Брендування автобуса, тролейбуса, трамвая або маршрутки


Брендування громадського транспорту – порівняно новий маркетинговий інструмент, який вже довів свою ефективність. Міські автобуси, тролейбуси й маршрутки цілий день курсують по місту і знаходяться на виду у мільйонів жителів. Брендування автобуса, тролейбуса, трамвая або брендування маршрутки можна використовувати для реклами своєї компанії?

Замовити брендування
Брендування маршрутки
Ціна

Особливою перевагою міського транспорту є збільшена площа поверхні, на яку можна нанести плівку з вашою рекламою! У порівнянні з легковими автомобілями, брендовані тролейбуси або трамваї більш помітні, вони яскравіше виділяються на тлі міського ландшафту. До того ж площа кузова дозволяє нанести великий малюнок, напис, логотип або слоган, який буде видно навіть здалеку!

Брендування маршрутки

Цікавить брендування автобусів або маршрутних таксі? наша компанія понад 14 років займається наклеюванням рекламних плівок на всі види транспорту. Реклама на тролейбусах або трамваях – це відмінний спосіб розповісти про ваш бізнес, товари або послуги якомога більшій кількості споживачів!

Брендування маршрутних таксі, автобусів та інших транспортних засобів – це нанесення на кузов спеціальної плівки з рекламним зображенням. Сучасні технології та інноваційне обладнання дозволяють не обмежувати варіації дизайну вашої реклами. Команда нашої фірми надає повний спектр послуг: від розробки креативного або класичного дизайну до поклейки автоплівки на транспортні засоби.

брендування маршрутки

Брендування тролейбуса

Брендування тролейбуса – це хороше рішення “ціна – ефективність”

Реклама на міському транспорті вважається мобільною, оскільки транспортний засіб регулярно пересувається по місту. Таким чином, рекламу вашої компанії побачать жителі різних районів міста. Крім динамічності й великого охоплення споживачів, брендування громадського транспорту має ряд інших переваг:

  • Прийнятна ціна. Замовити брендування автобусів або маршруток можуть дозволити собі представники і середнього, і малого бізнесу.
  • Універсальність виконання. Наша компанія не обмежує своїх клієнтів у виборі дизайну для рекламної плівки. Брендування тролейбуса, трамвая або маршрутних таксі підходить для реклами абсолютно будь-яких товарів або послуг, не заборонених законодавством.
  • Швидке виконання замовлень. Для поклейки рекламної плівки не потрібні спеціальні дозвільні документи. Швидкість поклейки залежить тільки від вас: як тільки рекламний макет буде затверджений, через 2-3 дні брендування транспортного засобу буде вироблено.
  • Реклама майже задарма! Коли ви просуваєте свою компанію в інтернеті або на телебаченні, ви оплачуєте кожен рекламний ролик. При брендуванні автобусів або маршруток ви платите лише один раз за виготовлення та поклейку плівки! Ваша реклама триватиме рівно стільки, скільки тролейбус або трамвай курсуватимуть містом (відповідно до договору).
Брендування тролейбуса

Брендування трамвая

Крім особливого маркетингового інтересу, брендування трамвая, брендування тролейбуса, автобуса або маршрутки є додатковим захистом кузова машини. наша компанія використовує якісні вінілові плівки німецького виробництва Oracal та Orajet, які захищають поверхню автобуса або іншого транспортного засобу від подряпин, відколів й навіть корозії.

брендування трамвая
брендування трамвая
брендування трамвая
Замовити брендування

Ціна

Ціна складається з виготовлення зовнішньої реклами на транспорті та прокату реклами (оренди поверхонь на громадському транспорті).

Виготовлення реклами залежить від типу транспорту та площі заклеювання та стартує від 5000 грн. Оплачується одноразово.

Ціна на прокат зовнішньої реклами на транспорті залежить від типу транспорту (трамвай, тролейбус, автобус, маршрутка) та міста проведення рекламної кампанії.

  • Реклама на маршрутках від 3000 грн./міс.
  • Реклама на автобусах від 8500 грн./міс.
  • Реклама на тролейбусах від 10000 грн./міс.
  • Реклама на трамваях від 15000 грн./міс.

*Ціни актуальні на січень 2024р.

Якщо ви шукайте доступний спосіб підвищити впізнаваність свого бренду, брендування міського транспорту буде єдиним правильним рішенням! Наші дизайнери володіють великим досвідом роботи у даній сфері й підготують для вас ефективну рекламу на транспорті, яка буде залучати нових клієнтів!

Також варто переглянути:

Чекаємо на вас!