Друк банерів Львів

Досить багато людей навіть не знають що таке банер і в яких сферах його можна використати. В перекладі з англійської “baner” означає транспорт, прапор. Отже банер – це універсальний матеріал, який широко використовується у зовнішній рекламі. На банерній тканині друкують зображення для арок та білбордів. Якщо вам потрібен якісний друк банерів Львів з гарантією – звертайтесь у “Артпром”.

 • Необмежена величина полотна
 • Широка сфера застосування
 • Висока якість зображення
 • Стійкість до погодних умов
 • Тривалий термін експлуатації
,fyth
Процес виготовлення банерів

Банери добре себе зарекомендували як при внутрішньому, так і при зовнішньому використанні. Завдяки технології широкоформатного друку забезпечується висока якість друку зображення, яке тривалий час зберігає яскравість і виразність, є стійким до впливу погодних умов.

Замовити

Замовити банер – найкраще рішення для оформлення весілля

Весілля – одна із найприємніших подій у житті кожного. В оформленні цього свята усі молоді пари та їх родичі стараються зробити все якнайкраще. Більшість весільних пар навіть не здогадуються, що їх фотозона на весілля виготовлена із банерної сітки. Якщо ви замовите банер на весілля у нас ви значно зекономите бюджет, а наш дизайнер допоможе зробити ваш банер унікальним.

fyth

Для створення дизайну необхідно надати таку інформацію: який саме розмір вам потрібен та приклади надписів, які ви хочете бачити на констукції.

Фотозона на весілля у вигляді банера використовується в якості фону, як на момент проведення церемоній, так і для фотозони для гостей. Банери зазвичай оформляють ініціалами молодят, або романтичними надписами, або друкують фото з пам’ятних моментів закоханих.

Замовити банер у нас достатньо просто – залиште заявку для безкоштовної консультації від професіонала в області реклами або зателефонуйте за номерами вказаними на сайті.

Замовити

Банер на весілля. Приклад дизайну

фотозона на весілля

Друк на банерній тканині чи банерній сітці ЗУРК «АртПром» здійснюється за допомогою широкоформатного сольвентного друку, що забезпечує достатньо довгий термін його служби, при різних погодних умовах і зберігає яскравість кольору. Для банерів гігантських розмірів доступна склейка. Друк на банері зазвичай використовується для створення більш довговічних зображень, ніж друк на папері та тканині.

Банер це універсальний елемент зовнішньої реклами, який використовують не тільки при оформленні фотозони, а і для просування власного бренду, продукту, послуги тощо. Універсальність реклама банер полягає необмежених можливостях його розміщення – банер може використовуватися, як вивіска закладу, може розміщуватись на стінах будівель, спеціальних рекламних щитах, магістральних перетяжках вулиць тощо .

Замовити
друк банерів

В рекламній компанії “Артпром” наші фахівці ретельно працюють над монтажем над надійним кріпленням, враховуючи вагу і формат банера, а також його місцерозташування і вітрове навантаження. Банер Львів надійно кріпиться нашими фахівцями, які в процесі установки використовують перетяжки та люверси.

рекламний банер

Якщо вас зацікавив оригінальний, якісний та надійно закріплений рекламний банер зверніться у рекламну компанію “Артпром”, де наші спеціалісти безкоштовно нададуть консультацію та прорахують вартість за друк банера чітко під ваші розміри.

банери львів

Весь спектр послуг з друку:

 • Виготовлення банерів на банерній тканині для використання у зовнішній рекламі на щитах, як тимчасову вивіску тощо.
 • Виготовлення банерів на банерній сітці, яка використовуються для оформлення вітрин або зображень величезних розмірів.
 • Постдрукарська обробка і підготовка банерів до монтажу – установка люверсів і мотузок (для кріплення на рівній поверхні) або «кишень» (у поєднанні з системою кронштейнів використовуються при кріпленні на нерівних поверхнях).
виготовлення банерів
Процес виготовлення банерів Львів
Замовити

У нас ви можете замовити всі види банерів:

 • фотозона на весілля;
 • банер для фотозони;
 • банери Львів;
 • банер на хрестини;
 • банер на день народження;
 • рекламні банери;
 • банери на інші святкові події;
друк банерів

Банерна сітка – де її використовують?

Банерна сітка використовується в основному , коли друкуються зображення великих і малих розмірів. Загальне полотно виходить легке, що полегшує подальший монтаж. Завдяки спеціально розрахованій формі дірок у вініловій банерній сітці  набагато зменшується її парусність, що забезпечує велику стійкість рекламних конструкцій або каркасів на будівлях. Банерну сітку часто використовують для розміщення реклами на різних типах будівель, навіть на вікні вашого офісу.

Крім того, друк на банерній сітці використовується для оформлення вітрин торгових точок.

банерна сітка
Процес виготовлення зображення на банерній сітці

Банерна тканина – це міцний матеріал, який використовується для широкоформатного друку будь-яких розмірів. Банерні полотна використовуються на щитах, арках, кріпляться на стінах будинків, служать тимчасовими вивісками тощо.

друк банерів львів
Замовити

Банер ціна

У нашій компанії найнижча банер ціна за рахунок власного виробництва. Ви можете замовити у нас: друк банера, банер з люверсами, банер литий, банер ламінований. У нас великій досвід, тому всі наші роботи виконані з дотриманням всіх вимог та правил широкоформатного друку.

Друк банерів здійснюється на власному виробництві, але всі наші вироби ми надсилаємо поштовими операторами по всій території України. Тому, якщо вам потрібен “друк Луцьк” наші спеціалісти виконають та відправлять ваше замовлення у Луцьк або у інше місто. Якщо вам необхідна фотозона Львів – ви зможете особисто забрати ваше замовлення з виробництва.

Банерна реклама – вид зовнішньої реклами, який відомий своєю універсальністю. Його використовують для оформлення фотозон, для оформлення вітрин магазинів, для реклами на арках тощо.

Замовити

Компанія «АртПром» із задоволенням виготовить для Вас різні види банерів. Зателефонуйте нам за номерами: (067) 684-95-05 або залиште онлайн-заявку для отримання на виготовлення банерів ціна.