реклама на автобусах реклама на автобусах

Реклама на автобусах

Реклама на автобусах – це сучасний, економічний та ефективний спосіб просування товарів та послуг. Громадський транспорт щороку перевозить мільйони користувачів, а це означає, що креативна реклама на автобусах точно не залишиться без уваги! Якщо ви підприємець і хочете просувати свій товар чи послугу, наша пропозиція саме для вас!

Замовити Замовити

Чому варто замовити рекламу в автобусах саме у нас?

  • Безкоштовний дизайн
  • Великий вибір маршрутів
  • Гарантійне обслуговування
  • Старт проекту за 14 днів
  • Різноманітні види транспорту
  • Широка цільова аудиторія
реклама на автобусах

Реклама на автобусах є дуже привабливою з точки зору ціни, враховуючи велику пропоновану площу, широкий асортимент та мобільний характер. Автобуси з рекламою щомісяця проїжджають кілька сотень тисяч кілометрів, рухаючись як між центрами міст, так і мікрорайонами, а також по жвавих дорогах та приміських провулках. Цільова аудиторія реклами на автобусах – це пішоходи, пасажири на зупинках та в інших транспортних засобах, водії автомобілів.

Замовити

Наша компанія надає повний спектр з розміщення реклами на/в автобусах:

  • Рекламні зображення на бортах і вікнах автобусів та маршрутних таксі;
  • Рекламні постери на задніх вікнах транспортних засобів. Цільовою аудиторією є в основному водії автомобілів на дорозі;
  • Листівки з рекламою в салонах автобусів та маршруток  на вікнах та спеціальних комірках;
  • Листівки з рекламою на спинках сидінь в салоні маршруток.
реклама туризма на автобусах

У нашій компанії ви також можете замовити:

Реклама на транспорті. Приклади

реклама на маршрутках
реклама на трамваях
реклама на автобусах

Що варто знати про рекламу на автобусах

Види транспорту

В Україні рекламу можна розмістити на автобусах типу “Еталон”, “Богдан А-092”, “МАЗ”, “MAN”, “CityLAZ”, “Електрон”, “Ataman” та інші.

Переваги реклами на автобусах

Велика площа автобуса дає можливість втілити всі креативні рекламні ідеї. Під час створення дизайну можна цікаво використати розсувні двері, гармошки, великі площі вікон та борти транспортних засобів. Якісна реклама на транспорті, виготовлена та розміщена згідно дизайнерських макетів завжди привертатиме увагу не тільки пасажирів, а і прохожих людей.

Географія розміщення реклами на маршрутках

Бердянськ, Біла, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам’янське, Київ, Краматорськ, Кременчук, Кривий, Кропивницький, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Мукачево, Нікополь, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне, Ріг, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Церква, Черкаси, Чернівці, Чернігів

Замовити

Телефонуйте до нас або залишайте онлайн-заявку на нашому сайті!

Також варто переглянути: