Промостійки (виставкові стенди)

Промостійки Львів
  • Зручні в експлуатації
  • Багаторазове використання
  • Великий вибір матеріалів
  • Оригінальність конструкції
  • Інформативність
  • Гарантія

Компанія «АртПром» із задоволенням допоможе Вам в проектуванні та виготовленні промостійок для вашої компанії. Зателефонуйте нам за номерами: (067) 684-95-05 або (073) 167-36-35, детально на сторінці Контакти

Промостійки – це конструкції, які використовуються для проведення промо-акцій, BTL, дегустацій, PR-кампаній, для участі у виставці. Таке рекламне обладнання можна розмістити в невеликому магазині, супермаркеті чи на виставкових площах. Промостійки, або мобільні стенди виготовляються з пластику, легко складаються і розкладаються, зручні у транспортуванні.

Ви можете купити готові промостійки, чи замовити виготовлення ексклюзивних рекламних конструкцій для Вашої продукції та послуг, які  відповідатимуть  Вашому корпоративному стилю, кольорам та специфіці.

Наявність рекламного стенду в точках продажу чи на виставках збільшує ефективність рекламних акцій. Оригінально оформлена  промостійка  виділяє товари чи послуги серед конкурентів, залучає більше покупців, дозволяє провести успішну акцію чи презентацію.

Також ви можете замовити:

Що потрібно знати про промостійки?

Основні елементи промостійки

Основа промостійки виготовляються з металевого каркасу, панелі – з  пластику, композитного матеріалу, акрилу. Панелі  обклеюються плівкою з надрукованими зображеннями, логотипами та необхідною інформацію. В верхній частині стенду переважно  кріпиться фриз – панель з назвою фірми, торгової марки чи  логотипом. На стільниці розкладаються  рекламні  матеріали, також  може кріпитися додаткова  полиця для експонування товарів і послуг.

Різноманітність видів

Конструкції промостійок є найрізноманітнішими. Вони можуть бути у вигляді рекламних столів, демонстраційних полиць для товарів торгової марки. Оригінальний дизайн і конструкторські рішення дозволяють створювати промостійки різних форм і розмірів, які не залишаться  непоміченими.

Промостійки можуть бути розбірними (мобільними) та нерозбірними конструкціями,  залежно від призначення. За якістю та міцністю мобільні стенди не поступаються нерозбірним, але є зручнішими в експлуатації.

Де використовуються промо-стійки?

Промо-стійки чи рекламні стенди мають різноманітні сфери застосування і можуть розміщатися в магазинах, супермаркетах, на виставках, на різноманітних масових заходах, в кінотеатрах, офісах, кафе чи ресторанах, АЗС, медичних закладах іт.д., тобто всюди, де є можливість ознайомити потенційних клієнтів з продукцією та послугами.

Найчастіше промостійки замовляють саме для участі у спеціалізованих виставках для презентації  підприємства, товарів, послуг. Для таких цілей з кількох різних за формою і призначенням  рекламних конструкцій можна зібрати виставкові стенди, які складатимуться з столів, стійок, демонстраційних полиць та інших частин.

Промостійки необхідні для проведення рекламних кампаній, акцій чи дегустацій в супермаркетах.

Розміщені в точках продажу рекламні стенди безпосередньо залучають покупців, ознайомлюють з товаром чи акційними пропозиціями та заохочують до покупки.

Основне  завданням промостійки — забезпечення відвідувачів, клієнтів необхідною інформацією про товари чи послуги. Інформація розміщується безпосередньо на стенді, розповсюджується на друкованих матеріалах (листівках, буклетах, журналах і т.д.). Спеціально підготовані люди (промоутери), які знаходяться за промо-стійкою, роздають друковані матеріали, проводять акції, дегустації, роздають подарунки. консультують клієнтів та покупців.