брендування авто

Поклейка авто вініловою плівкою Львів

Зміст:

Поклейка авто плівкою

Наша компанія надає таку послугу як обклеювання авто плівкою. Це ефективна, помітна і одночасно відносно дешева форма реклами на транспортних засобах. Брендування автомобілів є ефективним та економічно вигідним способом просування бренду, товару чи послуги. Поклейка авто плівкою дає змогу втілити інноваційні та креативні ідеї дизайну для отримання максимально швидкого ефекту від реклами.

Замовити брендування
Поклейка авто плівкою Львів
Розрахунок ціни

Поклейка реклами на авто має на меті швидке ознайомлення аудиторії з фірмовими товарами та послугами. Тому варто подумати про найважливішу інформацію, яку ви хотіли б розмістити, крім обовʼязкової до якої відноситься: контактна інформація, назва вашої компанії, та основи вашої діяльності.

Ваша аудиторія матиме лише декілька секунд щоб ознайомитися з інформацією, а отже вона має бути чіткою і лаконічною.

Для чого використовується поклейка плівки на авто?

Обклеювання авто має ряд переваг та виконує такі функції як:

 • Рекламна — поклейка плівки на авто в Івано-Франківську або у Львові як ефективний спосіб розказати про свій бізнес за доступну ціну;
 • Декоративна — надає сучасного, спортивного, естетичного вигляду своєму авто. Дає можливість зробити його вигляд виразнішим;
 • Захиснапоклейка плівки на авто сприяє захисту елементів автомобіля від сколів та подряпин, а також обклеювання забезпечує довготривалу експлуатацію лакофарбового покриття;
 • Маскувальна — дає можливість приховати елементи з подряпинами та дефектами.
обклеювання

Брендуючи свій автомобіль, чи розміщаючи рекламу на корпоративному транспорті, ви немов створюєте обгортку яка буде відповідати стилю вашої компанії. Відповідно підібрані фірмові логотипи, кольори, шрифти відіграють важливу роль, оскільки сприяють кращому розпізнаванню і запамʼятовуванню глядачами вашого бренду. Будьте певні, що поклейка плівки на авто Івано-Франківськ відбудеться з дотриманням всіх технологічних вимог

Матеріали для виготовлення рекламного зображення на авто

Серед великої кількості матеріалів для обклеювання авто, ми підбираємо для наших клієнтів оптимальні варіанти для виготовлення реклами. Перш за все ми відштовхуємось від інформації отриманої від від клієнта: його очікування щодо термінів використання, середовища використання, освітленості, корпоративних стилів та кольорів, матеріалів поверхні, фінансових можливостей клієнта, технологічних можливостей нашого виробництва тощо.

Для того, щоб поклейка реклами була якісною та мала тривалий термін експлуатації ми використовуємо матеріали найвищої якості – німецькі та американські плівки Oracal та Hexis.

Фактура цих плівок може бути:

 • Глянцева;
 • Матова;
 • Карбонова;
 • Дзеркальна;
 • Світловідбивна;
 • Повноколірний друк.

Палітра кольорів:

поклейка oracal

Кожна з них має свій напрям застосування:

 • Oracal 451 — для брендування тентових поверхонь. Дуже еластична плівка для гнучких поверхонь таких як тент або банер. Термін експлуатації становить 3-4 роки. Поверхня плівки є шовковисто-матовою. Має 29 різних кольорів. З цієї плівки можна плотером вирізати необхідні елементи.
 • Oracal 641 — для громадського транспорту, економного брендування. Використовується для зовнішніх і внутрішніх робіт. Термін експлуатації становить 3-5 років. Поверхня плівки буває матовою або глянцевою. Налічує 60 різних кольорів. Використовується також для вітрин, табличок, обклеювання громадського та корпоративного транспорту з металевими бортами. Елементи з цієї плівки вирізаються плотером. ЇЇ не використовують для гнучких поверхонь, тканин, та складних рельєфних поверхонь.
 • Oracal 651 — для середньотривалого брендування нескладних поверхонь;
 • Oracal 751 — для довготривалого брендування нескладних поверхонь. Самоклеюча плівка преміум класу для обклеювання корпоративного транспорту на довгий період. Термін експлуатації становить 7-8 років. Поверхня плівки є глянцевою. Буває 116 різних кольорів. Елементи з цієї плівки вирізаються плотером. Не використовується для гнучких поверхонь, тканин, та складних рельєфних поверхонь;
 • Oracal 970 — для довготривалого брендування складних поверхонь.

