Куток споживача

Кишеньки для поліграфії

кишеньки для поліграфії
  • Широка сфера використання
  • Доступна вартість
  • Інформативність
  • Оригінальність дизайну
  • Зручність використання
  • Ефективність та інформативність

Компанія «АртПром» із задоволенням допоможе Вам в дизайні та виготовленні кишеньок для поліграфії різного типу.
Зателефонуйте нам за номерами: (067) 684-95-05 або (073) 167-36-35, детально на сторінці Контакти

Кишеньки для поліграфії — це будь-які невеликі рекламні конструкції, які використовуються для поширення друкованої продукції, для розміщення інформації для покупців чи клієнтів.

Кишеньки для поліграфії можна  виготовити за оригінальним дизайном з акрилу чи пластику, або можна замовити вже готові конструкції. Кишеньки можуть бути окремими і стояти на столах, полицях, стендах, в них викладаються флаєри, візитки, каталоги, буклети про продукцію чи послуги. Кишеньки для поліграфії можуть кріпитися на більших стендах, якщо потрібно  розмістити  одночасно поліграфію різних видів.

Що потрібно знати про кишеньки для поліграфії:

Кишеньки для поліграфії є зручними у використанні, дають можливість мати під рукою будь-яку поліграфічну продукцію, дозволяють клієнтам самим обрати, яка інформація їх цікавить.

Кишеньки для поліграфії використовуються в ресторанах, готелях, салонах краси, магазинах, супермаркетах, сервісних центрах, тобто усюди, де є можливість представити поліграфічну продукцію клієнту чи потенційному покупцю.

Кутки споживача та інформаційні стенди — це також свого роду кишеньки, які кріпляться на основу з пластику чи композитного матеріалу. Кутки споживача та стенди використовуються державними установами, закладами харчування,  магазинами тощо.

Що потрібно знати про кутки споживача та інформаційні стенди:

  • Куток споживача – це стенд з інформацією про захист прав споживача.
  • Куток споживача повинен бути в будь-якій роздрібній торговельній точці, на підприємствах сфери послуг, громадського харчування.
  • Стенд повинен бути легко доступним і містити повну й правдиву інформацію.

Кутки та стенди розробляються з використанням Вашого корпоративного стилю, можуть містити логотип, бути довільної конструкції.

Наша компанія «АртПром» виготовить для Вас якісні та надійні кишеньки для поліграфії, кутки споживача та інформаційні стенди.

Також ви можете замовити: