Букви, слова і написи з пінопласту для весілля

Букви, слова і написи з пінопласту для весілля

Незамінні аксесуари для оформлення весілля і весільної фотосесії!

Весілля – одна з найбільш пам’ятних подій у житті кожної людини. Як відомо, практично жодне весілля не обходиться без оригінального оформлення і яскравої фотосесії. Якісні та красиві кадри забезпечать довгу пам’ять про цю подію, а великі об’ємні літери, слова і написи з пінопласту додадуть весільним світлинам додаткову родзинку.

ЗАМОВИТИ

Замовити красиві об’ємні літери великого чи малого розміру для оформлення весілля або купити вже готові вироби з пінопласту, на кшталт слів і написів, Ви зможете в Західно-Українській Рекламній Компанії “АртПром”. Власне безперебійне виробництво дозволяє виготовити букви і написи з пінопласту в короткі терміни і за кращими у Львові та області цінами.

Порахувати вартість

Це можуть бути, як ефектні великі літери для весільної фотосесії, так і декоративні маленькі літери для оздоблення столу молодят, але в будь-якому випадку ці елементи стануть доречним доповненням до цієї значимої події в житті закоханих. І якщо весільний бюджет дуже обмежений, Ви зможете собі дозволити замовити в Західно-Українській Рекламній Компанії “АртПром” букви і слова на весілля, тому що у нас широкий вибір продукції і дуже смачні ціни. Наші пінопластові букви, ініціали на весілля будуть актуальним елементом прикрашання свята, і ще багато років будуть нагадувати про дні народження Вашої родини.

Букви, слова і написи з пінопласту для весілляКупити або замовити виготовлення літер і написів для весілля – недорого!

Ціна на літери з пінопласту залежить від ступеня складності виконання роботи, і при виготовленні виробів на замовлення, як правило, розраховується в індивідуальному порядку. Кінцева вартість безпосередньо залежить від виду фарби, кількості кольорів і шарів покриття, складності використовуваного шрифту, обраного типу пінопласту, наявності додаткового захисного покриття тощо.

Пінопластові літери і слова – запорука оригінальних весільних знімків

Пінопластові літери, слова і написи для весілля можна назвати одним з кращих рішень для оформлення святкового бенкету, машини або доріжки до ЗАГСу. В останні роки такі об’ємні вироби з пінопласту користуються великою популярністю для весільної фотосесії, особливо це стосується слів «LOVE», «СІМ’Я», «JUST MARRIED», ініціалів і прізвищ молодят.

У цілому виготовлення букв з пінопласту може бути вельми різноманітним і привабливим, особливо коли мова йде про вироби для оформлення весіль.

За допомогою процесу терморізання пінопласту на спеціальному обладнанні можливо втілити в життя практично будь-яку дизайнерський задум. А застосування сучасних технологій обробки матеріалу дозволить надати літерам будь-яку текстуру і колір. Для забарвлення готових виробів застосовуються фарби на водній, акрилової або латексної основі.

За бажанням замовника на поверхню виробу може бути нанесено спеціальне антивандальне покриття (із застосуванням епоксидної смоли), завдяки чому букви для весільної фотосесії стають набагато міцнішими, не втрачаючи при цьому своєї легкості.

ЗАМОВИТИ

Крім того, великі об’ємні літери і слова на весілля на замовлення вдасться купити за низькою вартістю, а після проведення свята використовувати їх для оздоблення інтер’єру або дачної ділянки. Вони не втратять свій первозданний вигляд протягом декількох років, і будуть постійно нагадувати про радісні і пам’ятні моменти.

Основні переваги літер з пінопласту нашого виробництва

Переваг пінопластових букв для весілля не перерахувати:

  • літери для оформлення весілля можуть бути виготовлені будь-якої форми і розміру, можливе створення і монтаж великих і дуже великих виробів;
  • об’ємні літери і слова для весільної фотосесії дуже легкі і міцні. В процесі експлуатації вони не жовтіють, не тріскаються, не втрачають форми;
  • весільним літерам з пінопласту можна надати вигляд практично будь-якого матеріалу: металу, дерева, тканини, каменю, зімітувати глянцеву або матову поверхню.
  • літери для оформлення весілля екологічні і нетоксичні. Вони не завдають жодної шкоди здоров’ю людей або навколишньому середовищу.

Оригінальні ідеї від Західно-української рекламної компанії “АртПром”» для Вашого весілля

Фахівці Західно-Української Рекламної Компанії “АртПром” готові здійснити для Вас виготовлення літер, слів і написів для весілля будь-якої складності. У нашій компанії Ви зможете замовити об’ємні букви на весілля за найнижчими у Львові цінами. Ми працюємо в даній сфері вже кілька років і прекрасно розбираємося в тонкощах своєї справи.

Звертайтеся! Ми допоможемо зробити Вашу весільну фотосесію незабутньою!


Ціна на вироби з пінопласту

Заповніть поля калькулятора та орієнтовно дізнайтеся вартість вашого виробу

Букви, слова і написи з пінопласту для весілля
9.8 з 10 базується на 32 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами на транспорті у Львові та Україні