Світловий короб, лайтбокс вивіски Світлові короби, лайтбокси

Світлові короби, лайтбокси

Світлові короби – найбільш поширений вид зовнішньої реклами у Львові. Він відносно легко виготовляється і, відповідно, недорогий. Крім того, при належній якості виконання, світловий короб ефектна, та разом з тим ефективна реклама, оскільки йому можна надати практично будь-якої форми, і органічно вписати в існуючий інтер’єр або архітектурний ансамбль, в тому числі розмістити на фасаді або даху будівлі.

Лайтбокс, як на західний манер називають цей вид світлової реклами, можна чудово використовувати всередині приміщень. Така вивіска має достатню яскравість, щоб бути помітною навіть в умовах насиченого інтер’єрного освітлення.

Як згадувалося вище, світловий короб може бути як простий, прямокутної форми, так і мати досить складну, з численними вигинами, заокругленнями, кутами і фасками форму. Лайтбокс може складатися з однієї, або безлічі поверхонь, кожна з яких здатна нести барвисте зображення, інформаційне повідомлення або логотип фірми. Логотип і рекламний текст, найчастіше наноситься на лицьову частину рекламного поля світлового короба, для чого застосовуються плівки повноколірного друку, стійкі до негативного впливу навколишнього середовища. Іншим гарним і довговічним варіантом нанесення інформації на світлові короби є використання акрилового скла або пластику, а для підсвічування використовуються люмінесцентні лампи або неон.

З чого починається підприємство? Напевно з вивіски. І найчастіше першою вивіскою для нового, тільки розпочатого бізнесу стає світловий короб. Дійсно, що може бути простіше – закрита світлопрозора конструкція, з розміщеним на лицьовій стороні рекламним банером, підсвічена зсередини. Тим більше, виготовлення світлового короба не займає багато часу, що, безсумнівно, буде великим плюсом.

Чому світлові короби настільки популярні?

Причин цьому насправді декілька:

 • Виготовлення вивісок у вигляді світлових коробів обходиться порівняно недорого;
 • Монтаж і обслуговування подібних вивісок не викликає особливих труднощів;
 • При всій своїй простоті світлові короби є ефективним засобом залучення потенційних клієнтів;

Коли використовують світлові короби?

 • Перш за все, світловий короб це чудова світлова вивіска, її зручно застосовувати як для представлення актуальної інформації, так і для реклами;
 • Лайтбокси також знаходять широке застосування при внутрішньому підсвічуванні інтер’єрів, наприклад, в якості інформаційних покажчиків для торгових та інших громадських центрів;
 • Крім того світловий короб чудово пристосований для брендової реклами, подання товарних знаків, і взагалі для найширшої реклами товарів чи послуг.

Скільки коштують світлові короби

Ціна на виготовлення світлового короба складається з декількох параметрів:

 • площа поверхні;
 • матеріали каркаса і корпусу;
 • спосіб нанесення рекламної інформації (фарба, плівка);
 • складність конструкції;
 • розробка дизайну і деяких інших факторів.

Тому ціна на виготовлення кожного лайтбоксу індивідуальна.

Види підсвітки лайтбоксів

Залежно від дизайнерської задумки може бути реалізована звичайна внутрішня підсвітка світлопрозорого рекламного носія або підсвічування через елементи прорізки, а також іноді застосовується особливий ефект контуража, коли підсвічування, відбиваючись від задньої стінки світлового короба, висвічує контур рекламного зображення на лицьовій стороні.

Світлові короби з внутрішнім підсвічуванням (підсвічування лицьової частини)

Всередині, розташовані люмінесцентні лампи, або неонові трубки. Світитися може як лицьова частина короба, так і його бічні поверхні, або всі разом, тобто весь короб повністю.

Світлові короби з внутрішнім підсвічуванням (підсвічування через елементи «прорізки»)

Всередині лайтбоксу, розташовані люмінесцентні лампи, або неонові трубки. Підсвічуватися можуть будь-які виділені елементи, так звана «прорізка», наприклад, логотип, напис і т.п.

Лайтбокс з ефектом контражуру

Всередині світлового короба, так само, як і в попередніх варіантах виконання, розташовані неонові трубки. Різниця полягає в тому, що підсвічування спрямоване не на лицьову панель світлового короба, а у зворотний бік, і освітлює поверхню, на деякому віддаленні від якої і розташовується безпосередньо сам лайтбокс.

Застосовується такий варіант не часто, і тільки там де таке підсвічування доречна. Ефектом контуража зазвичай доповнюють традиційне підсвічування лицьової частини, тобто основної рекламної поверхні.

Компанія «АртПром» із задоволенням допоможе Вам в організації та проведенні рекламної кампанії. Зателефонуйте нам за номерами: (067) 684-95-05 або (073) 167-36-35, детально на сторінці Контакти