Реклама в транспорті Тернопіль Реклама в маршрутках Тернопіль Зовнішня реклама Тернопіль

Реклама в транспорті Тернопіль

Зміст:

Одним з найефективніших способів просування товарів та послуг є реклама в транспорті Тернопіль. Оскільки пасажири часто нудьгують під час поїздки, вони майже завжди звертають увагу на оголошення, розміщені в салоні транспортного засобу. Зовнішня реклама в Тернополі також дає про себе знати. Напевно, не раз прогулюючись вулицями міста чи поспішаючи на роботу, ви помічали брендований тролейбус чи маршрутку і навіть запам’ятовували, яке зображення присутнє на них. Таким чином, внутрішня і зовнішня реклама Тернопіль на обраному вами виді транспорту завжди буде мати ефект.

ПРОГРАМА РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ В ТЕРНОПОЛІ

67 АВТОБУСІВ НА 7-МИ МАРШРУТАХ

45 ТРОЛЕЙБУСІВ НА 11-ТИ МАРШРУТАХ

48 ПРИМІСЬКИХ АВТОБУСІВ НА ВСІХ НАПРЯМКАХ

ПОРАХУВАТИ ЦІНУ


Реклама в транспорті – відео про нашу послугу

Реклама у маршрутках Тернопіль впливає не на конкретну аудиторію, а на жителів міста в цілому. Така масовість давно використовується підприємцями. Бізнесменів завжди цікавить внутрішня і зовнішня реклама в Тернополі. Реклама у маршрутках Тернопіль передбачає звернення у рекламну агенцію, яка виконає все за вас.

реклама в транспорті Тернопіль

До наших послуг входить:

  • розробка дизайн-проекту (також Тернопіль реклама може бути реалізована на основі власного запропонованого макету);
  • друк оголошень або плакатів (реклама Тернопіль виготовляється з високоякісної плівки, через це не підлягає жодному кліматичному впливу);
  • розміщення оголошень всередині транспортного засобу (салонна реклама) чи обклейка його плакатами (якісна Тернопіль зовнішня реклама від нашої компанії);
  • оплата послуг орендних місць для розміщення листівок.

Менеджери нашої компанії допоможуть розробити оптимальну рекламну програму, а також обрати вид громадського транспорту. Ціна на послугу — одна з найнижчих в місті.

Незалежно від того, якій рекламі буде надана перевага (обрана салонна чи зовнішня реклама Тернопіль), вашу інформацію зображену на листівці зможе запам’ятати більше 70% жителів і гостей міста.

Реклама в маршрутках Тернопіль

Реклама в маршрутках Тернопіль відрізняється високим охопленням аудиторії, адже в місті функціонує велика кількість маршруток за різними напрямками. Вам достатньо обрати потрібний маршрут і обговорити з менеджером нюанси послуги «Реклама в Тернополі». Вже найближчим часом на ваш розсуд буде продемонстрований макет оголошення. Після вибору листівки запускається реклама в маршрутках Тернопіль, яка передбачає друк оголошень і їх розміщення в салоні транспортного засобу.

Реклама в маршрутках Тернопіль

Ціна на рекламу в маршрутках вас приємно здивує. На вартість послуги впливає обраний маршрут, розмір оголошення і термін його розміщення.

МАРШРУТИ РУХУ

56714151922

Реклама в тролейбусах Тернопіль

Реклама в тролейбусах Тернопіль — ще один спосіб заявити про себе широкій аудиторії. Тролейбуси міста не поступаються популярністю маршрутним таксі. В час-пік вони завжди переповнені. Ціна послуги «Реклама в тролейбусах Тернопіль» залежить від місця розміщення плакату, розміру оголошень і терміну перебування всередині салону. Тернопіль зовнішня реклама в громадському транспорті характеризується підвищеним  впливом на людей при низьких затратах. Якщо розмістити транзитну рекламу в тролейбусах Тернопіль на конкретних маршрутах, які проходять поблизу вашого підприємства, вона трансформується в таргетингову.

Реклама в тролейбусах Тернопіль

МАРШРУТИ РУХУ

123567891011

Реклама в приміських маршрутках Тернопіль

Реклама в приміських маршрутках Тернопіль орієнтована на жителів міст і сіл області. Розміщується в автобусах приміського сполучення, електричках, маршрутних таксі. Характеризується високою частотою показів і привабливістю. Кожен підприємець самостійно обирає, якою буде реклама в Тернополі і за яким маршрутом буде розміщена.

Таким чином, транзитна реклама Тернопіль відрізняється широким охопленням аудиторії, орієнтацією на місцевий бізнес і низькою вартістю. Оголошення друкуються у власній майстерні на високоякісній плівці. Агенція працює без посередників. Наша Тернопіль реклама на/в громадському транспорті виконується максимально оперативно.


Ціна. Розрахунок on-line

Наша компанія дбає про зручність роботи з сайтом для того щоб ви миттєво дізналися скільки коштує реклама. Ми розробили повнофункціональний онлайн калькулятор, який розрахує вартість наших пропозицій. Ви самостійно зможете сформувати для себе замовлення та підібрати найкращі варіанти. Ціна з точними розрахунками автоматично з’явиться у вас на електронній пошті.

Також ви можете нам зателефонувати і ми підберемо для Вас найкращі варіанти ?