Реклама в транспорті Одеса Реклама в маршрутках Одеса Реклама в автобусах Одеса

Реклама в транспорті Одеса

Зміст:

У громадському транспорті люди проводять по 1-2 години часу в день: вони слухають музику, читають книги і розглядають листівки. На нашому сайті ви знайдете всю необхідну інформацію про те, яка реклама в транспорті Одеса підходить саме вам, а також дізнаєтеся, скільки коштує та чи інша зовнішня реклама.

ПРОГРАМА РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ В ОДЕСІ

156 МАРШРУТОК НА 9-ТИ МАРШРУТАХ

30 ПРИМІСЬКИХ МАРШРУТОК НА 2-Х МАРШРУТАХ

2 010 000 СУКУПНИЙ МІСЯЧНИЙ ПАСАЖИРОПОТІК

Порахувати ціну


Реклама в транспорті – відео про нашу послугу

Транспортна мережа в цьому місті розвинена дуже добре, тому реклама в громадському транспорті Одеса – один з найефективніших методів просування. Крім користі для рекламодавця, така зовнішня реклама «на руку» і власникам транспортного засобу, адже вона робить його унікальним і незабутнім. За допомогою нашої компанії вам буде доступна будь-яка реклама в транспорті Одеса. У переліку основних напрямків нашої роботи:

 • розміщення реклами в маршрутках Одеса;
 • реклама в приміських маршрутках Одеса;
 • реклама в автобусах Одеса;
 • реклама в електричках Одеса;
 • реклама в трамваях Одеса;

З необхідністю користування тим чи іншим видом громадського транспорту, так чи інакше, стикається кожен. Особливо, якщо мова йде про життя у великих містах. Добираючись до місця роботи або навчання, більшість жителів неминуче потрапляють в салони міського транспорту, що робить такий вид реклами, як реклама в маршрутках Одеси – одним з найуспішніших і продуктивних.

Реклама в транспорті Одеса

Розміщуючи оголошення в міському транспорті – тролейбусах, маршрутках, трамваях або електричках – ви можете бути впевнені, що це найефективніша реклама в Одесі, адже її побачить максимальна кількість потенційно зацікавлених людей.

Реклама в маршрутках Одеса

Маршрутки – один з найпопулярніших видів міського транспорту. А грамотно виконана реклама в маршрутці – один з найуспішніших видів просування товарів і послуг. Її ефективність зумовлена ​​кількома причинами:

 • масштабність охоплення аудиторії – в силу великої кількості і популярності такого способу пересування по місту, реклама в маршрутних таксі Одеса працює безвідмовно;
 • реклама в маршрутках Одеса може бути спрямована на певні верстви населення – студентів, пенсіонерів, представників малого бізнесу та ін .;
 • ненав’язливість – реклама в маршрутці не перебиває перегляд улюбленого фільму, не відволікає увагу під час роботи та ін .;
 • економія часу – реклама в маршрутних таксі Одеса ефективна ще й тому, що на старт рекламної компанії потрібно мінімум часу;
 • доступність – реклама в маршрутках Одеса – один із самих бюджетних видів зовнішньої реклами, який, до того ж, досить швидко окуповується.
Реклама в маршрутках Одеса

Не меншою популярністю користується і реклама в приміських маршрутках Одеса. Даний вид транспорту особливо популярний серед жителів навколишніх населених пунктів, а також під час курортного сезону. Наша компанія гарантує якісне та доступне розміщення реклами в маршрутках Одеса, з урахуванням специфіки цільової спрямованості пропонованої продукції або послуг.

МАРШРУТИ РУХУ

121146168175185190232А242250

Реклама в автобусах Одеса

Більш просторі салони автобусів дозволяють розміщувати як невеликі оголошення, так і великі рекламні плакати. Наші фахівці враховують всі нюанси, від яких залежить, наскільки реклама в автобусах Одеса, буде дієва:

 • маршрут;
 • тривалість поїздки;
 • місткість салону;
 • середня вікова категорія пасажирів та ін.
Реклама в автобусах Одеса

Реклама в електричках Одеса

З огляду на більшу тривалість поїздки в залізничному транспорті, а також велику площу салонів, що забезпечує варіативність оголошень, реклама в електричках Одеса набуває все більшої популярності. У вагонах і коридорах електричок можуть розміщуватися постери, афіші, оголошення, стікери, листівки, плакати та ін.

