Вивіска над входом вивіски вивіски

Виготовлення вивісок

Вивіски за напрямками бізнесу

 • Безкоштовний дизайн
 • Різні варіанти конструкцій
 • Гарантія від 1 року
 • Надійний монтаж
 • Швидке виконання
 • Можливість заміни реклами

Вивіски – рекламні площини, які містять назву підприємства чи установи і кріпиться на фасаді будівлі або над входом в магазин у торговому центрі. Це своєрідна візитна картка закладу, яка виділяє його на фоні іншої зовнішньої реклами.

вивіски

Вивіски можуть мати різні форми та розміри: плоскими площинами з надрукованим зображенням, світловими коробами, або складатися з окремих об’ємних букв. Також вивіски бувають світловими та несвітловими.

Замовити

Для розробки унікально дизайну для вивіски Львів, яка точно перевершить рекламні вивіски всіх конкурентів, потрібно надати таку інформацію:

 • В якій частині міста буде заходитися вивіска?
 • Тип будівлі, на якій вона буде розміщена?
 • До чого вона буде кріпитися?
 • Яких розмірів вона має бути?

Рекламні вивіски. Фото приклади:

вивіски львів
вивіски львів
вивіски львів
Замовити

Рекламні вивіски – які вони бувають?

Несвітлові вивіски – це суцільні площини з пластику чи композитного матеріалу, або об’ємні букви, які не мають зовнішньої чи внутрішньої підсвітки. Такі вивіски є недорогими у виробництві, але помітні лише в денний час.

рекламні вивіски
Замовити

Світлові вивіски – це світлові короби, або об’ємні букви, які підсвічуються світлодіодами, люмінесцентними лампами або неоном. Підсвітка робить таку візуальну рекламу яскравою та помітною  в будь-який час доби.

рекламні вивіски
Замовити

Компанія «АртПром» із задоволенням допоможе Вам в виготовленні вивісок. Зателефонуйте нам за номерами: (067) 684-95-05 або залиште заявку для зворотнього зв’язку.

Замовити

Весь спектр послуг з виготовлення вивісок Львів:

 • Виготовлення вивісок – суцільних площин з пластику чи композиту, на які наноситься зображення фотодруком чи методом аплікації;
 • Виготовлення об’ємних букв, які кріпляться на металеву раму. Об’ємні букви великих розмірів використовуються для створення дахових конструкцій.
 • Виготовлення світлових коробів або лайтбоксів, які служать яскравою вивіскою над входом;
 • Ремонт та обслуговування вивісок.
виготовлення вивісок львів
Процес виготовлення вивісок

Будьте певні, виготовлення реклами Львів відбувається з високоякісних матеріалів з допомогою новітнього обладнання. Запрошуємо всіх зацікавлених у пропозиції ознайомитись з нашою продукцією. Ми виконуємо типові та спеціальні замовлення на виготовлення реклами Львів. Наша основна перевага – працюємо без посередників, використовуємо лише якісні матеріали, обслуговуємо клієнтів по всій території України, а вивіска на магазин ціна досить доступна!

Замовити
виготовлення вивісок в хмельницькому

Також ви можете замовити:

Правила, які стосуються виготовлення рекламних вивісок?

У Львові існують певні правила розміщення зовнішньої реклами, з якими варто ознайомитись, перед тим як замовити виготовлення рекламних вивісок. Із загальними положеннями цих правил ви можете ознайомитись в даній статті. Якщо вас цікавить повна інформація, яка відноситься до розміщення зовнішньої реклами, вимоги та порядок демонтажу перейдіть за цим посиланням.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Ці Правила розроблені відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україн”“, “Про рекламу“, “Про охорону культурної спадщини“, “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності“, Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 № 2067, рішення виконавчого комітету від 20.07.2007 № 485 “Про затвердження Концепції зовнішньої реклами в м.Львові“ і регулюють відносини, що виникають у зв’язку з розміщенням зовнішньої реклами у м.Львові, та визначають порядок надання дозволів на розміщення такої реклами. Розміщення рекламних засобів з порушенням вимог та порядку цих Правил забороняється.
1.2. Дія цих Правил поширюється на всю територію м.Львова, на всі підприємства, установи та організації, незалежно від форми власності та відомчої належності, а також на фізичних осіб, які здійснюють діяльність у сфері зовнішньої реклами у м.Львові. Правила є обов’язковими для виконання всіма учасниками рекламної діяльності.

Що варто знати про рекламні вивіски у Львові:

Доступність

Вивіска на магазин виготовляються з різних матеріалів в залежності від їх конструкції та способів підсвічування. Від цього і залежатиме вартість виготовлення, тому Ви завжди зможете обрати варіант, який підходить по ціні та якості.

вивіска на магазин

Дизайн

Дизайну вивіски слід приділити особливу увагу, адже в більшості міст встановлення вивіски потребує погодження з органами місцевої влади. Дизайн у вивіска Львів повинен гармонійно вписуватися в архітектуру міста, зокрема це стосується центральної частини Львова. Під час виготовлення вивісок Львів, потрібно враховувати розміри та основу фасаду, де вона буде кріпитися.

Рекламна вивіска Львів. Приклад оформлення ТЦ “Опера Пасаж”

вивіска Львів

Функції вивіски над входом

Основною функцією вивіски у Львові – інформування споживача про назву та вид діяльності закладу. Саме через вивіску люди взнають, де знаходиться підприємство, магазин, банк чи офіс.

Іміджева функція вивіски полягає а тому, що вивіска найкраще демонструє статус закладу, привертає увагу цільової аудиторії, виділяє на фоні конкурентів.

Вивіска ціна

Вивіска на магазин ціна залежить від декількох факторів: розмір вивіски, обраний матеріал, вид вивіски (не світлова, світлова, з об’ємними літерами). Вивіска ціна у рекламній компанії “Артпром” досить доступна за рахунок власного виробництва.

Доставка рекламних вивісок

Виготовлення вивісок відбувається у Львові, які ми надсилаємо поштовими операторами по всій території України. Доставка виробів триває близько 1-3 дні після відправки товару. Оплату за доставку товару здійснює отримувач. Вартість доставки залежить від тарифів вказаних на офіційному сайті Нової Пошти. Тому якщо вас цікавить послуга “Виготовлення вивісок Івано-Франківськ” або виготовлення вивісок у іншому місті звертайтесь у “Артпром”.

Фото приклади виготовлених вивісок:

виготовлення вивісок івано-франківськ
виготовлення вивісок тернопіль
виготовлення рекламних вивісок чернівці
виготовлення рекламних вивісок луцьк

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті для отримання безкоштовної консультації

Виготовлення вивісок
9.6 з 10 базується на 23 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами на транспорті у Львові та Україні