Наклейки на авто під замовлення

Ми виготовляємо наклейки на авто під замовлення та відправляємо у ваше місто або приїжджаємо та наклеюємо їх самі.

Зміст:

Замовити наклейку
наклейки на авто під замовлення
Процес виготовлення наклейки на авто під замовлення
Розрахунок ціни

Наклейка на машину під замовлення: способи виготовлення

Зробити наклейки на автомобіль під замовлення можна кількома способами. Наклейка на машину та вибір технології залежить від того, які побажання будуть у вас як замовника, які саме вініли на авто ви захоче побачити, і за скільки будете готовий наклейки на авто купити. Також велике значення має вид плівки Оракал для наклейки на авто. У наші дні можна замовити такі варіації наклейки на авто в Україні:

Плотерна порізка наклейок

Вона передбачає вирізання потрібного зображення з вже готової кольорової плівки. Потрібний колір можна вибрати з палітри Oracal. Існує декілька серій кольорових плівок з яких можна вирізати наклейки на авто які відрізняються терміном експлуатації та можливістю приклеюватися до різних поверхонь. Наклейка на авто Оракал це економне, надійне та перевірене часом рішення. Детальніше про оракал на авто можна прочитати тут.

наклейка на машину
наклейка на авто на заказ
Наклейки на капот
наклейка на авто оракал
Вінілові наклейки
Замовити наклейку

Повноколірний друк наклейок

Виготовляються такі наклейки на авто на заказ на великому широкоформатному принтері способом друку. Такий спосіб дозволяє надрукувати будь-яке графічне зображення на самоклеючій плівці. Для збереження яскравих кольорів такі наклейки для авто ламінуються прозорою плівкою яка захистить їх від стирання та вигоряння на сонці. Друковані вінілові наклейки оракал на авто дають можливість отримати яскраві кольорові якісні малюнки в складній інтерпретації. Як вже було сказано вище, зазначений тип наклейки на авто під замовлення є найбільш популярним серед споживачів.

наклейки на авто під замовлення

Друк на перфорованій плівці one way vision

Цей спосіб наклейки на машину під замовлення найбільш оптимальний за необхідності нанесення малюнка на скло – з тим, щоб зберегти його прозорість і не створювати аварійних ситуацій на дорогах. Як випливає з самої назви матеріалу, поверхня наклейки на авто написи містить дрібні отвори. Її перевага полягає в тому, що вона дозволяє отримати ефект невеликого тонування, не зменшуючи при цьому якість огляду з салону авто. В наші дні наклейки на машину з перфораціями встановлюють не тільки на особисті машини, але і на скло міського пасажирського транспорту.

one way vision

Рекламна наклейка на авто

Реклама – основний двигун торгівлі. Цей старий вислів чудово працює і в сучасності. Багато постачальників товарів та послуг намагаються знайти більш інноваційні методи менеджменту, що дозволяє «достукатися» до кожного потенційного клієнта. А оскільки розвиток нових технологій не стоїть на місці, то у зв’язку з цим все більшу популярність стала набувати наклейка на авто на заказ. Наша компанія пропонує широкий спектр послуг у цьому напрямку, забезпечуючи якісне розміщення наклейки на автомобіль.

наклейки на авто фото
Наклейки на авто фото 1
Наклейки на авто фото 2
Наклейки на авто фото 2
Наклейки на авто фото 2
Наклейки на авто фото 3
 • наліпки на автомобіль підкреслять ваш стиль та унітарність.
 • можливість захопити більшу частину користувачів, оскільки наклейки на авто під замовлення зможуть побачити не менше, ніж тисячі майбутніх покупців;
 • якщо брендування замовити корпоративного транспорту – то це дає можливість істотно поліпшити сприйняття і впізнаваність будь-якої компанії;
 • зовнішність автомобіля набуде зовсім іншого стилю, і наявність наклейки на автомобілі дає можливість не перефарбовувати транспортний засіб;
 • якісний захист поверхні транспортного засобу від корозії – наклейки на авто написи запобігають появі подряпин, сколів, дрібних тріщин та вм’ятин, інше;
Замовити наклейку

Якою може бути наклейка на авто на замовлення

Як правило, при виготовленні наклейки на машину Україна використовується друк широкого формату. Наклейки на машину під замовлення гарантують великі можливості не тільки для демонстрації різнорідної продукції, а також збільшують потенціал у сегменті популярності торгової марки і навіть для розвитку особистих
цілей. На які ж основні переваги можна розраховувати, якщо замовити наклейки на авто? Насамперед, наклейка на авто це:

 • Реклама будь-якої спрямованості – в цей розділ входить не тільки можливість брендування замовити, але і наклейки на капот машини приватного характеру – типу «Продам», «Куплю», та інше. Найчастіше зміст напису наклейки на авто Україна обмежується лише побажаннями замовника, а замовити наклейки на авто можна за цілком демократичною ціною.
 • Інформаційна наклейка на машину – переважно наклейки на авто 3d замовляють власники компаній, яким потрібно підвищити впізнаваність свого бренду.
 • Гумористична наклейка на машину – на вулицях міст досить часто зустрічаються транспортні засоби з прикольними написами. Але при цьому слід дотримуватися правил етики, щоб не завдати моральної шкоди оточуючим. Найчастіше такі наклейки на машину Україна можуть зустрічатися як у літерному, у, так і в графічному варіанті.
 • Наклейки на авто 3d у вигляді знаків – ці вініли на авто, які відрізняються від графічного зображення тим, що вони несуть виразно виражений символ чіткого тлумачення.
 • Графічна наклейка на авто під замовлення – оригінальні зображення, які підкреслюють стиль і спрямованість автовласника, дозволяючи ідентифікувати його в потоці інших транспортних засобів.

Ціна наклейки на авто

Заповніть поля калькулятора та орієнтовно дізнайтеся вартість брендування вашого автомобіля

Як замовити, купити наклейки на авто?

 • Прийом замовлення «вінілова наклейка на авто».
  Зробити це можна будь-яким зручним для клієнта способом. Наші фахівці вислухають всі побажання, запропонують свої варіанти наклейки на авто, або візьмуть за основу матеріал, запропонований вами. Найпростіший спосіб це натиснути кнопку нижче та заповнити форму замовлення.
Замовити наклейку
 • Розробка дизайну наклейок на основі ваших побажань. Ми підберемо оптимальні розміри наклейок оракал під розміри вашого автомобіля, щоб наклейки виглядали гармонійно.
 • Виготовлення зображення з плівки способом плотерної порізки або друку.
 • Ламінування та вирізання наклейок.
 • Поклейка Оракалу на автомобіль або відправка наклейок у ваше місто.
наклейки оракал на авто
наклейки на авто львів
реклама на авто львів

Вінілові наклейки на машину наносяться дуже швидко, після чого транспортний засіб набуває зовсім іншого вигляду.

Наклейки на авто Львів, Київ, Україна

Часто в мережі користувачі шукають “наклейки на авто Львів” або “наклейка на авто оракал” або “наклейки оракал на авто” або “наклейки на автомобіль” тому ми присвятили цю статтю даній темі. В нас багаторічний досвід в даній сфері, ми вміємо виготовляти якісні та довговічні наклейки які прослужать більше 10 років. Всі матеріали з яких ми виготовляємо наклейки виготовлені або в Німеччині або в США. Також, для виготовлення рекламних зображень використовуємо сучасне професійне обладнання, тому можемо гарантувати високу якість наклейки на автомобіль.

наклейки на авто написи

Для тих, хто надумав наклейки на авто купити Україна, варто звернутися за допомогою до наших фахівців. Наклейки на авто під замовлення швидко, красиво і оригінально – основний девіз нашої компанії, про що добре знають ті, хто вже встиг реклама на авто замовити саме у нас.

Також варто переглянути:

Чекаємо на вас!