Холодильники з рекламою

холодильники з рекламою
  • Вдале розміщення реклами
  • Наглядність
  • Легка заміна зображень
  • Вигідне експонування товарів
  • Впізнаваність продукці
  • Гарантія

Компанія «АртПром» із задоволенням допоможе Вам в проектуванні та встановленні холодильників  з рекламою. Зателефонуйте нам за номерами: (067) 684-95-05 або (073) 167-36-35, детально на сторінці Контакти

Холодильники з рекламою – це торговельне обладнання, на якому розміщена реклама торгової марки. В них розставляють алкогольні та безалкогольні напої, розкладають морозиво, напівфабрикати та інші продукти харчування. Холодильники з рекламою привертають увагу покупців в точках продажу – супермаркетах, магазинах, на АЗС тощо.

Реклама на холодильниках – це зображення чи текст,які  надруковані на самоклеючій плівці і виклеєні на стінки. Таку рекламу можна легко змінювати залежно від потреб. У верхній частині холодильника для напоїв  часто розміщується світловий короб з рекламою чи назвою торгової марки.  В рекламній галузі обклеювання холодильників рекламою називається  брендуванням торговельного обладнання.

Також ви можете замовити:

Що потрібно знати про холодильники з рекламою?

Холодильники з рекламою певної торгової марки розпізнаються покупцями   у різних торгових точках, а це означає, що Ви не втратите постійних покупців та привернете увагу нових. Забрендоване обладнання демонструє імідж компанії,  доповнює рекламну кампанію на інших носіях.

Успіх Вашого продукту  гарантовано, якщо в місцях продажу Ви встановите холодильники з рекламою, які найповніше продемонструють різноманітній вибір напоїв чи інших продуктів.

Рекламна компанія “АртПром” пропонує оформлення (брендування) холодильників Вашою рекламою, заміну зображень, виготовлення світлових елементів на обладнання та їх обслуговування. Використання  реклами на холодильниках та її оновлення в точках продажу гарантовано забезпечить Вам стабільні продажі.