Букви LOVE

Букви LOVE

Останнім часом об’ ємні літери, виготовлені з пінополістиролу (пінопласту) стали невід’ ємною складовою, без котрої не обходяться на урочистих заходах та фотосесіях.
Оригінальні весільні світлини, фотосети для журналів і серія кадрів LOVESTORY для закоханих матимуть набагато оригінальніший і яскравіший вигляд.

ЗАМОВИТИ

Якщо ви прагнете, щоб ваше весілля залишилося в пам’яті надовго, а знімки цієї урочистості викликали навіть через багато років радість та посмішки, звертайтесь до компанії “ АртПром ”. Наша компанія займається виготовленням різноманітних виробів із пінополістиролу. І ми з радістю зробимо для вас об’ ємні літери або слово LOVE з пінопласту.

Порахувати вартість

Власне виробництво та найкраще обладнання дозволять виготовити для вас будь-який виріб по найбільш вигідній вартості і в самі короткі терміни, в тому числі і по індивідуальному кресленню.

Об’ ємні букви — відмінне рішення, для того щоб здивувати оточуючих

Модні тенденції, котрі невмолимо і швидко змінюються змушують вигадувати більш яскраву та незвичайну продукцію. І якщо для сучасних читачів глянцевих сторінок журналів — це оригінальні світлини, то для молодят — це радісні моменти важливої події моменти, котрі запам’ятаються. Чудовим вирішенням цієї задачі стануть об’ ємні слова із пінопластових літер, використовуючи котрі можна прикрасити приміщення для проведення урочистості, зробити неординарні знімки на пам’ять про весілля та, звичайно ж, здивувати своїх гостей. На сьогоднішній час цю чудову можливість може використати кожен, так як компанія “АртПром” пропонує придбати уже готові вироби із пінополістиролу, також ми виготовляємо їх на замовлення згідно індивідуальних креслень.

Букви LOVE

Ми виготовляємо із пінопласту різноманітні конструкції і фігури, об’ ємні написи та логотипи, букви LOVE для фотосесії та інші вироби. Наші спеціалісти, використовуючи інноваційне обладнання, зможуть виготовити для вас із пінополістеролу вироби будь-якої складності в максимально стислі терміни. Ми займаємося цим видом діяльності далеко не перший рік, і наші ціни залишаються найбільш привабливими у Львові.

У нас ви зможете уже готові пінопластові вироби (наприклад слово LOVE для фотосесії). Також наші дизайнери допоможуть створити ексклюзивний напис. Крім того, у нас ви зможете замовити об’ ємні букви LOVE на весілля будь — яких розмірів та дизайну, так як ми готові запропонувати великий вибір варіантів оформлення, серед яких, безсумнівно, буде те, що вам необхідно.

Букви LOVE

Наші дизайнери розробили величезну кількість способів здивувати не лише гостей на весіллі, а й самих закоханих. По бажанню, ви можете придбати слово LOVE із пінопласту, поверхня котрого буде імітувати благородні метали, каміння, різноманітні породи дерева, і навіть структуру піску. А для того, щоб об’ ємні пінопластові букви не втрачали своєї краси, ми обробляємо їх спеціальнім розчином, котрий захищає їх від впливу факторів зовнішнього середовища. Завдяки цьому фігури та букви із пінополістиролу здатні зберегти свій початковий вигляд на протязі довгих років.

Зробити весілля таким, що запам’ятається завдяки нашим виробам із пінопласту легко. Серед більшості подій, котрі відбуваються у житті людини — весілля займає окрему нішу. Це урочистість, яка повинна бути бездоганною. Саме тому, підготування до події розпочинається задовго до запланованої дати. Кожна закохана пара мріє про те, що їхнє весілля запам’ятається лишень світлими, позитивними і радісними моментами. Крім того, багато хто хоче, щоб св’ято і весільна фотосесія відрізнялись від маси традиційних заходів. Втілити в життя бажання і мрії допоможуть об’ ємні вироби і букви, котрі компанія “АртПром” виготовляє із пінополістиролу.

Ми пропонуємо вам придбати уже готові написи і слова по доступним цінам у Львові.

У нас ви можете придбати і замовити:

 • слово LOVE із об’ ємних букв для фотосесії і весілля, а також слова “ВЕСІЛЛЯ”, “JUSTMARRIED”, “МОЛОДЯТА”, “РАЗОМ І НАЗАВЖДИ”, “ЩАСЛИВІ РАЗОМ”;
 • об’ ємні букви “LOVE”, “СІМ’ Я”, “ЛЮБЛЮ”, та інші;
 • іменну монограму;
 • прізвище із об’ ємних пінопластових букв;
 • конструкції, фігури, арки;
 • логотипи для бізнесу і вивіски для маркетингових потреб;
 • архітектурний декор для оформлення інтер’єрів і фасадів приміщень;
 • інші вироби будь-якої складності і дизайну.

Використовуючи в своєму виробництві інноваційне обладнання ми здатні в максимально стислі терміни втілити в реальність практично будь-яку вашу дизайнерську ідею. Текстура і колір поверхні можуть бути самими різноманітними, а вартість завжди залишиться привабливою.

ЗАМОВИТИ

По бажанню клієнта ми навіть можемо обробити об’ ємні пінопластові букви LOVE для фотосесії і весільних урочистостей спеціальним покриттям епоксидної смоли. Завдяки цьому покриттю суттєво збільшується міцність виробів, в той час як їхня вага залишається практично невідчутною.

Букви LOVEБеззаперечні переваги нашої продукції із пінополістиролу.

Переваг нашої продукції (конструкцій, фігур, написів, літер), що виготовляються із пінопласту – і не перерахуєш. Крім того ми створюємо вироби практично будь-якого розміру та форми, також ми можемо втілити у реальність індивідуальне замовлення, навіть по виготовленню великогабаритних заготівок.

Інші переваги нашої продукції також очевидні:

 • Вироби із пінополістиролу (букви, фігури) мають дуже малу вагу, але при цьому достатньо міцні;
 • Доступна вартість і необмежені можливості по втіленню своїх мрій;
 • Екологічність виробів, що обумовлюється не токсичним складом матеріалів;
 • Поверхня з імітацією будь-якої текстури (металу, дерева, піску);
 • Можливість подальшого використання виробів із пінопласту в інтер’єрі, ландшафтному дизайні (наприклад букви LOVE на весілля можуть стати прикрасою стіни в помешканні молодят, в якості приємного нагадування про важливу подію).

Про доставку, спеціальні пропозиції та послуги компанії при замовленні виготовлення.

Замовити готові вироби із пінопласту і об’ ємні букви ви можете у м. Львів по вулиці Б.Хмельницького, за телефонами вказаними на сайті ЗУРК “АртПром” або ж замовивши зворотній дзвінок.

Ми намагаємося приділити максимум уваги кожному клієнту, і виконати замовлення найбільш короткі строки.


Ціна на вироби з пінопласту

Заповніть поля калькулятора та орієнтовно дізнайтеся вартість вашого виробу

Букви LOVE
9.5 з 10 базується на 39 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами на транспорті у Львові та Україні