Брендування бусів, фургонів та вантажних авто у Львові та Україні


Брендування бусів вашої компанії це найкращий майданчик для розміщення реклами. Забрендовані автомобілі привертають увагу та покращують імідж і впізнаваність бренду. Фахівці нашої компанії розроблять дизайн та розмістять рекламу на буси, фургони або вантажівки.

Однією з причин того, що багато власників бізнесу приймають рішення обклеїти свій службовий транспорт рекламою, є те, що кожного разу, коли їздить автомобіль, їхня компанія здійснює додатковий вплив на бажану аудиторію. А забрендовані машини роблять це дуже ненавʼязливо.

Замовити брендування

Брендування бусів та мікроавтобусів

Брендування буса
Розрахунок ціни

Брендування буса це стильний метод ознайомлення потенційних клієнтів з вашою компанією. Реклама на бортах авто показує незмінно чудові результати. На відміну від інших видів зовнішньої реклами, вона в кілька разів ефективніша, ніж статична реклама. Наприклад, коли бус їде, у ваших потенційних клієнтів є достатньо часу, щоб сприйняти розміщену на ньому рекламу та прочитати текст. Якщо ваша компанія має у експлуатації комерційні транспортні засоби, то брендування мікроавтобусів – це найкраще рекламне рішення, яке ви можете прийняти для свого бізнесу.

Брендування фургонів

брендування фургона

Не дозволяйте вашому фургону стати ще одним анонімним комерційним автомобілем. Адже вашому бізнесу належить мобільний рекламний щит. Використайте брендування фургона на користь компанії!

Реклама на грузовиках

брендування грузовика
Реклама на грузовиках

Виконуючи брендування грузовика пропонуємо подумати про великі, сміливі написи та видимий логотип компанії. Незалежно від того, знаходиться ваш транспортний засіб у стаціонарному режимі або рухається, він виділяється серед натовпу і захоплює увагу. Реклама на грузовиках – це лице транспортної компанії.

Реклама на грузових авто добре виглядає коли дизайн професійно розроблений, а кольори надписів гармонійно підібрані. Для прикладу якщо текст вашої компанії має світлий колір, такий як жовтий, рожевий або білий, він буде не дуже добре відображатися на білому фоні. Виберіть щось темніше, якщо ваш фургон білий, а світлі надписи гарно виглядатимуть на фургоні темних кольорів. Також не використовуйте нечитабельний шрифт, виберіть той, що виділяється. Нехай ваша реклама буде простою, чіткою і стильною!

Брендування грузових автомобілів – це унікальна рекламна стратегія, яка допомагає маркетинговому повідомленню виділитися серед натовпу. Сьогодні багато видів реклами, споживачі можуть легко уникнути. Повідомлення на радіо чи телебаченні дозволяє швидко перемотати рекламу, а рекламу в журналах чи газеті можна відкинути. Але побачивши рекламу на вантажівці, неможливо не звернути на неї увагу, оскільки неординарне брендування грузовика дуже привертає увагу.

Брендування тентів. Реклама на фурах

Реклама на фурах
реклама на тентових фурах

Оскільки більшість транспортних засобів досить прості і звичайні, людське око привертає реклама на фурах. Це одна з причин, чому так важливо мати професійно обклеєний рекламою автомобіль.

Реклама на авто тент може справити перше враженням про ваш бізнес на тих людей, котрі перший раз його побачили. Важливо зосередитись на забезпеченні простоти читання повідомлення, щоб за короткий час людина могла швидко ознайомитись і усвідомити суть реклами.

Брендування тента є ненав’язливим способом реклами, який буде легко сприйматися людьми. Людям пропонується дізнатися більше, коли у них є час і якщо вони зацікавлені в тому, що пропонується продати. І таким чином це скоріше пропозиція, аніж примусова зустріч.

Брендування тента приверне багато уваги до себе, тому необхідно подбати про естетичне та професійне оформлення автомобіля. Рекламак на фурах може стати способом проникнення назви вашого бізнесу у спільноту вашої цільової аудиторії, а при повторній зустрічі виступатиме як нагадування, не змушуючи людей відчувати незручності чи роздратування.

Матеріали для брендування грузових авто та бусів

Оскільки це корпоративний транспорт який заробляє гроші та експлуатується в жорстких умовах то відповідно і брендування має бути виконане надійно і з гарантією якості.

Наша компанія має 15 — річний досвід роботи у сфері реклами, тому такий вид робіт як брендування грузових авто виконується нашими працівниками відповідально і високопрофесійно. Про що свідчать неодноразові відзнаки.

Ми використовуємо лише якісні німецькі плівки матової та глянцевої структури:

  • Oracal 451 — чудово підходить для брендування на банері або тентовій поверхні;
  • Oracal 641 — використовується для брендування на нескладних поверхнях;
  • Oracal 751- плівка преміум класу. Застосовується при обклеюванні корпоративного транспорту на довготривалий період. Не застосовується для складних рельєфних поверхонь.

Детальніше про матеріали для брендування

Ми здійснюємо гарантійне обслуговування всіх наших робіт протягом 12-ти місяців.

Ми цінуємо ваш час, тому при необхідності обклеювання авто може здійснюватися на території Вашої компанії та при потребі у вихідні дні, коли транспорт не використовується.

Ціна брендування

Заповніть поля калькулятора та орієнтовно дізнайтеся вартість брендування вашого автомобіля

Звертайтесь до професіоналів у своїй справі, а саме до спеціалістів рекламної компанії АртПром!

Також варто переглянути:

Чекаємо на вас!