вивіска для зоомагазину

Об’ємні букви з пінопласту (пінополістиролу)

 

Об’ємні букви з пінопласту (пінополістиролу)Компанія “АртПром” пропонує своїм клієнтам різноманітні рекламні конструкції власного виробництва, завдяки чому об’ємні букви з пінопласту будуть виготовлені в найкоротший термін у Львові. Такий вид продукції допоможе привернути увагу до вашого бізнесу, а також використати їх для оформлення заходів і святкових подій.

Такий яскравий и порівняно недорогий об’ємний декор сьогодні широко застосовується для прикрашення різноманітних корпоративних заходів і виставок, а для проведення весільних торжеств, ювілеїв, організації незабутньої фотосесії букви та цифри з пінопласту просто незамінні! Наша компанія пропонує вам придбати готові букви або виготовити літери за новим унікальним проектом, розробленим спеціально для вас.

Об’ємні букви з пінопласту (пінополістиролу)Пінопластові букви від “АртПром” – це швидко, доступно та ефективно! На ринку зовнішньої реклами об’ємні літери з пінополістиролу можна назвати одним із найкращих рішень. З їхньою допомогою будь-якій компанії вдається швидко і ефективно звернути на себе увагу потенційних клієнтів, а також здивувати оригінальним дизайном замовників, з якими ви уже співпрацюєте довгий час.

Ми гарантуємо вам оперативність виконання замовлення і низьку вартість продукції – телефонуйте нам по вказаним телефонам і отримайте детальну консультацію з приводу можливостей застосування конструкцій з пінополістриролу. Виготовити цифри та букви з пінопласту за доступними цінами можуть для вас спеціалісти компанії “АртПром”. Ми працюємо на ринку вже багато років, і вже давно спеціалізуємось на випуску цієї продукції. Нашим майстрам під силу вирізати слова із пінопласту будь-якого розміру, створити з цього матеріалу оригінальні фігури та композиції, доповнити вироби художнім різьбленням.

Також ми раді запропонувати вам букви та цифри з пінопласту з ексклюзивним покриттям, що імітує золото, натуральний камінь, матову поверхню, глянець, перламутр, бархат та ін. Для ще вимогливіших покупців в наявності є букви з підсвіткою, що широко застосовуються для виготовлення світлових вивісок для магазинів і всередині торгівельних центрів.

3D букви та цифри виробництва “АртПром” мають суттєві переваги:

  • чудові експлуатаційні властивості: при виробництві великих і маленьких літер ми використовуємо однаково якісний сорт пінопласту, що характеризується стійкістю до кліматичного та механічного впливу;
  • приваблива ціна: замовляючи виготовлення об’ємних букв із пінопласту у нас, ви гарантовано отримуєте ефективний рекламний продукт або вишуканий елемент декору досить дешево. Це обумовлено тим, що сам матеріал є відносно дешевшим, ніж будь-який інший, що може бути використаний для цих цілей;
  • легкий монтаж: всі вироби, навіть найбільші за розмірами мають невелику вагу, тому їх неважко встановлювати на будь-якій горизонтальній або вертикальній поверхні;
  • ми можемо виготовити букви та цифри будь-якої форми та розміру: від малесеньких до дуже великих, додати художню різку та інші неординарні дизайнерські рішення. У нас ви можете придбати букви та цифри із пінополістиролу, що нагадують справжні вироби мистецтва. Це нам вдається зробити за рахунок програми 3D-моделювання, що дозволяє розробляти віртуальні моделі майбутніх конструкцій і довести їх до досконалості за допомогою сучасних програм. Термонарізка на сучасному обладнанні гарантує, що рекламна продукція буде вироблена з максимальною точністю й акуратністю;
  • абсолютна екологічність продукції: наша продукція зовсім не токсична і безпечна з точки зору навіть найжорсткіших екологічних вимог.

Компанія “АртПром” виготовить для вас об’ємні конструкції різного призначення на високому професійному рівні. Ви гарантовано отримаєте найкращий результат – об’ємні літери для вивісок, фотосесій чи святкових церемоній матимуть прекрасний естетичний вигляд.

Об’ємні букви з пінопласту (пінополістиролу)
9.5 з 10 базується на 29 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами на транспорті у Львові та Україні