Вивіски з пінопласту (пінополістиролу)

Вивіски з пінопласту (пінополістиролу)Ефективна реклама Вашого бізнесу за привабливими цінами у Львові.

У наші дні якісна, добре підготовлена реклама є невід’ємною складовою успіху будь-якої компанії.Вона привертає до себе увагу потенційних клієнтів і формує стійкий позитивний образ як про сам продукт, так і про всю компанію в цілому.

Порахувати вартість

Вивіски з пінопласту – якісна реклама Вашого бізнесу за доступними цінами від Західно-Української Рекламної Компанії “АртПром”.

Скористайтеся формою «ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК», прикріпивши креслення або малюнок із зазначенням необхідних розмірів і додаткових параметрів вивіски, або ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК і наш менеджер зв’яжеться з Вами з протягом декількох хвилин для уточнення всіх необхідних деталей.

ЗАМОВИТИ

У Західно-Українській Рекламній Компанії “АртПром” – широкий спектр рекламних матеріалів на замовлення

Залежно від умов і передбачуваних термінів експлуатації виробу з пінопласту, фахівці нашої компанії готові виготовити для Вас продукцію наступних видів:

  • букви, логотипи і вивіски з пінопласту підвищеної щільності, які підійдуть не тільки для закритих приміщень, але й для вулиці. Для їх виготовлення ми використовуємо екструдований пінополістирол, який представляє собою матеріал з підвищеними показниками стійкості до зовнішніх впливів, вологи і ультрафіолету. Термін служби виробів, виконаних з такого пінопласту, досить високий (5 років і більше) навіть при відсутності додаткового захисного покриття;
  • таблички, логотипи та інші вироби зі стандартного пінопласту. Це ідеальне рішення для тих проектів, в яких необхідно отримати ефектний і недорогий рекламний продукт, виготовлення якого не займе багато часу.Щоб продовжити термін експлуатації вивісок та іншої подібної продукції з пінопласту, ми обробляємо їх спеціальними армуючими покриттями, що гарантують захист конструкцій від будь-яких зовнішніх впливів.
ЗАМОВИТИ

У нас ви можете замовити дані вироби за індивідуальним ескізом або купити вже готові екземпляри.При виготовленні вивісок з пінопласту на замовлення, терміни виконання роботи обговорюються індивідуально.

У процесі роботи ми завжди готові проконсультувати Вас та підібрати найбільш оптимальне поєднання матеріалів, що повністю відповідає всім необхідним вимогам, а також допоможемо в розробці дизайну Вашого замовлення, за допомогою послуги 3D-моделювання.

Вивіски з пінопласту (пінополістиролу)Вироби з пінопласту виробництва Західно-Української Рекламної Компанії “АртПром” – якісна реклама вашого бізнесу при мінімальних витратах

Безумовно, переваг реклами не перерахувати, проте, у більшості методів та інструментів збільшення продажів є один істотний недолік – їх досить висока вартість.Уникнути значних витрат на виробництво якісного рекламного продукту Вам допоможе наша компанія, що займається виготовленням вивісок з пінопласту, ціна яких більш ніж демократична.

  • вивіски з пінопласту нашого виробництва можна використовувати як усередині приміщення, так і на вулиці. Вони мало важать, прекрасно зберігають свій зовнішній вигляд в процесі експлуатації, екологічні та нетоксичні;
  • крім того, вони дуже легко монтуються. Найчастіше закріпити їх можна без спеціальних інструментів, практично на будь-якій поверхні (дерево, бетон, пластмаса, скло, гіпсокартон тощо), використовуючи при цьому тільки монтажний клей або двосторонній скотч. Це особливо актуально, коли монтаж необхідно провести в максимально короткі терміни;
  • у “Західно-Українській Рекламній Компанії “АртПром” вивіски з пінопласту і пінополістиролу виробляються методом фігурного різання з використанням сучасного надточного обладнання. Це дозволяє створювати складні фігури, різноманітність яких може обмежити тільки Ваша фантазія!
  • для зовнішньої обробки пінопластових виробів нами використовуються високоякісні покриття, що дозволяють зробити вивіски, таблички та логотипи ще більш привабливими. Забезпечити, наприклад, популярний у наші дні ефект матовості і подарувати конструкціям розкішний глянець допомагає оформлення виробів спеціальними плівками.

Ціна на вироби з пінопласту

Заповніть поля калькулятора та орієнтовно дізнайтеся вартість вашого виробу

Вивіски з пінопласту (пінополістиролу)
9.6 з 10 базується на 34 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами на транспорті у Львові та Україні