Реклама в транспорті Дніпро Реклама в маршрутках Дніпро(Дніпропетровськ) Дніпро зовнішня реклама

Реклама в транспорті Дніпро

Зміст:

До 80% мешканців Дніпра переміщаються саме громадським транспортом, а значить, реклама в маршрутках Дніпро (Дніпропетровськ) буде неодмінно ними переглянута. Ті барвисті зображення, які містить реклама в електричках Дніпро, привернуть увагу гарантовано. На пасажирів наша реклама в транспорті Дніпро впливає безвідмовно, а це означає, що вони точно поповнять ряд ваших клієнтів. Важливо і те, що ціна на рекламу в маршрутках Дніпра влаштує власників будь-якого бюджету.

ПРОГРАМА РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ В ДНІПРІ

234 МАРШРУТКИ НА 15-ТИ МАРШРУТАХ

115 ТРАМВАЇВ  НА 12-ТИ МАРШРУТАХ

125 ТРОЛЕЙБУСІВ НА 20-ТИ МАРШРУТАХ

30 ПРИМІСЬКИХ МАРШРУТОК

Порахувати ціну
Реклама в транспорті – відео про нашу послугу

У місті, де транспорт курсує щохвилини, реклама в трамваях Дніпро (Дніпропетровськ), а також реклама в автобусах Дніпро виявиться надзвичайно ефективною. Що, як не реклама в транспорті Дніпро якнайшвидшим чином вирішить потреби пасажирів. Яскрава листівка з впізнаваним креативним текстом – така зовнішня реклама Дніпро (Дніпропетровськ) не залишиться непоміченою.

реклама в транспорті Дніпро

Реклама в маршрутках Дніпро (Дніпропетровськ)

Чому ж зовнішня реклама настільки ефективна? Підраховано, що:

  • Більшість автобусів, де розміщена Дніпро зовнішня реклама, перевозить до 100 людей в годину;
  • Число пасажирів, в полі зору яких виявиться наша реклама в трамваях Дніпро (Дніпропетровськ), перевищує 81%;
  • Текст, який містить реклама в маршрутках Дніпро (Дніпропетровськ), 47% пасажирів вивчають уважно.
Реклама в маршрутках Дніпро (Дніпропетровськ)

Професійно розроблена реклама в громадському транспорті Дніпро (Дніпропетровськ) – саме той інструмент, який забезпечить вашому бізнесу успіх.

МАРШРУТИ РУХУ

18, 34, 35, 60, 95-95А, 109, 111, 119, 120, 121, 125, 155, 223

Реклама в трамваях Дніпро (Дніпропетровськ)

Щоб наша реклама в транспорті була яскрава, ми користуємося високоякісною яскравою плівкою. Дуже добре виглядає така реклама в Дніпрі поблизу водія, а також в інших місцях салону. Для пасажира реклама в трамваях Дніпро (Дніпропетровськ) стане кращою мотивацією до покупки.

Реклама в трамваях Дніпро (Дніпропетровськ)

МАРШРУТИ РУХУ

1, 5, 6, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19

Реклама в тролейбусах Дніпро

Реклама в тролейбусах дає можливість обрати для себе аудиторію. Інформація розповсюджується поміж людей, що проживають у певних районах. Із пасажирів, котрі користуються тролейбусами, ви здобудете собі постійних клієнтів.

Наша компанія є спеціалістом по рекламі в громадському транспорті. Макети створюють наші дизайнери, добавляючи яскравості і оригінальності. А щодо способу подачі інформації, то в цьому сенсі проявлається особлива увага.

Реклама в тролейбусах Дніпро

Для розповсюдження інформації використовуються листівки із стійкою до зношення поверхнею. Завдяки цьому рекламний продукт не потребує частої заміни і особливого догляду.

МАРШРУТИ РУХУ

1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, А, Б

Реклама в автобусах Дніпро

Розташовуватися реклама в автобусах Дніпро може по-різному. Однак і зовні, і всередині зовнішня реклама Дніпро (Дніпропетровськ) буде «працювати» з однаковою ефективністю. Читається така реклама в громадському транспорті Дніпро (Дніпропетровськ) пасажирами і розглядається пішоходами.

Реклама в автобусах Дніпро

Реклама в електричках Дніпро

Для тисяч людей, що використовують електротранспорт регулярно, реклама в електричках Дніпро запам’ятається надовго. З того дня, коли реклама в електричках Дніпро буде остаточно розміщена, продажі збільшаться у багато разів. Якість наших листівок, реклама в маршрутках Дніпро і ціна влаштує замовників однозначно.

Схема розміщення реклами в електричках

Реклама в електричках Дніпро

Залізничний транспорт вважається одним із найпопулярніших видів транспорту для міжміських мандрівок Україною. Загальний пасажиропотік приміських поїздів у місяць становить 8,5 млн. осіб. Саме тому реклама в електричках – це відмінний і досить бюджетний спосіб зробити свій бренд, товар або послугу популярною на ринку та привабити велику кількість нової цільової аудиторії.

Команда дизайнерів “Артпром” вже більше 15 років займається створенням професійних та оригінальних макетів, щоб реклама в електричках Дніпра спрацювала якісно і дала відмінний результат!

Реклама в електричках. Приклади розміщення

реклама в електричках

Реклама в метро

Як і реклама в маршрутках Дніпро (Дніпропетровськ), так і реклама в метро на людину впливає з прогнозованим ефектом. Чим же вигідна подібна реклама Дніпро замовнику?

Реклама в метро

Переваги реклами в транспорті Дніпро:

  • Аудиторія, яку охопить і реклама в метро, ​​і інша зовнішня реклама буде постійно зростати;
  • Оскільки їздить міський транспорт допізна, реклама в транспорті Дніпро буде прочитана великою кількістю населення міста;
  • Як і реклама в під’їздах Дніпро, розроблена нами реклама в транспорті враховує всі місцеві особливості;
  • Кожен з учасників руху може чітко бачити зовнішня реклама з різних пасажирських сидінь;
  • Виготовлена ​​Дніпро (Дніпропетровськ) реклама та розміщена буде гарантовано швидко, а по закінченню роботи ми надсилаємо фотозвіт.

У порівнянні з отриманими результатами ціна нашої реклами, без перебільшення, дуже доступна.

Реклама в маршрутках Дніпро ціна

Реклама в маршрутках Дніпро ціна

Замовнику будь-яка рекламна продукція обходиться недорого, оскільки ми створюємо її виключно на власному обладнанні. Та ціна, по якій реклама в автобусах Дніпро пропонується компанією, є найбільш конкурентною. До речі, порахувати її вдасться прямо на сайті – скориставшись нашим онлайн-калькулятором.


Ціна. Розрахунок on-line

Наша компанія дбає про зручність роботи з сайтом для того щоб ви миттєво дізналися скільки коштує реклама. Ми розробили повнофункціональний онлайн калькулятор, який розрахує вартість наших пропозицій. Ви самостійно зможете сформувати для себе замовлення та підібрати найкращі варіанти. Ціна з точними розрахунками автоматично з’явиться у вас на електронній пошті.

ТАКОЖ ВИ МОЖЕТЕ НАМ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ І МИ ПІДБЕРЕМО ДЛЯ ВАС НАЙКРАЩІ ВАРІАНТИ