Реклама з пінопласту

Компанія “АртПром” пропонує вам виготовлення об’ємної зовнішньої реклами на замовлення будь-якої складності по привабливим цінам. З появою об’ємних конструкцій у рекламі сталася справжня революція в сфері маркетингу, оскільки за допомогою такого засобу вдається втілити в життя найсміливіші ідеї та задуми.

Реклама з пінопласту

Спеціалісти нашої компанії, в свою чергу, довели цю тенденцію до логічного завершення: зробили об’ємну рекламну продукцію на замовлення максимально доступною. Скористайтесь можливістю попереднього обрахунку – зверніться до наших менеджерів з описом параметрів і особливостей майбутнього пінопластового виробу. Ви зможете дізнатися деталі ціноутворення ще до виготовлення замовлення.

Відмінні особливості об’ємної зовнішньої реклами із пінопласту

Така реклама останнім часом користується підвищеним попитом, оскільки вона має суттєві переваги:

  • Невелика вартість. Пінопласт відноситься до досить доступних матеріалів, що в кінцевому результаті позитивно впливає на ціну всього рекламного проекту без втрати його якості.
  • Мобільність. Вироби з пінопласту можна використовувати як для роботи в приміщеннях, так і надворі. Їхній зовнішній вигляд не змінюється під дією високих температур, ультрафіолету, дощу, вітру, снігу. Окрім того, їхня вага досить невелика, що дозволяє переносити їх у разі необхідності з місця на місце.
  • Втілення дизайнерських фантазій. Виготовлення зовнішньої реклами із пінопласту відбувається на сучасному обладнанні, що дозволяє нарізати конструкції з неймовірною точністю. Завдяки спеціальному покриттю і фарбам, виробам можна надати будь-якого кольору, зімітувати поверхню дерева, тканини, металу, додати матовості чи глянцю. Такі варіанти обговорюються індивідуально для кожного окремого проекту.
  • Екологічність. Реклама із пінопласту повністю нетоксична, нешкідлива і не викликає алергічних реакцій.

“АртПром” – один із лідерів у виготовленні реклами із пінопласту у Львові

Реклама з пінопласту

Наша компанія успішно здійснює свою діяльність уже не перший рік. За час роботи ми виконали безліч замовлень об’ємної реклами для різних клієнтів, серед яких: банки, торгівельні і виставкові центри, кафе і ресторани, магазини та інші організації, що розташовані не лише у Львові.

Виробництво якісної зовнішньої реклами із пінопласту – один із пріоритетних напрямків нашої діяльності. Ми раді запропонувати вам на вибір: виставкові стенди, об’ємні букви, фігури, логотипи, вивіски, таблички, надписи та інші вироби з пінопласту.

У нас ви можете замовити виготовлення об’ємної реклами з пінополістиролу будь-якої форми та розмірів. Якщо у вас є готовий ескіз, то наші спеціалісти легко втілять його в життя. Якщо ваші ідеї знаходяться на стадії обговорення чи розробки, наші дизайнери з радістю допоможуть вам знайти найоптимальніше рішення.

Окрім того, ми виготовляємо об’ємну рекламу у максимально стислий термін. Погодьтеся, для сучасного ритму життя це надзвичайно важливо. Наші співробітники доставлять вам готове замовлення у зручний час і місце.

Реклама з пінопласту
9.3 з 10 базується на 23 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами на транспорті у Львові та Україні