брендування авто Реклама на авто

Реклама на авто (брендування)

Реклама на авто у Львові
  • Безкоштовний дизайн
  • Якісні матеріали
  • Тривалий термін експлуатації
  • Безкоштовне розміщення
  • Позитивний імідж
  • Виділення серед інших

Компанія «АртПром» із задоволенням допоможе Вам в організації та проведенні брендування транспорту . Зателефонуйте нам за номерами: (067) 684-95-05 або (073) 167-36-35, детально на сторінці Контакти

Реклама на авто – це нанесення рекламної інформації про діяльність компанії, адрес, телефонів, зображень на Ваш власний або корпоративний транспорт. Така реклама на транспорті не потребує дозволів чи оплат за експонування.

Брендуючи власний транспорт, Ви створюєте додаткові  рекламні площі для просування Вашої продукції, для виділення серед конкурентів, а також  для постійного контакту з потенційними клієнтами.

Ми гарантуємо якість виконання робіт по нанесенню реклами на Ваше авто: реклама збереже свою яскравість  та чіткість впродовж експлуатації, крім того завжди можна здійснити демонтаж, при цьому  плівки не пошкодять фарбу на поверхні авто.

Весь спектр послуг з брендування транспорту

  • Брендування власних легкових автомобілів – нанесення логотипів та контактної інформації на двері чи задні вікна транспортних засобів.  Автомобілі  з рекламою позитивно впливають на імідж компанії.
  • Розміщення реклами на  вантажних авто, які перевозять товари, чи служать для виконання замовлень. Забрендований автопарк виділятиметься на вулицях міста впродовж дня.

Також ви можете замовити:

Що важливо знати про брендування транспорту

Брендування автомобіля. Відео процесу

Матеріали

Для реклами на авто у Львові переважно  використовуються плівки Oracal серій 641 та 751. Термін гарантії плівок  від виробника становить від 1 до 5 років. Реклама виготовляється повноколірним фотодруком або способом аплікації.

Вигляд реклами на транспорті

Як буде виглядати реклама на автомобілі залежить лише від Вас. Наші дизайнери допоможуть втілити Ваші побажання у створенні макетів рекламних зображень та зможуть запропонувати власні ідеї. В рекламі на корпоративному транспорті можна вказати контактну інформацію, розмістити зображення продукції, або логотип.

Переваги

Брендування транспорту яскраво виражає імідж компанії, а також дозволяє розмістити рекламу, яка пересуватиметься по місту без додаткової плати. Ви можете розмістити рекламу на легкових автомобілях, автобусах чи вантажний автомобілях. Весь транспорт Вашої компанії буде виділений логотипами, корпоративними кольорами, яскравими рекламними зображеннями.

Така реклама на авто у Львові може бути лише іміджевою, або виконувати й  інформаційну функцію, зацікавлюючи потенційних клієнтів.

Також варто переглянути:

Реклама на авто (брендування)
9.5 з 10 базується на 42 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами на транспорті у Львові та Україні