друк фотошпалер Фотошпалери в спальню

Друк фотошпалер

фотошпалери
  • Відмінна передача кольорів
  • Висока механічна стійкість
  • Стійкість до вигорання
  • Ексклюзивні зображення
  • Індивідуальні розміри
  • Гарантія

Компанія «АртПром» із задоволенням виготовить для Вас фотошпалери нового покоління з високоякісних німецьких матеріалів. Зателефонуйте нам за номерами: (067) 684-95-05, детально на сторінці Контакти

Фотошпалери — це зображення надруковані на спеціальних основах, які використовуються в дизайні інтер’єру. Сучасні фотошпалери нададуть оригінальності і неповторності інтер’єру Вашої квартири чи офісу. Останнім часом фотошпалери користуються популярністю серед широкого кола дизайнерів та споживачів.

Індивідуальний підхід у виготовленні  дозволяє створювати фотошпалери будь-яких розмірів і з будь-яким зображенням: це можуть бути пейзажі, урбаністичні пейзажі, архітектура, квіти, натюрморти, абстракції, картини відомих художників,  імітації різних фактур, особисті фотографії тощо.

Компанія “АртПром” виготовляє фотошпалери нового покоління на високоякісних голландських матеріалах. Технологічне лідерство цих матеріалів обумовлено не тільки різноманітністю текстур і підвищеною передачею кольору, а й широким рулонним кроєм, що забезпечує мінімальну кількість стиків або повну їх відсутність. Спеціалізовані текстуровані основи  з вініловим покриттям на паперовій основі ідеально підходять для дизайнерських оформлювальних робіт.

Індивідуальність та якість  фотошпалер забезпечують:

Ексклюзивні зображення. Ви можете обрати зображення для фотошпалер у нашому електронному каталозі, де всі зображення мають високе комп’ютерне розширення. Крім того можете надати власні фото або замовити підбір індивідуального зображення.

Індивідуальні розміри. Виготовляємо фотошпалери безпосередньо під розміри стін приміщень.

Рельєфна фактура. Широкий вибір основ дозволяє підібрати  найкращий варіант, який буде гармонійно вписуватися у інтер’єр. Можливі варіанти текстур: декоративна штукатурка, класік, холст, кисть, іній, гладь, пісок, льон, венеція.

Рулонний крій. Фотошпалери нового покоління мають широкий рулонний крій, який забезпечує мінімальну кількість стиків.

Де використовуються фотошпалери?

Фотошпалери у Львові використовуються в інтер’єрному дизайні квартир, кафе, барів, ресторанів, нічних клубів, офісів, тобто в будь-яких приміщеннях, де Ви бажаєте урізноманітнити вигляд стін.  Фотошпалери допоможуть створити  враження додаткового простору та  нададуть  затишку Вашій оселі.