Плівка для обклеювання авто


Близько 10 років тому плівка на машину не була настільки популярна, а більшість водіїв і не знали про її існування. Плівка для обклеювання авто користується величезним попитом серед водіїв, адже це реальна й досить недорога альтернатива фарбуванню всієї машини.

Замовити брендування
оракал на авто
Процес нанесення плівки на авто
Розрахунок ціни

У наші дні плівка на автомобіль стала практичною і функціональною необхідністю, а переваги обклеювання авто вже ні у кого не викликають сумніву.

Якщо ви плануєте обклеїти свій автомобіль, але не знаєте, яка плівка для обклеювання авто вам потрібна, звертайтеся до нашої компанії. Ми пропонуємо своїм клієнтам кращі німецькі матеріали за доступними цінами.

плівка на машину

Яку плівку обрати?

Вінілова плівка на автомобіль визнана інноваційним високотехнологічним матеріалом, який дозволяє не тільки змінити зовнішній вигляд вашої машини, але й захистити кузов від дрібних пошкоджень. Наша компанія використовує брендові німецькі плівки Oracal і Orajet, які відмінно зарекомендували себе під час експлуатації й відрізняються оптимальним співвідношенням ціна/якість.

Плівка для обклеювання авто

У процесі виробництва всіх зображень ми з високою відповідальністю підходимо до вибору матеріалу, враховуючи Ваш бюджет та очікуваний термін експлуатації. В залежності від створеного макету ми використовуємо дві техніки виготовлення рекламного зображення: з використанням плівок для плоттерної порізки (вирізання зображення з готової кольорової плівки), з використанням плівок для повноколірного друку наклейок (друк зображення на плівці).

Плівки для друку

Опис плівки Orajet 3640 (Громадський транспорт, економне брендування)

М’яка поліхлорвінілова плівка білого кольору, блискуча й матова, а також прозора, блискуча й матова, яка використовується для повноколірного друку рекламного зображення. Термін експлуатації плівки – 3 роки. Рекомендуємо використовувати при своренні яскравих рекламних продуктів з інтенсивною кольоровою гамою для короткострокового й достатньо економного розміщення зображення.


Опис плівки Orajet 3651 (Середньострокове брендування нескладних поверхонь)

Спеціальна поліхлорвінілова плівка білого і прозорого кольорів, з блискучою, шовковистою і матовою тисненою поверхнею, яка використовується для повноколірного друку рекламного зображення. Термін експлуатації 5 років. Зазвичай використовується для яскравих рекламних продуктів з інтенсивною кольоровою гамою, призначених для середньострокового розміщення зображення.


Опис плівки Orajet 3551 (Довгострокове брендування нескладних поверхонь)

Полімерна поліхлорвінілова плівка білого кольору, прозора, блискуча й матова, яка використовується для повноколірного друку рекламного зображення. Термін експлуатації саме цієї серії плівки 7 років. Рекомендована для рекламних продуктів з високим рівнем глянцю та інтенсивною колірною гамою для довгострокового брендування нескладних поверхонь.


Orajet 3951 (Довгострокове брендування складних поверхонь)

Лита поліхлорвінілова плівка преміум-класу білого кольору і прозора, блискуча. Термін експлуатації саме цієї серії плівки 10 років. Застосовується для рекламних продуктів з найвищим рівнем блиску і стійкістю при довгостроковому зовнішньому застосуванні, зокрема, при повному обклеюванні автомобілів.


Аплікація з кольорових плівок

Опис плівки Oracal 641 (Громадський транспорт, економне брендування)

М’яка поліхлорвінілова плівка з блискучою або матовою поверхнею, яка використовується для плоттерної порізки. Термін експлуатації саме цієї серії плівки – 3 роки. Відмінно підійде для виготовлення короткострокових і середньострокових маркувань, написів і декорацій зовнішнього застосування. За внутрішнього застосування має майже необмежену стійкість. Блискуча поверхня також придатна для цифрового друку методом термоперенесення.


Опис плівки Oracal 651 (Середньострокове брендування нескладних поверхонь)

Багатокомпонентна полімерна ПВХ-плівка з глянсовою або матовою поверхнею, яка використовується для плоттерної порізки. Термін експлуатації саме цієї серії плівки – 5 років. Відмінно підійде для виготовлення середньострокового маркування, написів і декорацій зовнішнього застосування.


