реклама на маршрутках реклама на маршрутках Львів реклама на автобусах Львів

Реклама на маршрутках

Реклама на маршрутці Львів
  • Безкоштовний дизайн
  • Великий вибір маршрутів
  • Гарантійне обслуговування
  • Старт проекту за 14 днів
  • Різноманітні види транспорту
  • Широка цільова аудиторія

Компанія «АртПром» із задоволенням допоможе Вам в організації та проведенні рекламної кампанії на маршрутках. Зателефонуйте нам за номерами: (067) 684-95-05 або (073) 167-36-35, детально на сторінці Контакти

Реклама на маршрутках у Львові – це рекламні зображення, які розміщені на бортах транспортних засобів, що курсують по міських та приміських маршрутах. Маршрути автобусів проходять через центр міста та спальні райони, біля великих торгових центрів. Це дозволяє проводити рекламну кампанію з охопленням всього міста.

Автобуси та маршрутні таксі – це найпоширеніший вид громадського транспорту Львова, яким користується більшість жителів міста. Цільова аудиторія реклами на транспорті – це пішоходи, пасажири на зупинках та в інших транспортних засобах, водії автомобілів.

Реклама на маршрутках користується популярністю у рекламодавців,  адже є динамічною, ефективною, яскравою, привертає увагу та запам’ятовується. Порівняно недорога вартість та можливість швидкого старту рекламної кампанії сприяє тому, що реклама на автобусах – це реклама на транспорті, яка оптимально поєднує якість  та ціну і забезпечує гарантовану віддачу.

Повний спектр послуг з розміщення реклами на/в маршрутках

  • Рекламні  зображення  на бортах і вікнах автобусів та маршрутних таксі;
  • Рекламні постери на задніх вікнах транспортних засобів. Цільовою аудиторією є в основному водії автомобілів на дорозі;
  • Листівки з рекламою в салонах автобусів та маршруток  на вікнах та спеціальних комірках;
  • Листівки з рекламою на спинках сидінь в салоні маршруток.

Також ви можете замовити:

Що варто знати про рекламу на маршрутках

Види транспорту

У Львові рекламу можна розмістити на маршрутних таксі типу “Еталон”, “Богдан А-092” або  великогабаритних автобусах  “MAN” та ’’CityLAZ’’.

Переваги

Міські маршрутки дають простір для втілення оригінальних рекламних ідей. В дизайні рекламних зображень можна вигідно обіграти розсувні двері, гармошки, великі площі вікон та борти транспортних засобів. Реклама на транспорті, виготовлена за креативними дизайнерськими макетами, відповідає сучасним вимогам ринку, привертає увагу потенційних клієнтів.

Географія розміщення реклами на маршрутках

Автобуси та маршрутні таксі – це основний громадський транспорт в таких містах як Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Хмельницький, Чернівці, Ужгород, Тернопіль, а також в маленьких містах. Це дозволяє охопити рекламою на транспорті весь регіон  одночасно, або певну область, залежно від потреб клієнта.

Також варто переглянути:

Реклама на маршрутках
9 з 10 базується на 37 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами на транспорті у Львові та Україні