Оформлення вітрин Оформлення вітрин у Львові

Оформлення вітрин магазину

Правильно влаштовані вітрини магазинів ефективно привертають погляд перехожих, стаючи прекрасним способом збільшення товарообігу. Не дивно, що все більше і більше власників комерційних приміщень вирішують вкладати кошти в послуги дизайну. Одним з основних профілів нашої діяльності є оформлення вітрин магазину.

Замовити

Наші переваги:

 • Безкоштовний дизайн
 • Доступна вартість
 • Великий вибір матеріалів
 • Інформативність для клієнтів
 • Швидке виконання
 • Можливість заміни реклами
вітрини
Замовити

Відкриття власного магазину – подія радісна та надзвичайно важлива. Для того, щоб ваш магазин запам’ятали всі вам потрібно подбати про його оформлення. Більшість підприємців хочуть зекономити на розробці вітрини для продуктових магазинів. У нас власне виробництво з виготовлення вітрин тому ціни набагато нижчі, ніж у інших рекламних компаніях. Також ми надаємо гарантію на всі види наших робіт.

вітрина магазину
Вітрина магазину мобільної техніки

Наша компанія постійно слідкує за останніми тенденціями в цій галузі, щоб забезпечити модні вітрини магазинів, які привертатимуть увагу клієнтів. Ми знаємо, наскільки важливо адаптувати інтер’єр до характеру магазину та очікувань потенційного одержувача товару. Наша команда зробить все можливе, щоб ваша вітрина магазину була особлива і допомагала розвинути впізнання бренду. Група дизайнерів розробляє привабливі 3D-інсталяції на вітрини, які чудово працюють як оригінальні декорації магазину. Спеціалісти з постачання відповідають, щоб перфорована плівка, яку ми використовуємо під рекламу була якісна та мала гарантію.

Компанія «АртПром» із задоволенням допоможе Вам в організації та проведенні рекламної кампанії по оформленню вітрини для магазинів, кав’ярень, супермаркетів та інших закладів. Зателефонуйте нам за номерами: (067) 684-95-05 або залиште ваші контакти для зворотнього зв’язку.

Замовити

У нас ви можете замовити:

 • дизайн магазину одягу;
 • вітрини для магазинів;
 • реклама на вікнах;
 • послуги оформлення вітрини для магазину;
 • оформлення вітрини для продуктових магазинів;
 • оформлення вітрин для різнопланових закладів (магазинів, супермаркетів, кав’ярень, ресторанів тощо)

Реклама на вікна. Приклади робіт:

оформлення вітрин магазину
оформлення вітрин магазину
Замовити

Для чого потрібна плівка на скло?

Плівка на скло або по іншому цю послугу називають реклама на вікна – це зовнішня реклама у Львові , яка розміщується на вітрини магазинів, вікнах офісів та інших приміщеннях і подає додаткову інформацію клієнтам. Оформлення вітрин ще називається «брендуванням вітрин».  Вітрини, обклеєні яскравими зображеннями, чи інформацією про акційні пропозиції,  привертають увагу споживачів. Крім того оформлена вітрина магазину покращує зовнішній вигляд точки продажу, додає оригінальності, виділяє серед інших.

Перфорована плівка, яку ми використовуємо під час оформлення вітрин магазину має гарантію якості, тому ви можете бути впевнені у тривалому терміні експлуатації!

плівка на скло
Замовити

Гарно оформлена вітрина магазину служить ефективним рекламним рішенням для магазинів, торгових центрів, кафе, ресторанів, банків, офісів компаній.

Весь спектр послуг щодо брендування вітрин:

 • Обклейка вікон з внутрішньої або зовнішньої сторони повністю та способом аплікації;
 • Виготовлення вивіски над входом в приміщення;
 • Виготовлення  світлових коробів, які можуть монтуватися на кронштейнах перпендикулярно до стіни будівлі.
реклама на вікнах
Замовити

Також ви можете замовити:

Що варто знати про оформлення вітрин:

Способи та матеріали

Обклеювати вітрини можна двома способами: 1) повністю заклеїти вікно з внутрішньої чи зовнішньої сторони, 2) нанести написи способом аплікації. Для першого способу використовуються самоклеюча плівка Oracal з фотодруком, яка не пропускає сонячне світло, або перфорована плівка one way vision, яка забезпечує односторонній огляд. З внутрішньої сторони на вітрини закріплюється банерна сітка з надрукованим зображенням.  Для другого способу – аплікації – написи вирізаються на плотері з плівки Oracal серії 641, яка пропонує велику гаму кольорів.

оформлення вітрин
Замовити

Оформлення вітрин Львів

Оформлення вітрин – це недорогий спосіб розміщення зовнішньої реклами безпосередньо в точці продажу. Фасади магазинів можна часто змінювати використовуючи такий вид реклами, як обклеювання залежно від сезону чи акцій, що проводяться.

Реклама на вікнах вашого магазину надає додаткову інформацію споживачам – про акції, ціни, продукцію, перелік послуг тощо.  Яскраві та стильно оформлені вітрини  покращують вигляд магазину та приваблюють покупців.

Приклади робіт:

оформлення вітрин до нового року
оформлення вітрин львів
сучасне оформлення вітрин

Рекламна компанія “Артпром” робить тільки якісне оформлення вітрин Львів, основа яких – німецькі матеріали та новітнє обладнання.

Замовити

Важливо знати

Дизайн магазину одягу або іншого виду магазину необхідний ще на час планування його відкриття. А жодне відкриття не проведеться успішно без гарно оформленої вітрини для магазинів, яка буде заохочувати потенційних покупців відвідати магазин.

дизайн магазину одягу

Креативне оформлення вітрини для магазину – одна з основних запорук успіху вашого бренду!

Оформлення вітрин магазину
9.4 з 10 базується на 39 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами на транспорті у Львові та Україні