Світловий короб, лайтбокс Зовнішня реклама на фасаді

Зовнішня реклама у Львові

Зовнішня реклама у Львові
  • Безкоштовний дизайн
  • Якість виготовлення
  • Технічне обслуговування
  • Візуальний контакт зі споживачем
  • Яскравість
  • Різноманітність  конструкцій

Компанія «АртПром» із задоволенням допоможе Вам в організації та проведенні візуальної рекламної кампанії. Зателефонуйте нам за номерами: (067) 684-95-05 або (073) 167-36-35, детально на сторінці Контакти

Зовнішня реклама у Львові – це рекламні конструкції, які розміщуються безпосередньо на вході чи на фасаді об’єкту і привертають увагу споживача 24 години на добу і 7 днів на тиждень. Зовнішня реклама може бути різною, залежно від масштабності, розмірів та технічних характеристик. До такої реклами належать вивіски над входом, об’ємні літери, дахові конструкції, панелі-кронштейни, світлові короби, оформлення вітрин, вказівники тощо.

Основне завдання такої зовнішньої реклами у Львові – це створити імідж компанії, привернути увагу споживача, виділити компанію чи магазин серед конкурентів. Слід наголосити, що крім іміджевої функції, візуальна реклама виконує інформаційну функцію. Вивіски та оформлені вітрини ознайомлюють споживача з назвою та специфікою закладу (магазину, ресторану, офісу тощо), повідомляють про акції.

Сучасні якісні матеріали та розвиток технологій виготовлення дозволяють створювати креативні та яскраві конструкції  зовнішньої реклами, які мають тривалий термін експлуатації та надійність.

Весь спектр послуг щодо виготовлення зовнішньої реклами у Львові:

Що важливо знати про зовнішню рекламу:

Світлова чи несвітлова «візуалка»

Основна характеристика зовнішньої реклами у Львові – це те, чи є конструкція світловою чи несвітловою. Несвітлова реклама може бути у вигляді суцільних панелей, коробів чи об’ємних букв. Такі вивіски помітні лише в світлий час доби, але є дешевшими у виготовленні.

Світлова зовнішня реклама – це ті ж короби чи об’ємні букви, для підсвічування яких використовуються світлодіоди, лампи чи неон. На даний час найкращим способом підсвітки є світлодіоди, оскільки мають невисоке енергоспоживання, яскраво світять та є безпечними в експлуатації.

Переваги

Зовнішня реклама використовує найефективніший канал впливу на споживача – візуальний. Така реклама добре запам’ятовується і привертає увагу перехожих. Яскраві вивіски «заманюють» потенційних клієнтів зайти в магазин.

Зовнішня реклама – це великий вибір конструкцій, саме тому Ви завжди можете обрати варіант виготовлення з оптимальним співвідношенням ціна-якість.

ЗУРК «АртПром» забезпечить виготовлення зовнішньої реклами у Львові з якісних матеріалів, здійснить монтаж конструкцій будь-якої складності, надасть гарантію та технічне обслуговування. Співпрацюючи з нами, Ви отримаєте яскраві та оригінальні рекламні конструкції високої якості та за доступну вартість.

Зовнішня реклама у Львові
9.3 з 10 базується на 44 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами на транспорті у Львові та Україні