Технологія обклеювання автомобіля плівкою або як клеїти оракал на машину?

Наша компанія здійснює весь спектр робіт із поклейка авто плівкою, починаючи від розробки чи адаптації дизайну до нанесення рекламного продукту на транспорт, але при необхідності ви можете зробити це самостійно, дотримуючись необхідного порядку дій:

 • Підготувати поверхню до розміщення реклами, помити та знежирити.
як клеїти оракал на машину
Обезжирювання поверхні авто
 • Виставити елемент на автомобіль та зафіксувати його.
оклейка авто
Поклейка авто плівкою
 • Відгорнути з однієї сторони паперову підкладку та приклеїти плівку до автомобіля.
поклейка авто плівкою
 • Поступово знімаючи підкладку приклеювати плівку до автомобіля.
 • Будівельним феном прогріти місця згинів та випуклостей.
поклейка оракала на авто
 • Обрізати залишки плівки.

Мета поклейки oracal – охоплення великої кількості аудиторії та збільшення ваших продаж.

Відео поклейки авто

На поклейка авто плівкою Тернопіль та всі інші виконані нашими спеціалістами роботи ми звичайно надаємо гарантію, термін тривалості якої становить 12 місяців.

Після обклеювання автомобіля вінілом, ви будете довго задоволені зовнішнім виглядом вашого транспорту. Наші спеціалісти добре знають, при яких умовах повинна відбуватись поклейка оракалу тому ви можете бути впевнені в якості виконаної роботи.

Ваш транспортний засіб відображає напрямок вашого бізнесу – те, як ви їдете та підтримуєте його, вплине на те, як потенційні клієнти сприйматимуть вашу компанію. Сміливо скористайтеся “пересувними білбордами” вашої компанії та рекламуйте правильно!

Вартість обклеювання машини плівкою

Щодо вартості послуги, то поклейка плівки на авто ціна залежить від площі заклейки та використаних матеріалів.

Наводимо перелік приблизних цін на дану послугу з прикладами:

 • Реклама на легковому авто — від 3000 грн
 • Брендування фургона — від 3500 грн
 • Брендування мікроавтобуса — від 4000 грн
 • Брендування вантажівки — від 6000 грн
 • Брендування спецтехніки — від 3000 грн

Обклеювання авто – чудовий та економічно вигідний спосіб створити величезний вплив на тисячі ваших потенційних клієнтів щодня. І коли ви приймаєте рішення розмістити рекламу на транспорті, ви не просто покращуєте вигляд автомобіля, а використовуєте його як медіа-канал, який може надіслати чітке повідомлення конкретній цільовій аудиторії. Достатньо лише замовити у нас послугу поклейка авто плівкою у Тернополі – результат не змусить Вас чекати.

Поклейка на машину – найкращий спосіб заявити про свій бренд великій кількості людей. Корпоративний транспорт, який має привабливий та яскравий вигляд привертає увагу велику кількість споживачів.

Поклейка oracal – найбезпечніший та найменш травматичний для авто вид розміщення реклами. Будьте впевнені, що поклейка оракал не зашкодить вашому автомобілю навіть після демонтажу рекламного зображення.

Багато людей, навіть не задумуються, як підсвідомо привертають увагу на яскраві брендовані машини. Поклейка плівки на авто Тернопіль гарантовано здивує вашу цільову аудиторію та спонукатиме їх до дії. Для успішної поклейки плівки на авто в Тернополі вам потрібно зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті або залишити онлайн-заявку для зворотнього зв’язку.

Актуальна ціна поклейки плівки на авто!

Заповніть поля калькулятора та орієнтовно дізнайтеся вартість брендування вашого автомобіля

Замовити брендування

Також варто переглянути:

Питання-відповіді

Скільки часу триває поклейка плівки? Поклейка окремих елементів триває від 30 хвилин. Повна оклейка авто може займати весь день, залежно від складності автомобіля.

Як довго тримається плівка на авто? Ми використовуємо тільки високоякісні плівки Oracal, термін експлуатації яких від 3 до 8 років. Також термін залежить від умов використання (наприклад, чим довше зберігається обклеєна машина на сонці, тим більше руйнується плівка)

 Чи потрібно мені мити автомобіль перед приїздом до вас?

Перед поклейкою автомобіль має бути чистий і сухий, не воскований.

Чи можна у вас розрахуватись карткою?

Так, можна. У нас можна розрахуватись картою після наданих послуг.

Чекаємо на вас!