Реклама на машині

Чи потрібна зараз реклама на власному авто? Практично кожна компанія має у своєму розпорядженні корпоративний транспорт. Це може бути як один автомобіль, так і цілий автопарк. Крім виконання своїх основних функцій, такі засоби пересування можуть бути використані і в іншій іпостасі. Наприклад – реклама на машині, а також брендування легкових авто – для подачі реклами, і поклейка плівки на авто.

Замовити брендування
реклама на машині

Зробити наклейки на авто на капот вам допоможе наша компанія, яка спеціалізується у цьому напрямку. Ми володіємо усім необхідним обладнанням для цього, і повністю відповідаємо за написи на автомобіль.

Обклеювання авто рекламою: в чому суть наших послуг. У відповідності з побажаннями клієнта, нами може бути використаний метод нанесення матової плівки, ламінування або ж карбон. Реклама на машині у нашому виконанні – це сировина високої якості, тому наклейка на авто реклама є синонімом довговічності і міцності.

поклейка плівки на авто

Крім того, передбачаючи комплексний підхід до своєї діяльності, наші співробітники забезпечують обклеювання авто рекламою в кілька етапів:

  • спочатку ми приймаємо замовлення на брендування легкових авто, акцентуючи увагу на найменші нюанси реклама на машині;
  • потім слідує розробка макету – наклейки на авто на капот, чи, наприклад, реклама на скло авто, можуть бути виконані з побажаннями замовника, або ж наші дизайнери розроблять концепцію реклама на автомобілях практично з нуля;
  • потім наклейка реклама на авто друкується на плівці або вирішуються інші шляхи виконання реклама на машину;
  • завершальний етап брендування авто убер чи інших брендів – безпосередня наклейка реклама на авто.

Реклама на машині, розміщення на задньому склі

Зважений підхід, ретельно продумані деталі, а також грамотне розміщення реклама на задньому склі авто є запорукою успіху роботи нашої компанії. В результаті зроблене обклеювання авто рекламою буде працювати тільки на вас.

реклама на скло авто

Реклама на авто плівка: особливості різних методик. Реклама на машині, а точніше, способи її виготовлення передбачають застосування таких способів:

  • Наклейка на авто реклама у вигляді аплікації вініловою плівкою.

Цей метод передбачає плоттерне різання необхідних елементів – символів, букв, зображень та малюнків, після чого реклама на машину розміщується на поверхні. Такі написи на автомобіль будуть дуже помітними і ефективними, оскільки вінілова плівка дає можливість передати всю гаму кольорів. А в процесі експлуатації вінілова реклама на автомобілях не вигорає, не піддається механічним пошкодженням і взагалі може прослужити дуже довго.

наклейка реклама на авто
  • Реклама на машині у вигляді повнокольорового друку.

Цей спосіб реклама на власному авто передбачає попереднє нанесення зображення на спеціальну автоплівку, після чого вона наноситься на машину та ламінується. Такий варіант дуже доступний за ціною, і до того ж, дозволяє якісно захистити цілісність поверхні транспортного засобу, запобігаючи подряпинам, тріщинам та іншим ушкодженням.

  • Реклама на заднє скло авто: тимчасова плівка.

Такий тип виробів найкраще підходить, коли потрібна сезонна реклама на склі авто. Спочатку робиться поклейка плівки на авто, а після того, як нанесена інформація втратить свою актуальність, така реклама на задньому склі авто легко і швидко знімається, не залишаючи слідів клею.

Також можна скористатися реклама на скло авто – способом нанесення перфорованої плівки. Зазвичай вона задіюється як реклама на заднє скло авто. Наявність перфорацій забезпечує хорошу видимість, а сама плівка створює невеликий тонуючий ефект.

Замовити брендування
наклейки на авто на капот

Якщо вам потрібна реклама на автомобілях, або ви надумали зробити уклон брендування – ми завжди готові допомогти вам. Звертайтеся до нас будь-яким зручним способом, і виконана нашими фахівцями реклама на склі авто буде ефективно діяти з найперших днів.

Також варто переглянути: