Оформлення вітрин Оформлення вітрин у Львові

Оформлення вітрин

Оформлення вітрин магазинів
  • Безкоштовний дизайн
  • Доступна вартість
  • Великий вибір матеріалів
  • Інформативність для клієнтів
  • Швидке виконання
  • Можливість заміни реклами

Компанія «АртПром» із задоволенням допоможе Вам в організації та проведенні рекламної кампанії по оформленню вітрин. Зателефонуйте нам за номерами: (067) 684-95-05 або (073) 167-36-35, детально на сторінці Контакти

Оформлення вітрин – це зовнішня реклама у Львові , яка розміщується на вітринах магазинів, вікнах офісів, і подає додаткову інформацію клієнтам. Оформлення вітрин ще називається «брендуванням вітрин».  Вітрини, обклеєні яскравими зображеннями, чи інформацією про акційні пропозиції,  привертають увагу споживачів. Крім того оформлення вітрин покращує зовнішній вигляд точки продажу, додає оригінальності, виділяє серед інших.

Брендування вітрин служить ефективним рекламним рішенням для магазинів, торгових центрів, кафе, ресторанів, банків, офісів компаній.

Весь спектр послуг щодо брендування вітрин:

  • Обклейка вікон з внутрішньої або зовнішньої сторони повністю та способом аплікації;
  • Виготовлення вивіски над входом в приміщення;
  • Виготовлення  світлових коробів, які можуть монтуватися на кронштейнах перпендикулярно до стіни будівлі.

Також ви можете замовити:

Що варто знати про оформлення вітрин:

Способи та матеріали

Обклеювати вітрини можна двома способами: 1) повністю заклеїти вікно з внутрішньої чи зовнішньої сторони, 2) нанести написи способом аплікації. Для першого способу використовуються самоклеюча плівка Oracal з фотодруком, яка не пропускає сонячне світло, або перфорована плівка one way vision, яка забезпечує односторонній огляд. З внутрішньої сторони на вітрини закріплюється банерна сітка з надрукованим зображенням.  Для другого способу – аплікації – написи   вирізаються на плотері  з плівки Oracal серії 641, яка пропонує велику гаму кольорів.

Переваги

Оформлення вітрин – це недорогий спосіб розміщення зовнішньої реклами безпосередньо в точці продажу. Таку рекламу можна часто змінювати залежно від сезону чи акцій, що проводяться.

Обклеєні вітрини дають додаткову інформацію споживачам – про акції, ціни, продукцію, перелік послуг тощо.  Яскраві та стильно оформлені вітрини  покращують вигляд магазину та приваблюють покупців.

Оформлення вітрин
9.4 з 10 базується на 39 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами на транспорті у Львові та Україні