Реклама на арках

Реклама на арках
  • Великі формати
  • Розміщення над магістралями
  • Доступна вартість
  • Престижність
  • Універсальність
  • Перевірена ефективність

Компанія «АртПром» із задоволенням допоможе Вам в виготовленні та розміщенні реклами на арках у Львові. Зателефонуйте нам за номерами: (067) 684-95-05 або (073) 167-36-35, детально на сторінці Контакти

Реклама на арках – це розміщення рекламних зображень великих форматів на металевих конструкція над дорогами та магістралями. Завдяки великим розмірам така реклама не може залишитися непоміченою – вона привертає увагу всіх учасників дорожнього руху.

Розміщення реклами на таких конструкція підкреслює статус компаній.

Арки – це сучасні конструкції для розміщення реклами, які завоювали популярність серед рекламодавців, адже великі формати забезпечують ефективність реклами. Рекламні арки не мають стандартних розмірів, їх ширина та висота залежить від розмірів магістралі. Рекламні зображення для арок переважно друкується на банерній тканині, яка забезпечує тривалий термін експлуатації та стійкість до погодних умов.

Весь спектр послуг  з розміщення реклами на арках

Що потрібно знати про рекламу на арках

Переваги

Реклама на арках  є іміджевою рекламою завдяки великим форматам. Це, звичайно, впливає на те, що  розміщення такої реклами є недешевим. Але великі яскраві плакати на арках є помітними для великої кількості людей.

Рекламу на арках вигідно розміщати на тривалий термін, при тому зображення, які надруковані на банері, забезпечать яскраві кольори реклами і не піддаються впливу погодних умов.

Місце розташування

Рекламні арки встановлені безпосередньо над дорогами та магістралями, на в’їздах та виїздах з міста. Таке розміщення забезпечує велику кількість рекламних контактів з пасажирами та водіями автотранспорту.