Реклама в транспорті Чернігів Реклама в маршрутках Чернігів Реклама в тролейбусах Чернігів

Реклама в транспорті Чернігів

Зміст:

Якісна реклама в транспорті Чернігів – це ефективний спосіб заявити про себе. Така реклама Чернігів працює з ранку до вечора без перерв. Наша реклама в транспорті Чернігів охоплює практично 80% локального населення. У місті існує близько 47 маршруток і 9 тролейбусів. Серед потенційних клієнтів місцеві жителі і гості з найближчих населених пунктів. Середній час поїздки складає від 10 до 40 хвилин. Цього достатньо, щоб реклама в Чернігові могла зацікавити споживача. А при регулярних поїздках інформація з листівки запам’ятовується автоматично.

ПРОГРАМА РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ В ЧЕРНІГОВІ

114 МАРШРУТОК НА 15 МАРШРУТАХ

80 ТРОЛЕЙБУСІВ НА 12 МАРШРУТАХ

3 425 000 МІСЯЧНИЙ ПАСАЖИРОПОТІК

Порахувати ціну
Реклама в транспорті – відео про нашу послугу

У нас зовнішня реклама Чернігів орієнтована на певний регіон. Проінформуйте про знижку на абонемент в тренажерний зал в конкретному районі. І завтра чекайте нових клієнтів.

Реклама в транспорті Чернігів

Подібна реклама в Чернігові підходить і іншим видам діяльності:

  • салону краси;
  • ресторану і кафе;
  • доставці;
  • магазину і т.д.

Реклама в маршрутках Чернігів

У нашій компанії реклама в маршрутках Чернігів представлена ​​в декількох варіантах. Виготовляємо листівки, постери і афіші з високоякісної плівки. Ви можете вибрати будь-який вид оголошення.

Найбільш популярна реклама в Чернігові – це листівки стандартного розміру A4.

Реклама в маршрутках Чернігів

Найвигідніша реклама в маршрутках Чернігів розміщується близько до схеми руху автобусного таксі. Вона розташовується попереду салону, щоб її було видно з усіх боків. Пасажири можуть ознайомитися з інформацією, тому що дана реклама Чернігів розташовується на рівні очей. Подібна реклама в маршрутках Чернігів обійдеться дешевше, ніж інші види реклами.

МАРШРУТИ РУХУ

3781112151720242527353742

Реклама в тролейбусах Чернігів

У нас реклама в тролейбусах Чернігів робиться «під ключ» з максимально якісних матеріалів. Наша зовнішня реклама Чернігів розміщується на найпопулярніших маршрутах.

Для хорошого відгуку реклама в тролейбусах Чернігів повинна відповідати цільовій аудиторії. Тому краще всього підійде для просування місцевих підприємств. Розміщена реклама в тролейбусах Чернігів допоможе вам ненав’язливо повідомити про свої продукти і послуги.

Реклама в тролейбусах Чернігів

Для малого та середнього бізнесу реклама в транспорті Чернігів – оптимальний спосіб комунікації з аудиторією при невеликому бюджеті.

МАРШРУТИ РУХУ

13456, 7891010Д11


Ціна. Розрахунок on-line

Наша компанія дбає про зручність роботи з сайтом для того щоб ви миттєво дізналися скільки коштує реклама. Ми розробили повнофункціональний онлайн калькулятор, який розрахує вартість наших пропозицій. Ви самостійно зможете сформувати для себе замовлення та підібрати найкращі варіанти. Ціна з точними розрахунками автоматично з’явиться у вас на електронній пошті.

ТАКОЖ ВИ МОЖЕТЕ НАМ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ І МИ ПІДБЕРЕМО ДЛЯ ВАС НАЙКРАЩІ ВАРІАНТИ ?