Реклама в транспорті Чернкаси Реклама в маршрутках Черкаси Реклама в автобусах Черкаси

Реклама в транспорті Черкаси

Зміст:

Саме громадському транспорту віддають перевагу жителі Черкас. Це означає, що реклама в транспорті Черкаси буде помічена пасажирами гарантовано. Якщо ваші проблеми з просуванням послуги (товарів) все ще не вирішені, то наша реклама в Черкасах змінить стан справ кардинально!

Програма розміщення реклами у Черкасах

50 маршруток під рекламу на 4 маршрутах

65 тролейбусів на 13 маршрутах

25 приміських автобусів на 9 напрямках

2 562 500 сукупний місячний пасажиропотік

Порахувати ціну
реклама в транспорті – відео про нашу послугу

Що робить наша реклама в Черкасах кращою? Правильно, реклама в автобусах Черкаси інформує населення. Завдання створення цільової аудиторії реклама в маршрутках Черкаси вирішує найкращим чином:

  • Оскільки 80% жителів вибирають громадський транспорт, зовнішня реклама Черкаси почне працювати відразу після розміщення;
  • Понад 1500 пасажирів щодня – саме стільком людям реклама в транспорті Черкаси попадеться на очі;
  • Пасажири перебувають в салоні по 20 і навіть 30 хвилин, тому розміщена в Черкаси реклама в маршрутках буде прочитана ними неодмінно. 
Реклама в транспорті Черкаси

Такий вплив, який матиме на людей реклама в автобусах Черкаси, буде для вашого бізнесу максимально результативним.

Реклама в маршрутках Черкаси

Аудиторія, яку охопить наша зовнішня реклама Черкаси, вже завтра поповнить ряди ваших клієнтів. Куди б не звернув свій погляд пасажир, реклама в транспорті Черкаси точно не залишиться непоміченою.

Реклама в маршрутках Черкаси

Наша креативна реклама в Черкаси представлена:

  • Односторонніми листівками А4 формату (кріпиться подібна реклама в транспорті Черкаси на всіх видимих ​​поверхнях маршрутки);
  • Односторонніми листівками А3 формату за водієм (така реклама в маршрутках Черкаси буде видимою для всіх пасажирів);
  • Представлена ​​реклама в автобусах Черкаси і банерними розтяжками.

Замовляйте Черкаси реклама в маршрутках і вже завтра більшість мешканців Черкас знатимуть все про ваш продукт або послугу!

МАРШРУТИ РУХУ

8, 21, 26, 27

Реклама в автобусах Черкаси

Окупиться реклама Черкаси в найкоротші терміни. Досить почекати пару тижнів (а то і днів), щоб вашу продукцію стали впізнавати. Надмірних витрат така Черкаси реклама не зажадає, а результат принесе обов’язково. Серед всіх доступних методів просування саме реклама в тролейбусах Черкаси обгрунтовано вважається найбільш економним.

Реклама в автобусах Черкаси

МАРШРУТИ РУХУ

114115

Реклама в тролейбусах Черкаси

Щоб реклама Черкаси стала дійсно результативним засобом, ми розробимо на 100% оригінальний дизайн-макет. Наші фахівці оберуть для замовника той маршрут, де реклама в тролейбусах Черкаси збере потрібну йому аудиторію. Розміщується Черкаси реклама максимально швидко.

Реклама в тролейбусах Черкаси

Жодних посередників – замовник працює з нами безпосередньо. Ми маємо в своєму розпорядженні власне обладнання і найкращі види високоякісної плівки. Наша реклама в Черкаси стане саме тим засобом, який принесе вашому бізнесу успіх!

МАРШРУТИ РУХУ

12347810111450


ЦІНА. РОЗРАХУНОК ON-LINE

Наша компанія дбає про зручність роботи з сайтом для того щоб ви миттєво дізналися скільки коштує реклама. Ми розробили повнофункціональний онлайн калькулятор, який розрахує вартість наших пропозицій. Ви самостійно зможете сформувати для себе замовлення та підібрати найкращі варіанти. Ціна з точними розрахунками автоматично з’явиться у вас на електронній пошті.

ТАКОЖ ВИ МОЖЕТЕ НАМ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ І МИ ПІДБЕРЕМО ДЛЯ ВАС НАЙКРАЩІ ВАРІАНТИ