Опис плівки Oracal 751 (Довгострокове брендування нескладних поверхонь)

Високоякісна лита поліхлорвінілова плівка з відмінною розмірною стійкістю та оптимальними характеристиками, яка використовується для плоттерної порізки під час виготовлення написів, маркувань і декорацій. Термін експлуатації саме цієї серії плівки – 7 років. Рекомендована довгострокової високоякісної реклами на автомобілях і транспортних засобах. Має також дуже хорошу здатність для наклеювання на поверхнях зі швами і виїмками.


Опис плівки Oracal 970 (Довгострокове брендування складних поверхонь)

Високоякісна багатошарова лита поліхлорвінілова плівка, спроектована за найвищими технологічним стандартам. Плівка спеціально розроблена для обклеювання транспортних засобів без необхідності подальшого ламінування. Доступна в багатьох кольорах з інтенсивною глянсовою або матовою поверхнею. Суперматовое покриття є в чорному кольорі. Спеціальний склад, що клеїть матеріал забезпечує приклеювання на лаковані поверхні, а також на нерівні і рифлені поверхні. Нанесений матеріал легко видаляти за допомогою відповідного обладнання. Термін експлуатації саме цієї серії плівки – 10 років. Плівка преміум класу, яка використовується для довгострокової високоякісної реклами на автомобілях і транспортних засобах.


Опис плівки Oracal 451 (Брендування тентових поверхонь)

Високогнучка спеціальна вінілова плівка з матовою шовковистою поверхнею, яка використовується для плоттерної порізки. Термін експлуатації саме цієї серії плівки становить 3 роки. Найкраще підійде для нанесення написів і декорування брезентів, транспарантів та інших гнучких синтетичних поверхонь.


Перед розміщенням рекламного зображення необхідно очистити автомобіль від бруду, жиру, пилу та інших забруднювальних компонентів.

Вінілова плівка на машину має безліч переваг:

  • Демократична ціна. Поклейка плівки Оракал на авто буде коштувати у кілька разів дешевше, ніж фарбування всього кузова.
  • Наклеїти або видалити Оракал на машину можна протягом 2-3-х днів.
  • Можливість реалізувати креативні ідеї. Перфорована плівка Oracal дозволить реалізувати самі незвичайні і сміливі дизайни.
  • Маскування пошкоджень. Плівка для обклеювання авто допоможе приховати наявні подряпини або відколи на поверхні, а також вбереже машину від нових подряпин.
  • Захист кузова. Автомобільна плівка Oracal захищає машину від корозії.

Додатковий бонус для автолюбителів – тривалий термін експлуатації плівки. Плівка Оракал на авто протримається протягом 8-10 років, не втрачаючи свої експлуатаційні характеристики і первісну естетику.

оракал на машину

Вінілова плівка на автомобіль: види і текстури

Наша компанія пропонує зробити професійне обклеювання вінілової плівки на будь-які види транспортних засобів. У нас в наявності якісні матеріали в асортименті:

  • Глянцева плівка Оракал на машину – добре виглядає як на темних, так і яскравих або світлих автомобілях.
  • Матові і текстурні плівки відкривають безмежні можливості для рестайлінгу автомобілів будь-якої марки.
  • Камуфляжна плівка Оракал на авто користується популярністю при декоруванні машин спортсменів, військових або любителів полювання/риболовлі.
  • Карбонова автомобільна плівка Oracal – стильний і пристойний дизайн для вашого автотранспорту.

Крім цього, у наявності плівка на машину з ефектом хамелеона, з різноманітним принтом або малюнком. Брендування автомобіля дозволить вашому транспортному засобу виділитися на дорозі, і приверне увагу до вашої реклами!

Замовити брендування
оракал на авто

Слід розуміти, що Оракал на машину використовується для обклеювання як всього корпусу, так і виключно окремих елементів. Обирайте вподобану плівку у нашому каталозі та замовляйте обклеювання, зв’язавшись з консультантом нашого сайту.

Ціна

Заповніть поля калькулятора та орієнтовно дізнайтеся вартість брендування вашого автомобіля

Також варто переглянути:

Чекаємо на вас!