Реклама в транспорті Луцьк Реклама в маршрутках Луцьк

Реклама в транспорті Луцьк

Зміст:

Той відчутний ефект, який забезпечить реклама в транспорті Луцьк, зробить будь-яку торгівлю успішною. Візуально помітна реклама в маршрутках Луцьк збільшить вашу потенційну аудиторію у багато разів. Наші яскраві листівки будуть максимально інформативними, а їх ціна – лише помірною.

ПРОГРАМА РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ В ЛУЦЬКУ

45 АВТОБУСІВ НА 7-МИ МАРШРУТАХ

55 ТРОЛЕЙБУСІВ НА 12-ТИ МАРШРУТАХ 

30 ПРИМІСЬКИХ АВТОБУСІВ НА 10-ТИ МАРШРУТАХ

Порахувати ціну
Реклама в транспорті – відео про нашу послугу

І у звичайному тролейбусі, і в сучасному автобусі реклама в транспорті Луцьк почне діяти миттєво і безвідмовно. Розроблена професіоналами зовнішня реклама Луцьк проінформує пасажирів про майбутні акції та масштабний розпродаж, про нові товари та корисні послуги. Щоб наша Луцьк реклама запрацювала «на повну», вистачить і кількох днів.

реклама в транспорті Луцьк

Реклама в маршрутках Луцьк

Тільки реклама в маршрутках Луцьк забезпечить вашим товарам швидке просування. Результативність, яку має зовнішня реклама Луцьк, підтвердять наступні показники:

  • 72% – саме стільки громадян обирають маршрутки (в яких реклама Луцьк присутня обов’язково);
  • 2000 осіб реклама Луцьк супроводжує в салоні щоденно;
  • 26 хвилин витратить громадянин на поїздку (а значить, реклама в транспорті Луцьк буде прочитана ним неодмінно);
  • 60% пасажирів гарантовано прочитають, про що реклама в маршрутках Луцьк їх інформує.
реклама в маршрутках Луцьк

МАРШРУТИ РУХУ

1, 2, 8, 10, 12, 17, 22

Реклама в автобусах Луцьк

Достатньо декількох контактів з особою, і реклама в автобусах Луцьк почне діяти на її свідомість. Інформаційна компанія, в якій задіяна наша реклама, може бути, як масштабною, так і локальною. Завдяки своєму цікавому змісту (оригінальному дизайну) реклама в тролейбусах Луцьк будь-який продукт зробить популярним.

реклама в автобусах Луцьк

МАРШРУТИ РУХУ

3, , 19, 23, 24, 25, 32

Реклама в тролейбусах Луцьк

Тим замовникам, котрим потрібна реклама в тролейбусах Луцьк, наші послуги знадобляться обов’язково. Процес, в кінці якого буде сформована Луцьк реклама, почнеться з роботи дизайнерів. Далі реклама в приміських маршрутках Луцьк швидко тиражується. Коли реклама в автобусах Луцьк буде розміщена, клієнту гарантовано надсилається фотозвіт про виконаний обсяг роботи.

реклама в тролейбусах Луцьк

МАРШРУТИ РУХУ

1, 2, 3, 4, , 5, 12

Реклама в приміських маршрутках Луцьк

Створена нами реклама в приміських маршрутках Луцьк швидко зробить замовника відомим. Завдяки впровадженню сучасного обладнання реклама в маршрутках розробляється швидко, а її ціна залишиться доступною. Ефект, який забезпечує реклама в маршрутках, ви оціните майже миттєво.

реклама в приміських маршрутках Луцьк

ЦІНА. РОЗРАХУНОК ON-LINE

Наша компанія дбає про зручність роботи з сайтом для того щоб ви миттєво дізналися скільки коштує реклама. Ми розробили повнофункціональний онлайн калькулятор, який розрахує вартість наших пропозицій. Ви самостійно зможете сформувати для себе замовлення та підібрати найкращі варіанти. Ціна з точними розрахунками автоматично з’явиться у вас на електронній пошті.

ТАКОЖ ВИ МОЖЕТЕ НАМ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ І МИ ПІДБЕРЕМО ДЛЯ ВАС НАЙКРАЩІ ВАРІАНТИ ?