салонна реклама Львів реклама в транспорті Львів

Реклама в транспорті

  • Безкоштовний дизайн
  • Доступність для рекламодавця
  • Інформативність для аудиторії
  • Велика  кількість маршрутів
  • Швидке розміщення
  • Різні формати реклами

Компанія «АртПром» із задоволенням допоможе Вам в організації та проведенні рекламної кампанії в салонах громадського транспорту. Реклама в транспорті являється дієвим інструментом в просуванні бізнесу і популяризації компаній. Зателефонуйте нам за номерами: (067) 684-95-05, детально на сторінці Контакти

Реклама в маршрутках

Салонна реклама – це розміщення реклами в маршрутках, трамваях, тролейбусах, автобусах у вигляді наліпок чи листівок. Метою використання громадського транспорту є зацікавити потенційного клієнта – пасажира — під  час проїзду продуктами та послугами, що розміщені на плакаті. Реклама в маршрутках це легкий і ненавʼязливий спосіб подати необхідну інформацію.

За останніми статистичними даними, 70% мешканців великих  міст користуються громадським транспортом, з них 87% пасажирів хоча б зрідка звертають увагу на рекламні листівки, при цьому близько 60% пасажирів зацікавлюються не лише зображеннями, але й інформацією, яка надрукована на рекламній листівці.

Реклама в автобусах

Реклама в автобусі дає позитивний результат, оскільки перевагою салонної реклами є її масовість, тобто в салонах  більшості транспортних засобів міста буде розміщена Ваша реклама. Адресна програма допоможе вибрати маршрути для того, щоб охопити певну цільову аудиторію.

Реклама в громадському транспорті має таку беззаперечну перевагу, як невисока вартість, при цьому реклама в трамваях забезпечує багато  рекламних контактів впродовж дня з потенційними клієнтами. Реклама в автобусах викликає зацікавлення у потенційних клієнтів і яскраво підкреслює стиль бренду.

Салонна реклама в тролейбусі ефективна для поширення інформації про акції, знижки, нові товари чи послуги, концерти тощо. Також реклама в тролейбусах відмінний метод охопити значну частину аудиторії міста або певного району. Адже в більшості випадків достатньо мимовільного погляду для того щоб ухвалити рішення про покупку, чи використання послуг компанії.

Салонна реклама зазвичай передбачає такий спектр послуг:

  • Рекламні наклейки, які розміщаються на вікнах, на панелі за водієм;
  • Рекламні листівки в спеціально створених для них комірках. Листівки можуть бути надруковані на папері;

Також ви можете замовити:

Реклама в транспорті, виготовлення та розміщення

Листівки можуть бути надруковані на самоклеючій плівці або папері, залежно від місця розміщення в салоні. Формати листівок: А-3, А-4, А-5, а також є можливість розміщення двосторонніх листівок, які буде видно в салоні і ззовні.

Пропонуємо розміщення салонної реклами у таких містах: Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Чернівці, Ужгород, Хмельницький, Житомир, Вінниця, Київ, Черкаси, Одеса, Чернігів, Миколаїв, Полтава, Суми, Кропивницький, Запоріжжя, Дніпро, Харків, Херсон. Централізоване розміщення по всіх містах одночасно дає можливість провести масову рекламну акцію. Ми гарантуємо якісне розміщення та моніторинг за станом реклами протягом всього періоду експонування.

Наклейки в маршрутках мають достатньо високу інформативність , адже пасажир має можливість детально ознайомитися з інформацією, записати телефони, адреси. Крім того розміщення реклами в транспорті відбувається в короткі терміни, тому Ви зможете швидко розпочати рекламну акцію. А про те, як розмістити рекламу в транспорті і відповіді на всі інші питання ви зможете дізнатися від наших менеджерів.

Також варто переглянути:

Реклама в транспорті
9.3 з 10 базується на 36 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами на транспорті у Львові та Україні