салонна реклама Львів реклама в транспорті Львів

Реклама в транспорті

Зміст:

 • Безкоштовний дизайн
 • Доступність для рекламодавця
 • Інформативність для аудиторії
 • Велика  кількість маршрутів
 • Швидке розміщення
 • Різні формати реклами

Реклама в транспорті – це рекламні плакати розміщені в салоні громадського транспортного засобу такого як маршрутка, автобус, трамвай, тролейбус, електричка, поїзд чи метро, що перевозить пасажирів по маршруту.

Саме реклама в транспорті зробить так, що ваш товар (послуга) скоріше знайде свого покупця. Під час поїздки в транспорті практично кожен пасажир нудьгує і незнає чим себе зайняти. Неможливо не помітити оголошення, розміщене майже перед очима. Цю інформацію не можна перемкнути, як в телевізорі, чи викинути, як непотрібну листівку.

Замовити
реклама в транспорті

Компанія «АртПром» із задоволенням допоможе Вам в організації та проведенні рекламної кампанії в салонах громадського транспорту. Реклама в транспорті являється дієвим інструментом в просуванні бізнесу і популяризації компаній. Зателефонуйте нам за номерами: (067) 684-95-05, детально на сторінці Контакти

Реклама в громадському транспорті має неабияку ефективність, про це свідчить статистичні дані:

 • Громадським транспортом користуються в більшості 70% пасажирів;
 • 45% пасажирів на постійній основі читають та встигають записувати інформацію, яка подана у рекламній листівці
 • 87% пасажирів ознайомлюються зі змістом оголошень та підсвідомо запам’ятовують основні ключі;
 • 60% цікавляться не тільки ілюстраціями, а й текстом.

Реклама в маршрутках

Реклама в маршрутках – це досить ефективний та бюджетний спосіб розміщення реклами у вигляді наліпок чи листівок. Метою використання громадського транспорту є зацікавити потенційного клієнта під час проїзду продуктами та послугами, що розміщені на плакаті. Реклама в маршрутках це легкий і ненавʼязливий спосіб подати необхідну інформацію.

Замовити

Особливості розміщення реклами в маршрутках

Під час запуску різного роду рекламних кампаній скрізь є свої особливості. Надприклад, проведення локальної реклами буде ефективно тільки в тих районах міста, де буде відкриватись той чи інший об’єкт. Якщо необхідно залучити аудиторію з інших районів, вам необхідно використати інші маршрути громадського транспорту. Рекомендуємо встановити обмеження і охопити конкретний район, де буде проводитись акція, відкриття магазину тощо. Таким чином розміщена рекламна в маршрутках дасть максимальний ефект та донесе до цільової аудиторії потрібну інформацію.

реклама в маршрутках

Рекламна агенція “Артпром” надає весь спектр робіт, який стосується розміщення реклами в громадському трансорті по всій території України. Пакет наших послуг включає: розробка оригінального та привабливого дизайну, виготовлення рекламних зображень, розміщення наклейки в маршрутках згідно узгодженого терміну, надання фотозвіту про виконану роботу.

Розміщення реклами в маршрутках – це відмінний спосіб зробити свій брен, товар чи послугу більш впізнаваною. Рекламна агенція “Артпром” має багаторічний досвід в сфері рекламних послуг, ми знаємо як розмістити рекламу в транспорті так, щоб залучити якомога більше нових клієнтів. Група дизайнерів щоденно працює над створенням оригігнальних, привабливих та цікавих макетів з урахуванням всіх побажань наших замовників.

Реклама в автобусах

На сьогоднішній день вкрай важко уявити собі успішний бізнес без реклами, яка дає справжній ефект та забезпечує нових клієнтів. Реклама в автобусах – це сучасний вид реклами, який користується популярністю серед рекламодавців та привертає увагу споживачів.

Реклама в автобусі дає позитивний результат, оскільки перевагою салонної реклами є її масовість, тобто в салонах  більшості транспортних засобів міста буде розміщена Ваша реклама. Створена нашими спеціалістами адресна програма допоможе вибрати маршрути суто під вашу компанію для того, щоб охопити певну цільову аудиторію.

реклама в автобусах

Реклама в громадському транспорті має таку беззаперечну перевагу, як невисока вартість, при цьому забезпечує багато рекламних контактів впродовж дня з потенційними клієнтами. Реклама в автобусі викликає зацікавлення у потенційних клієнтів і яскраво підкреслює стиль бренду.

Замовити

Салонна реклама зазвичай передбачає такий спектр послуг:

 • Рекламні наклейки, які розміщаються на вікнах, на панелі за водієм;
 • Рекламні листівки в спеціально створених для них комірках.

Реклама в тролейбусах

Салонна реклама в тролейбусі ефективна для поширення інформації про акції, знижки, нові товари чи послуги, концерти тощо. Також реклама в тролейбусах відмінний метод охопити значну частину аудиторії міста або певного району. Адже в більшості випадків достатньо мимовільного погляду для того щоб ухвалити рішення про покупку, чи використання послуг компанії.

реклама в тролейбусах

На нашому сайті є онлайн-калькулятор за допомогою якого ви зможете дізнатися скільки буде коштувати реклама в обраному місті. Також ви можете залишити заявку для зворотного зв’язку і консультації від фахівця.

Також ви можете замовити:

Виготовлення та розміщення реклами в транспорті

Розміщення реклами в транспорті може бути різнопланове, для початку співпраці Вам необхідно після консультації з нашим спеціалістом: обрати пакет, формат рекламних листівок, формат розміщення (вертикальний/горизонтальний). Рекламні зображення друкуються на якісній самоклеючій плівці німецького виробика, яка запечує довгий термін експлуатації.

наклейки в маршрутках

Наклейки в маршрутках мають достатньо високу інформативність , адже пасажир має можливість детально ознайомитися з інформацією, записати телефони, адреси. Крім того розміщення реклами в транспорті відбувається в короткі терміни, тому Ви зможете швидко запустити рекламну кампанію. А про те, як розмістити рекламу в транспорті і відповіді на всі інші питання ви зможете дізнатися від наших менеджерів.

Пропонуємо розміщення салонної реклами у таких містах України: Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Чернівці, Ужгород, Хмельницький, Житомир, Вінниця, Київ, Черкаси, Одеса, Чернігів, Миколаїв, Полтава, Суми, Кропивницький, Запоріжжя, Дніпро, Харків, Херсон. Централізоване розміщення по всіх містах одночасно дає можливість провести масову рекламну акцію. Ми гарантуємо якісне розміщення та моніторинг за станом реклами протягом всього періоду експонування.

Також варто переглянути:

Реклама в транспорті
9.3 з 10 базується на 36 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами на транспорті у Львові та Україні