вивіска для зоомагазину

Об’ємні букви із пінопласту

Об’ємні букви із пінопласту

Об’ємні букви із пінопласту мають цілу низку привабливих якостей, що робить їх чудовим засобом для вирішення задач, пов’язаних із оформленням інтер’єрів та зовнішнім декоруванням. В першу чергу, слід відмітити доступність цього матеріалу і можливість швидкого проведення робіт по оформленню приміщення, адже для виготовлення об’ємних букв не потрібно багато часу. Крім того, їх вартість є досить низької, а змонтувати такі букви можна за декілька годин.

ЗАМОВИТИ

Використання об’ємних букв із пінопласту є відмінним маркетинговим ходом для приваблення клієнтів та демонстрації бренду. У порівнянні із невиразними плоскими виробами, об’ємні пінополістиролові букви більш помітні, і виглядають вони привабливіше. При цьому, Західно-Українська Рекламна Компанія АртПром виготовляє 3D фігури та вивіски, окремі об’ємні букви та монограми високої якості, але по дуже розумній ціні. Якщо Ви шукаєте альтернативу важким та громіздким конструкціям, замовте у нас виготовлення об’ємних букв із пінопласту!

Порахувати вартість

Які переваги мають пінопластові об’ємні букви

Використання пінопласту дозволяє створювати різноманітні вивіски та логотипи будь-яких розмірів. Об’ємні букви, призначені для внутрішнього та зовнішнього оформлення, виготовляються із використанням спеціальних складових, які роблять вироби стійкими до негативних впливів навколишнього середовища.

Крім того, об’ємні букви мають ще цілу низку важливих переваг:

  • Вартість матеріалу та виробів, які з нього виготовляються, є дуже доступною;
  • Для виготовлення об’ємних букв та іншої подібної продукції використовується сучасне обладнання, інноваційні комп’ютерні технології та спеціальні програми. Це дозволяє виконувати роботи у максимально стислі терміни та отримати високоякісні вироби різноманітних форм, із точними та рівними зрізами;
  • Навіть дуже мілкі деталі та елементи із пінопласту виходять ідеальними, завдяки структурі матеріалу та використанню сучасного обладнання;
  • Об’ємні букви із пінопласту легко транспортувати та монтувати, що дозволяє швидко та без зайвих витрат проводити оформлювальні роботи;
  • Пінопластові об’ємні букви, прикріплені до стін, не здійснюють на них навантаження;
ЗАМОВИТИ

Вироби із пінопласту стійки до впливу вологи та інших факторів зовнішнього середовища, а також до незначних фізичних навантажень.

Об’ємні букви із пінопластуЯк самостійно виготовити пінопластові букви

В промислових цілях об’ємні букви виготовляють за допомогою сучасного обладнання. Але, їх можна створити і в домашніх умовах. Спочатку із картону виготовляють шаблони, переносять зображення з них на пінопластові листи з допомогою маркера і вирізають заготовки. Потім їх шліфують та обклеюють у стилі пап’є-маше, фарбують та покривають спеціальним лаком. Буква готова!

Об’ємні букви із пінопластуВ яких цілях можна використовувати об’ємні букви із пінопласту?

Об’ємні букви із пінополістиролу досить широко використовуються у різних сферах. Найчастіше їх замовляють для оформлення весіль, виставкових заходів, а також для створення логотипів, вивісок і т. д. В Західно-Українській Рекламній Компанії АртПром Ви можете замовити букви із пінопласту потрібного розміру та форми. Над Вашим замовленням будуть працювати кращі дизайнери, які зможуть створити об’ємні пінопластові вироби будь-якої складності по Вашому ескізу!


Ціна на вироби з пінопласту

Заповніть поля калькулятора та орієнтовно дізнайтеся вартість вашого виробу