Вивіска над входом вивіски вивіски

Виготовлення вивісок

Оформлення вітрин магазинів
  • Безкоштовний дизайн
  • Різні варіанти конструкцій
  • Гарантія від 1 року
  • Надійний монтаж
  • Швидке виконання
  • Можливість заміни реклами

Компанія «АртПром» із задоволенням допоможе Вам в виготовленні та встановленні вивісок у Львові. Зателефонуйте нам за номерами: (067) 684-95-05 або (073) 167-36-35, детально на сторінці Контакти

Рекламна вивіска  – це площина, яка містить назву підприємства чи установи і кріпиться на фасаді будівлі або над входом в магазин у торговому центрі. Вивіска у Львові – це візитна картка закладу, яка виділяє певний заклад на фоні іншої зовнішньої реклами.

Вивіски можуть бути різних конструкцій: плоскими площинами з надрукованим зображенням, світловими коробами, або складатися з окремих  об’ємних букв. Також вивіски бувають світловими та несвітловими.

Несвітлові вивіски – це суцільні площини з пластику чи композитного матеріалу, або об’ємні букв, які не мають зовнішньої чи внутрішньої підсвітки. Такі вивіски є недорогими у виробництві, але помітні лише в денний час.

Світлові вивіски – це світлові короби, або об’ємні букви, які підсвічуються світлодіодами, люмінесцентними лампами або неоном. Підсвітка робить таку візуальну рекламу яскравою та помітною  в будь-який час доби.

Весь спектр послуг з виготовлення вивісок у Львові:

  • Виготовлення вивісок – суцільних площин з пластику чи композиту, на які наноситься зображення фотодруком чи методом аплікації;
  • Виготовлення об’ємних букв, які кріпляться на металеву раму. Об’ємні букви великих розмірів використовуються для створення дахових конструкцій.
  • Виготовлення світлових коробів або лайтбоксів, які служать яскравою вивіскою над входом;
  • Ремонт та обслуговування вивісок.

Також ви можете замовити:

Що варто знати про рекламні вивіски у Львові:

Доступність

Вивіски у Львові виготовляються з різних матеріалів і від їх конструкції та способів підсвічування  залежить вартість виготовлення, тому Ви завжди зможете обрати варіант, який підходить по ціні та якості.

Дизайн

Дизайну вивіски слід приділити особливу увагу, адже в більшості міст встановлення вивіски потребує погодження з органами місцевої влади. Дизайн вивіски повинен гармонійно  вписуватися в архітектуру міста, зокрема це стосується центральної частини Львова. Розробляючи макет вивіски, потрібно враховувати розміри та основу фасаду, де вона буде  кріпитися.

Функції вивіски над входом

Основною функцією вивіски у Львові є інформувати про назву та вид діяльності закладу.

Саме через вивіску люди взнають, де знаходиться підприємство, магазин, банк чи офіс.

Іміджева функція вивіски полягає а тому, що вивіска найкраще демонструє статус закладу, привертає увагу цільової аудиторії, виділяє на фоні конкурентів.

Виготовлення вивісок
9.6 з 10 базується на 23 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами на транспорті у Львові та Україні