салонна реклама Львів реклама в транспорті Львів

Реклама в транспорті

Реклама в салоні маршрутки
 • Безкоштовний дизайн
 • Доступність для рекламодавця
 • Інформативність для аудиторії
 • Велика  кількість маршрутів
 • Швидке розміщення
 • Різні формати реклами

Компанія «АртПром» із задоволенням допоможе Вам в організації та проведенні рекламної кампанії в салонах громадського транспорту. Зателефонуйте нам за номерами: (067) 684-95-05 або (073) 167-36-35, детально на сторінці Контакти

Салонна реклама – це розміщення рекламних наліпок чи листівок в салонах громадського транспорту – трамваях, тролейбусах, автобусах, маршрутних таксі. Метою такої реклами в транспорті є зацікавити потенційного клієнта – пасажира — під  час проїзду продуктами та послугами.

За останніми статистичними даними, 70% мешканців великих  міст користуються громадським транспортом, з них 87% пасажирів хоча б зрідка звертають увагу на рекламні листівки, при цьому близько 60% пасажирів зацікавлюються не лише зображеннями, але й інформацією, яка надрукована на рекламній листівці.

Весь спектр послуг з розміщення салонної реклами:

 • Рекламні наліпки (наклейки), які розміщаються на вікнах, на панелі за водієм;
 • Рекламні листівки в спеціально створених для них комірках. Листівки можуть бути на друковані на папері;
 • Банерні розтяжки в автобусах, трамваях та тролейбусах. Банери розміром 60*20см, які кріпляться в салоні;
 • В індивідуальному порядку можна використовувати різноманітні конструкції для салонної реклами. Наприклад пластикові конструкції на ручках в транспорті;
 • Салонна реклама в поїздах.

Також ви можете замовити:

Що варто знати про салонну рекламу

Матеріали

Листівки можуть бути надруковані на самоклеючій плівці або папері, залежно від місця розміщення в салоні. Формати листівок: А-3, А-4, А-5, а також є можливість розміщення двосторонніх листівок, які буде видно в салоні і ззовні.

Географія розміщення

Пропонуємо розміщення салонної реклами у таких містах: Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Чернівці, Ужгород, Хмельницький, Житомир, Вінниця, Київ, Черкаси, Одеса, Чернігів, Миколаїв, Полтава, Суми, Кропивницький, Запоріжжя, Дніпро, Харків, Херсон. Централізоване розміщення по всіх містах одночасно дає можливість провести масову рекламну акцію. Ми гарантуємо якісне розміщення та моніторинг за станом реклами протягом всього періоду експонування.

Переваги

Основною перевагою салонної реклами є її масовість, тобто в салонах  більшості транспортних засобів міста буде розміщена Ваша реклама. Адресна програма допоможе вибрати маршрути для того, щоб охопити певну цільову аудиторію.

Беззаперечною перевагою реклами в транспорті є її невисока вартість, при цьому така реклама забезпечує багато  рекламних контактів впродовж дня з потенційними клієнтами.

Салонна реклама ефективна для поширення інформації про акції, знижки, нові товари чи послуги, концерти тощо.

Інформативність рекламних наліпок в салонах є достатньо високою, адже пасажир має можливість детально ознайомитися з інформацією, записати телефони, адреси. Крім того салонна реклама розміщається в короткі терміни, тому Ви  зможете швидко розпочати рекламну акцію.

Також варто переглянути:

Реклама в транспорті
9.3 з 10 базується на 36 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами на транспорті у Львові та Україні