реклама на транспорті

Реклама на транспорті у Львові, Івано-Франківську, Рівному, Луцьку, Хмельницькому, Ужгороді, Чернівцях

АртПромРеклама на транспорті — це зовнішня реклама, яка розміщується на бортах  транспортних засобів і переміщається по місту. Це сучасний вид реклами, який користується популярність серед рекламодавців та привертає увагу споживачів.

Реклама на  транспорті у Львові сприяє створенню позитивного іміджу компанії, є ефективною в проведенні масштабних рекламних акцій з охоплення певного регіону чи міста. Крім того реклама на окремих автомобілях (забрендований власний транспорт) чи салонна реклама є інформативними  для споживачів та  збільшують продажі продукції та послуг.

Всі види транспорту — це рекламні носії, які дозволяють проводити неординарні рекламні кампанії, створювати ефект “всюдисущості” Вашої реклами, оскільки вона буде в постійному русі. Потенційний  покупець  вибагливий і хоче отримувати якісний рекламний продукт, який не буде надто нав’язливим і при тому привертатиме увагу. Саме таке завдання виконує реклама на транспорті.

Весь спектр послуг з розміщення реклами на транспорті

Що варто знати про рекламу на транспорті

Транспортні засоби

Для розміщення реклами пропонуються різні види транспортних засобів — трамваї, тролейбуси, автобуси, маршрутні таксі, корпоративний транспорт (легкові автомобілі, вантажні автомобілі).

Матеріали та макети

Рекламні зображення  виготовляються на самоклеючій плівці (наприклад, Oracal серії 641 або  751), для захисту від погодних умов та зовнішніх факторів  зображення ламінуються.

В процесі розміщення реклами на транспорті слід виділити етап створення макету. Наш дизайнер допоможе втілити Ваші  побажання та запропонує власні ідеї. Оригінальний макет з врахуванням всіх особливостей розміщення на транспорті забезпечить створення яскравої і оригінальної реклами.

Географія розміщення

Наша компанія ЗУРК “АртПром” розміщує рекламу на транспорті в усіх містах Західної України: Львів, Луцьк, Рівне, Тернопіль,, Івано-Франківськ, Хмельницький, Ужгород, Чернівці. Ми маємо прямі контакти з перевізниками та автотранспортними підприємствами в цих містах, що забезпечує швидке виконання замовлень та обслуговування під час терміну експонування.

Переваги

Основною перевагою реклами на транспорті є її динамічність. Рекламні зображення на бортах та вікнах транспортних засобів переміщається по місту, що сприяє більшій кількості контактів з потенційними споживачами товарів та послуг.

Цільова аудиторія реклами на транспорті є надзвичайно широкою — це і водії та пасажири, так і перехожі на вулиці. Складаючи адресну програму, по якій їздитиме транспорт, можна обрати певний район міста, або перекрити маршрутами все місто.

Наглядність — це ще одна з переваг реклами на трамваях, тролейбусах, автобусах і інших транспортних засобах. Саме візуальний канал сприйняття інформації вважається найефективнішим для впливу на аудиторію.

Реклама на транспорті позитивно сприймається людьми, вона не є нав’язливою і не викликає роздратування в споживачів. При цьому її не можна переключити.

Наша компанія “АртПром” забезпечить весь процес створення реклами на транспорті — від розробки макету до розміщення реклами та її обслуговування під час експонування.

Реклама на транспорті у Львові, Івано-Франківську, Рівному, Луцьку, Хмельницькому, Ужгороді, Чернівцях
9.4 з 10 базується на 56 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами на транспорті у Львові та Україні