Схема розміщення реклами в електричках

Реклама в електричках Одеса

Згідно отриманого досвіду роботи та випробуваних різнобічних технологій розміщення, наша компанія гарантує високу якість послуг. Ми забезпечимо контроль безпосередньо за розміщенням рекламних оголошень і надамо фотозвіти по закінченні розміщення, а також проводемо перевірки вже розміщених рекламних матеріалів, здійснимо доклейку в разі потреби.

Реклама в електричках. Приклади розміщення:

Реклама в електричках Одеса

Реклама в трамваях Одеса

Ще один популярний вид міського транспорту, яким щодня користуються тисячі людей. Реклама в трамваях Одеса здійснюється нашими фахівцями з дотриманням основних вимог до якості рекламної продукції:

 • чіткий шрифт;
 • яскраві кольори;
 • якість друку;
 • доступний дизайн;
 • акценти на основні деталі.
Реклама в трамваях Одеса

Завдяки цьому, реклама в громадському транспорті Одеса гарантує максимальне залучення потенційних споживачів до тих чи інших товарів чи послуг.

Одеса реклама в приміських маршрутках

Маршрутки можуть бути не тільки міським, а й міжміським транспортом. Ними нерідко користуються жителі передмістя, туристи, відпочиваючі в заміських селищах тощо. Якісна реклама Одеса оголошення якої розміщуються в приміських маршрутках, істотно розширить клієнтську базу, адже подібні оголошення будуть доступні для жителів не тільки Одеси, а й усієї області. Реклама Чорноморськ, реклама Білгород-Дністровський – ось неповний перелік напрямків, за якими наша компанія готова вести свою роботу.

Розміщення реклами Одеса може принести користь тільки тоді, коли ним займаються професіонали. Серед основних переваг співпраці з нами:

 • ми самостійно виготовляємо рекламну продукцію;
 • підбираємо дизайн, колірні рішення, шрифти з урахуванням особливостей цільової аудиторії;
 • реклама в Одесі створюється з використанням тільки якісних матеріалів, що забезпечують довговічність і зносостійкість продукції;
 • працюємо без посередників, тому така реклама Одеса буде доступна для вас за доступними цінами.

Реклама в маршрутках Одеси, в трамваях, міських і приміських автобусах – все це доступно для наших клієнтів за найвигіднішими цінами і з гарантією ефективності. Розміщення реклами в Одесі будь-яким зручним для вас способом буде вироблено якісно, ​​швидко і з урахуванням всіх ваших вимог і побажань.

Реклама в маршрутках Одеса ціна

Те, скільки коштує розміщення реклами в Одесі, залежить від багатьох чинників. Тип транспорту – один з них. Реклама в маршрутках Одеса ціна якої є однією з найдоступніших, користується найбільшою популярністю. Розрахувати вартість рекламної компанії ви можете на нашому сайті за допомогою онлайн-калькулятора. Наші спеціалісти готові надати повну інформацію про те, у скільки обійдеться будь-яка реклама Одеса.


Ціна. Розрахунок on-line

Наша компанія дбає про зручність роботи з сайтом для того щоб ви миттєво дізналися скільки коштує реклама. Ми розробили повнофункціональний онлайн калькулятор, який розрахує вартість наших пропозицій. Ви самостійно зможете сформувати для себе замовлення та підібрати найкращі варіанти. Ціна з точними розрахунками автоматично з’явиться у вас на електронній пошті.

ТАКОЖ ВИ МОЖЕТЕ НАМ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ І МИ ПІДБЕРЕМО ДЛЯ ВАС НАЙКРАЩІ ВАРІАНТИ ?