рекламні стенди з пінопласту
9.6 з 10 базується на 23 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами на транспорті у Львові та Україні