Реклама на машину

Чи потрібна зараз реклама на власному авто? Практично кожна компанія має у своєму розпорядже нні корпоративний транспорт. Це може бути як один автомобіль, так і цілий автопарк. Крім виконання своїх основних функцій, такі засоби пересування можуть бути використані і в іншій іпостасі. Наприклад – реклама на машину, а також брендування легкових авто – для подачі реклами, і поклейка плівки на авто.

Замовити брендування
реклама на машині
Розрахунок ціни

Зробити наклейки на авто на капот вам допоможе наша компанія, яка спеціалізується у цьому напрямку. Ми володіємо усім необхідним обладнанням для цього, і повністю відповідаємо за написи на автомобіль.

Обклеювання авто рекламою: в чому суть наших послуг? У відповідності з побажаннями клієнта, нами може бути використаний метод нанесення матової плівки, ламінування або ж карбон. Реклама на машині у нашому виконанні – це сировина високої якості, тому наклейка на авто реклама є синонімом довговічності і міцності.

поклейка плівки на авто

Крім того, передбачаючи комплексний підхід до своєї діяльності, наші співробітники забезпечують обклеювання авто рекламою в кілька етапів:

  • спочатку ми приймаємо замовлення на брендування легкових авто, акцентуючи увагу на найменші нюанси реклама на машині;
  • потім слідує розробка макету – наклейки на авто на капот, чи, наприклад, реклама на скло авто, можуть бути виконані з побажаннями замовника, або ж наші дизайнери розроблять концепцію реклама на автомобілях практично з нуля;
  • потім наклейка реклама на авто друкується на плівці або вирішуються інші шляхи виконання реклама на машину;
  • завершальний етап брендування авто убер чи інших брендів – безпосередня наклейка реклама на авто.

Реклама на машину, розміщення на задньому склі

Зважений підхід, ретельно продумані деталі, а також грамотне розміщення реклама на задньому склі авто є запорукою успіху роботи нашої компанії. В результаті зроблене обклеювання авто рекламою буде працювати тільки на вас.

реклама на скло авто

Реклама на авто плівка: особливості різних методик. Реклама на машині, а точніше, способи її виготовлення передбачають застосування таких способів:

  • Наклейка на авто реклама у вигляді аплікації вініловою плівкою.

Цей метод передбачає плоттерне різання необхідних елементів – символів, букв, зображень та малюнків, після чого реклама на машину розміщується на поверхні. Такі написи на автомобіль будуть дуже помітними і ефективними, оскільки вінілова плівка дає можливість передати всю гаму кольорів. А в процесі експлуатації вінілова реклама на автомобілях не вигорає, не піддається механічним пошкодженням і взагалі може прослужити дуже довго.

наклейка реклама на авто
  • Реклама на машині у вигляді повнокольорового друку.

Цей спосіб реклама на власному авто передбачає попереднє нанесення зображення на спеціальну автоплівку, після чого вона наноситься на машину та ламінується. Такий варіант, як логотип на авто дуже доступний за ціною, і до того ж, дозволяє якісно захистити цілісність поверхні транспортного засобу, запобігаючи подряпинам, тріщинам та іншим ушкодженням.

  • Реклама на заднє скло авто: тимчасова плівка.

Такий тип виробів найкраще підходить, коли потрібна сезонна реклама на склі авто. Спочатку робиться поклейка плівки на авто, а після того, як нанесена інформація втратить свою актуальність, така реклама на задньому склі авто легко і швидко знімається, не залишаючи слідів клею.

Також можна скористатися реклама на скло авто – способом нанесення перфорованої плівки. Зазвичай вона задіюється як реклама на заднє скло авто. Наявність перфорацій забезпечує хорошу видимість, а сама плівка створює невеликий тонуючий ефект.

Замовити брендування

Актуальна ціна реклами на машину

Заповніть поля калькулятора та орієнтовно дізнайтеся вартість брендування вашого автомобіля

Успішна та бюджетна реклама розпочинається з логотипу на авто. У нашій рекламній компанії працює група дизайнерів, яка розробить макет рекламного зображення і врахує всі ваші побажання. Реклама на бортах авто дає можливість реалізувати найрізноманітніші Ваші ідеї та побажання.

наклейки на авто на капот

Якщо вам потрібна реклама на автомобілях, або ви надумали зробити уклон брендування – ми завжди готові допомогти вам. Звертайтеся до нас будь-яким зручним способом, і виконана нашими фахівцями реклама на склі авто буде ефективно діяти з найперших днів.

Також варто переглянути:

Чекаємо на вас!