Реклама на трамваї реклама на трамваях Львів реклама на трамваях Львів

Реклама на трамваях

  • Безкоштовний дизайн
  • Гарантія 1 рік
  • Великий вибір матеріалів
  • Безготівковий розрахунок
  • 10 маршрутів руху
  • Старт проекту за 14 днів

Реклама на трамваях – це вид зовнішньої реклами, яка розміщується на бортах трамваїв і протягом дня переміщається по місту. Реклама на трамваях користується популярністю серед рекламодавців, оскільки сприяє  проведенню ефективної  рекламної кампанії.

Трамвай з рекламою на площі Ринок

Таку рекламу на транспорті замовляють як великі компанії для створення позитивного іміджу чи для виведення на ринок нових товарів та послуг, так і невеликі магазини чи фірми для привернення уваги своєї цільової аудиторії.

Рекламні зображення на трамваях розміщаються на  бортах та вікнах. Даний вид електротранспорту має  велику площу поверхні, що дозволяє помістити всю потрібну інформацію, а також зображення великих розмірів, які не залишаться непоміченими.

Компанія «АртПром» із задоволенням допоможе Вам в організації та проведенні рекламної кампанії на трамваях. Зателефонуйте нам за номерами: (067) 684-95-05 або (073) 167-36-35, детально на сторінці Контакти

Повний спектр послуг по розміщенню реклами в трамваях:

  • Реклама на бортах та вікнах трамвайних вагонів;
  • Реклама у вагонах трамваїв – постери на вікнах, у рекламних кишеньках, або листівки в спеціальних конструкціях на ручках;
  • Банерні розтяжки в салонах вагонів.

Також ви можете замовити:

Що важливо знати про рекламу на трамваях

Матеріали та макети

Рекламні зображення на трамваї виготовляються на самоклеючих плівках Oracal  і ламінуються для збереження яскравості кольорів. Гарантійний термін експонування такої реклами на транспорті 1 рік. Макети  розробляються чи адаптовуються дизайнером  з врахуванням всіх нюансів даного транспорту. Велика площа дозволяє втілювати різноманітні креативні ідеї в дизайні майбутньої реклами.

Цільова аудиторія

Реклама на трамваях перебуває в постійному русі. Її можуть помічають водії на дорогах, пасажири та пішоходи на вулицях, оскільки трамваї курсують по маршрутах на невеликій швидкості.

У Львові маршрути  трамваїв проходять через  центр та біля основних об’єктів міської інфраструктури. На яскраву рекламу на трамваї звертають увагу як мешканці міста, так і велика кількість туристів.

Переваги

Основною перевагою реклами на трамваї є її динамічність, що сприяє більшій кількості контактів з потенційними клієнтами.  Розміщення рекламних повідомлень  на транспорті сприяє ефекту «всюдисущності»  Вашою реклами в місті, що зробить її  ефективною та забезпечить притік нових клієнтів, створить позитивний імідж компанії.

ЗУРК «АртПром» допоможе Вам втілити ідеї щодо дизайну реклами на транспорті, забезпечить якісне виготовлення та експонування реклами на електротранспорті в м. Львів.

Також варто переглянути:

Реклама на трамваях
9.1 з 10 базується на 24 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами на транспорті у Львові та Україні