Вивіска для кафе

Ми звикли вже до того, що над кожним баром, кафе чи рестораном у нашому місті видніється вивіска. Зазвичай вона виконує інформативну функцію, повідомляючи потенційним відвідувачам, що саме тут вони зможуть смачно поїсти, попити кави чи провести дозвілля з друзями.

Згідно нещодавніх досліджень виявилось, що вивіска для ресторану у Львові – важливий нюанс, від якого напряму залежить відвідуваність. Багато львів’ян вважають, що напис на фасаді великою мірою формує імідж закладу і навіть є його лицем. Однак ще не кожен з власників закладів харчування до кінця розуміє, що вивіска для кафе у Львові є потужним важелем зовнішньої реклами. Однак яскрава реклама дійсно привертає увагу перехожих, запрошуючи їх зробити візит до закладу, й окрім цього прекрасно запам’ятовується. І чим більш відповідально власник підійде до справи виготовлення цього ефективного інструменту, тим більше шансів на успіх матиме його бізнес.


Перевагами правильно виготовленої вивіски є:

  • оригінальність,
  • розбірливо написана інформацію,
  • підсвічування в темну пору добу,
  • привабливий дизайн,
  • цікава колористика,
  • контрастність кольорів,
  • гармонійне поєднання з фасадною групою.

Напис, виготовлений згідно цих умов, має усі шанси привабити нових відвідувачів, а відповідно й збільшити дохід самого закладу.

Окрім зовнішнього табла досить важливою є презентаційна продукція, призначена для внутрішнього використання в кафе, ресторанах та барах. Мова йде про такі елементи реклами як інтер’єрна вивіска, меню, тематичні картини, куток споживача, штендер та інш. В легкій, ненав’язливій формі ці засоби досить дієво впливають на підсвідомість клієнтів, відкладаються в пам’яті та викликають бажання повернутися знову і знову.

Західно-Українська рекламна компанія ″АртПром″ веде свою діяльність у Львові вже більше 10 років. Професійний та досвідчений колектив займається виготовленням ефективної зовнішньої та внутрішньої реклами найвищої якості.

Ми швидко підберемо варіант реклами відповідно фінансових можливостей, побажань власника та спрямованості його закладу. Навіть найпростіша вивіска для бару у Львові, яка продумана, розроблена, виконана та встановлена нашими спеціалістами, зможе підняти ваш бізнес на нову висоту.

Вивіска для кафе
8.9 з 10 базується на 46 відгуках наших клієнтів
замовляйте створення та розміщення реклами на транспорті у Львові та Україні