Букви і слова для фотосесії з пінопласту (пінополістиролу)

Букви і слова для фотосесії з пінопласту (пінополістиролу)

Ідеальне рішення, щоб зробити Вашу фотосесію яскравою, оригінальною і незабутньою!

Об’ємні букви, слова і написи з пінопласту останнім часом стали невід’ємним атрибутом різних фотосесій для журналів і урочистих заходів.

ЗАМОВИТИ

З їх допомогою вдасться зробити оригінальні знімки і красиві пам’ятні кадри. Якщо Ви хочете купити об’ємні букви або слова для фотосесії з пінопласту, звертайтеся в Західно-Українську Рекламну Компанію АртПром. Ми будемо раді виготовити для Вас такі пінопластові вироби в найкоротший термін, а власне виробництво забезпечить їх виготовлення за найкращими в Львові цінами!

Порахувати вартість

Об’ємні букви для фотосесії – прекрасний спосіб здивувати оточуючих

Як відомо, мода – «пані примхлива», та й з кожним роком читачі глянцевих журналів вимагають все більш досконалий, непересічний продукт і незабутні фотознімки.Використання об’ємних слів і букв для фотосесії – прекрасна можливість здивувати їх.Тим більше що зараз купити в Львові букви і слова для фотосесії за досить привабливими цінами не складе особливих труднощів.Замовити дану продукцію Ви можете в нашій компанії.

Ми займається виготовленням букв для фотосесій, об’ємних логотипів, написів, великих і малих фігур з пінопласту вже не перший рік.За допомогою методу терморізання пінопласту фахівці «АртПром» створять для Вас пінопластові вироби будь-якої складності в короткі терміни.

Букви і слова для фотосесії з пінопласту (пінополістиролу)

В нас Ви можете не тільки купити окремі великі і маленькі букви і слова для фотосесії, на кшталт «love» або «сім’я», а й замовити вироби за Вашим індивідуальним ескізом або розробити макет спільно з нашим дизайнером.

У процесі роботи ми можемо запропонувати Вам оптимальні рішення і різні варіанти оформлення.За бажанням замовника пінопластові об’ємні букви і слова можуть імітувати поверхню дерева, каменю, пластика, шовку, піску, золота і срібла.А щоб всі букви зберігали свій первозданний вигляд протягом тривалого часу, на них можна нанести спеціальне захисне покриття, яке також дозволить використовувати їх не тільки в приміщенні, але і на вулиці.

Основні переваги букв з пінопласту нашого виробництва

Переваги букв і слів з пінопласту очевидні:

  • літери для фотосесії можуть бути виготовлені будь-якої форми і розміру, можливе створення і монтаж великих і навіть великогабаритних виробів;
  • об’ємні букви і слова дуже легкі і міцні. В процесі експлуатації вони не пожовкнуть, не потріскаються, не втратять форму;
  • необмежені можливості для польоту фантазії, оскільки за допомогою пінопласту можна створити не тільки букви для слів «Love», «свобода» або «сім’я», а й справжні архітектурні шедеври;
  • гармонійно вписуються в будь-який інтер’єр і ландшафт;
  • об’ємні слова для фотосесії екологічні і нетоксичні. Вони не завдають ніякої шкоди здоров’ю людей та навколишньому середовищу;
  • низька ціна. Пінопласт – недорогий матеріал, тому вироби з нього можна купити за нижчими цінами, ніж, наприклад, букви і слова для фотосесії з пластику, дерева або металу.

Букви і слова для фотосесії з пінопласту (пінополістиролу)Вироби від «АртПром» – лише найкраще для наших клієнтів

Замовте об’ємні букви або слова для фотосесії з пінопласту в компанії «АртПром», і насолоджуйтеся не тільки їх чудовою якістю, а й неординарними дизайнерськими рішеннями.

ЗАМОВИТИ

Крім того, ми самостійно здійснюємо доставку готових пінопластових виробів в межах Львову і Львівської області, тому замовити об’ємні букви, слова і написи з пінопласту для фотосесії у нас не тільки дешево, але і зручно.


Ціна на вироби з пінопласту

Заповніть поля калькулятора та орієнтовно дізнайтеся вартість вашого виробу

Букви і слова для фотосесії з пінопласту (пінополістиролу)
9.6 з 10 базується на 35 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами на транспорті у Львові та Україні