реклама на тролейбусі Львів реклама на тролейбусах реклама на тролейбусах Львів

Реклама на тролейбусах

Реклама на тролейбусі
  • Динамічність
  • Безкоштовний дизайн
  • Доступна вартість
  • Гарантійне обслуговування
  • Всі міста Західного регіону
  • Старт проекту за 14 днів

Компанія «АртПром» із задоволенням допоможе Вам в організації та проведенні рекламної кампанії на тролейбусах. Зателефонуйте нам за номерами: (067) 684-95-05 або (073) 167-36-35, детально на сторінці Контакти

Реклама на тролейбусах – це рекламні зображення, розміщені на бортах найпоширенішого у  містах електротранспорту. У Львові та в інших містах тролейбусні маршрути перекривають все місто, що дозволяє провести широку рекламну кампанію. Через повільне  пересування тролейбусів по місту така реклама на транспорті добре проглядається та запам’ятовується  всіма учасниками дорожнього руху та пішоходами.

Велика  площа бортів тролейбуса служить для ефективного розміщення рекламної інформації: логотипів, назв фірм, адрес та зображень продукції чи послуг. Переважно тролейбусні парки складаються з таких моделей як ЛАЗ-Е183, ЛАЗ-52522, Шкода-ТР14 та Богдан Т601-1.

Повний спектр послуг по розміщенню реклами на тролейбусах

  • Розміщення рекламних зображень на бортах та вікнах тролейбусів;
  • Розміщення салонної реклами – листівки на вікнах та банерні розтяжки;
  • Реклама в спеціальних конструкціях у вагонах тролейбусів.

Також ви можете замовити:

Що варто знати про рекламу на тролейбусах

Міста

Тролейбуси – це найпоширеніший громадський електротранспорт, тому ми пропонуємо розміщення  реклами на даному транспорті в наступних містах Західної України: Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Чернівці, Хмельницький. Ви маєте можливість обрати певне місто чи провести масову рекламну компанію  в регіоні одночасно.

Цільова аудиторія

Реклама на тролейбусах, як і вся реклама на транспорті, зорієнтована на водіїв, пасажирів, пішоходів на вулицях. Частота контактів між потенційними споживачами та рекламними повідомленнями є достатньо високою, тому транспорт – це найкраща площина для розміщення реклами в місті.

Переваги

Реклама на тролейбусах перебуває в постійному русі. Ця мобільність сприяє охопленню широкої аудиторії. Реклама на тролейбусах не є нав’язливою для потенційних споживачів, але одночасно її не можна вимкнути, тому вона обов’язково приверне увагу на вулицях міста. Крім того слід відзначити доступність реклами на тролейбусах для рекламодавців.

Доручивши весь процес створення реклами – від макету до розміщення та експонування на тролейбусах – Ви отримаєте якісну рекламу на транспорті та її гарантійне обслуговування у  всіх містах Західної України.

Також варто переглянути:

Реклама на тролейбусах
8.9 з 10 базується на 75 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами на транспорті у Львові та Україні