вивіска на магазин

Зовнішня реклама Рівне

Ми виготовляємо зовнішню рекламу на замовлення та виконуємо її монтаж

Зовнішня реклама Рівне – ефективний спосіб популяризації товару, центру, магазину. Грамотно оформлена та яскрава вивіска звертає на себе увагу сотні людей щодня.

Вивіска – це конструкція, яка розміщується на фасаді або даху будівлі та призначена для того, щоб інформувати користувача про місце або рід діяльності об’єкта торгівлі. Рекламна агенція “Артпром” володіє штатом висококваліфікованих фахівців з великим досвідом роботи у сфері створення реклами. Наші постійні клієнти впевнені в незмінно високій якості нашої роботи, а приємна ціна спонукає до співпраці з нами знову і знову!

Фото

Зовнішня реклама Рівне
Зовнішня реклама Рівне
об'ємні букви Рівне
Об’ємні букви Рівне
вивіска Рівне

За типом розміщення об’ємні букви можна поділити на інтер’єрні та фасадні. Перший тип, як правило, використовують в середині приміщень, офісів, маркетів. Другий тип – це зазвичай: продукти вивіска, вивіска для магазину, вивіска на магазин продукти, вивіска графік роботи і т.д. Такого роду обємні букви потрібно кріпити на стійкий клей, який не піддаватиметься зовнішнім чинникам. Інтер’єрні вивіски можна кріпити навіть на двосторонній скотч або на спеціалізований клей “рідкі цвяхи” (залежно від загальної ваги виробу).

Виготовлення реклами Рівне

Для нашої компанії не існує секретів у виробництві рекламної продукції. Робота гарантовано буде виконана якісно. Виготовлення вивісок розпочинається із створення макету, в якому замовник може прийняти участь, надавши менеджеру всі свої пропозиції. Величезний вибір матеріалів у нашій агенції дозволить успішно реалізувати виготовлення рекламних вивісок на найвищому рівні. Перелік матеріалів, які використовуються у процесі створення вивісок:

  • ПВХ пластики – має рівну поверхню, яка підходить для нанесення вінілової плівки або фотодруку. Такий матеріал легко обробляється, що значно полегшує процес виготовлення реклами.
  • Стільниковий полікарбонат – кольорові або прозорі пластикові панелі мають порожнисту структуру. Доступна ціна і легкість роблять його застосування універсальним.
  • Акриловий пластик – має гарний глянцевий блиск, тому має схожість з оргсклом. Дозволяє отримати хороший візуальний ефект завдяки широкому діапазону кольорів.
  • Композитні панелі – виготовляються з металу і служать основою для всієї конструкції. Стійкість до корозії і тривалий термін служби робить такий матеріал популярним.

Команда РА “Артпром” пропонує лише якісне виготовлення зовнішньої реклами, яке забезпечить довгий термін експлуатації вашої вивіски, а також у разі необхідності фахівці нашої компанії проведуть монтаж зовнішньої реклами. У нас ви можете замовити рекламні вивіски будь-якої складності, такі як: світлова реклама, led реклама, світлодіодна вивіска тощо.

Основні етапи виготовлення зовнішньої реклами в Рівному:

  • Створення дизайну та візуалізація майбутньої вивіски
  • Погодження розмірів реклами
  • Підбір матеріалів для створення вивіски
  • Погодження із замовником місце розташування майбутньої реклами
  • Виробництво та монтаж вивіски

Замовити рекламу у Рівному

Якщо вам потрібно замовити рекламу у Рівному, зверніться за телефоном, вказаним на сайті або залиште онлайн-заявку для зворотнього зв’язку. Наші менеджери допоможуть визначитись з матеріалами та макетом, враховуючи всі ваші побажання.

Необхідна та якісна вивіска від нашої компанії – ми з нетерпінням чекаємо Вашого візиту!

Ми надаємо послуги не тільки у Рівному, але у області

Березне‎, Вараш‎, Дубно‎, Дубровиця,‎ Здолбунів‎, Корець, Костопіль, ‎Острог‎, Радивилів‎, Рівне‎, Сарни‎ та інших населених пунктах.

Коментарі