Цифри з пінопласту (пінополістиролу)

Цифри з пінопласту (пінополістиролу)

Багатьом відомо, що на сьогоднішній день пінополістирол використовується не тільки як будівничій матеріал, але й як елемент декору та у маркетинговій діяльності. Об’ємні вивіски, 3D фігури та інші пінопластові вироби вважаються новою течією в рекламному бізнесі. Вони користуються великим попитом та стають все більш популярними.

ЗАМОВИТИ

Дуже гарним результативним маркетинговим шляхом є об’ємні цифри з пінопласту, які Ви можете придбати у нашій рекламній компанії «АртПром». Наше якісне сучасне обладнання дозволяє виготовити виріб будь-якого розміру та конфігурації.

Порахувати вартість

Ми також пропонуємо Вам скористатися послугами досвідчених дизайнерів, які з радістю допоможуть створити ваш унікальний дизайн та втілити його у життя (наприклад, оригінальні цифри с пінопласту на свадьбу, день народження, корпоратив та ін..).

Переваги виробів із пінополістиролу

Рекламні вивіски та логотипи, вироблені з пінопласту, обов’язково будуть максимально привертати увагу потенційних клієнтів та зможуть значно повисіти рейтинг компанії. Найкращим варіантом в маркетингу вважаються об’ємні пінопластові літери та цифри. Їх незаперечними перевагами вважаються:

 • Легкість;
 • Простота монтажу;
 • Низька ціна;
 • Велика палітра кольорів;
 • Гарний візуальний ефект;
 • Будь-який розмір готового виробу.
Цифри з пінопласту (пінополістиролу)

Об’ємні цифри з пінополістиролу стануть дуже гарним доповненням до інших рекламних конструкцій. Логотипи чи вивіски з пінопласту своїм ефектним та незвичайним виглядом зможуть привабити погляди потенційних клієнтів. Замовити дану продукцію найкращої якості Ви маєте змогу на сайті www.artprom.com.ua. Ми працюємо згідно усіх вимог клієнтів та робимо усе, щоб наша співпраця була плодовитою та комфортною. Крім цього, у нас можна придбати цифри с пінопласту по найбільш вигідним цінам.

Незаперечні переваги матеріалу

Пінопластові вироби нашої компанії не тільки вразять Вас високою якістю, але й потішать ціновою політикою. В основному, переваги самого пінополістиролу роблять його таким популярним и це не випадково, адже він доступний кожному споживачу, він легко транспортується та кріпиться. Також до його переваг можна віднести:

 • Простий і зручний монтаж до будь-якої поверхні;
 • Стійкість до несприятливих погодних умов та інших факторів зовнішнього середовища;
 • Не токсичність, екологічну чистоту та повну безпеку для здоров’я людини;
 • Легку обробку та можливість отримати в кінцевому результати будь-який неординарний виріб;
 • За допомогою сучасного обладнання та характерним властивостям матеріалу можна відтворити різні форми з максимальної точністю.
ЗАМОВИТИ

Де використовуються 3D-цифри з пінопласту?

Об’ємні цифри з пінополістиролу завдяки своїм перевагам вважаються універсальними виробами. Їх можна використовувати в маркетингових цілях для приваблювання клієнтів до свого продукту в кафе, магазинах, торгових центрах, а також на різних заходах, де потрібен вигідний візуальний ефект. Наприклад, пінопластові цифри на день народження – оригінальне привітання, неординарний елемент для проведення фотосесії та й надалі гарний декор, який буде нагадувати о приємних моментах.

Купити цифри з пінопласту по вигідним цінам у Західно-Української рекламної компанії «АртПром», Ви отримаєте якісний, привабливий елемент та одночасно рекламний продукт, який окупиться дуже швидко. Ми готові виконати усі побажання та виготовити необхідний продукт у максимально стислі терміни.


Ціна на вироби з пінопласту

Заповніть поля калькулятора та орієнтовно дізнайтеся вартість вашого виробу

Цифри з пінопласту (пінополістиролу)
9.4 з 10 базується на 27 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами на транспорті у Львові та Україні