Світлові короби, лайтбокси Львів Зовнішня реклама

Світлові короби, лайтбокси

Світлові короби або лайтбокси – це зовнішня реклама у Львові, яка використовується переважно як вивіски над входом в магазин, кафе, ресторан, офіс тощо. Передня  панель лайтбокс виготовляється з акрилу для пропускання внутрішнього підсвічування, на неї наноситься зображення надруковане на плівці, або  методом аплікації. Залежно від кріплення такі вивіски розміщуються на фасаді над входом або на торцевих кронштейнах перпендикулярно до стіни.

Світлові короби є доступними за вартістю і служать надійною вивіскою для будь-якого об’єкту. Внутрішня підсвітка робить лайтбокси  яскравими та помітними для споживачів.

Весь спектр послуг з виготовлення світлових коробів:

  • Виготовлення світлових коробів або лайтбоксів, які використовуються як  вивіска над входом;
  • Виготовлення та встановлення лайтбоксів як елементів, з яких складається  дахова конструкція;
  • Монтаж, ремонт та обслуговування вивісок, заміна підсвітки в разі необхідності.

Також ви можете замовити:

Що варто знати про світлові короби або лайтбокси

Підсвітка

Для підсвітки в лайтбоксах використовуються світлодіоди, люмінесцентні лампи або неон. На даний час найкращим варіантом для світлової зовнішньої реклами у Львові є світлодіоди. Оскільки вони мають ряд переваг: довший  термін експлуатації ніж в ламп та неону, менше енергоспоживання, висока пожежна та екологічна безпека, простота в обслуговуванні та заміні світлодіодів, яскравість на 20% більша ніж в неону.

Доступність

Лайтбокси  виготовляються  суцільним коробом з пластику та акрилу,  є легкими, переважно не потребують металевих рам як додаткових засобів кріплення. Це все робить їх вартість доступною. Крім того їх термін експлуатації можна продовжити замінивши зображення на передній панелі на нове.

ЗУРК “АртПром” здійснює виготовлення лайтбоксів із сучасних якісних матеріалів з використанням найефективніших  елементів підсвічування.

Також варто ознайомитись:

Світлові короби, лайтбокси
9.1 з 10 базується на 40 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами на транспорті у Львові та Україні