вивіски вивіски Вивіска над входом

Рекламні вивіски

Рекламна вивіска – це свого роду візитна картка Вашої компанії. Вивіска повинна не тільки інформувати клієнтів про спеціалізацію Вашої організації і привертати увагу перехожих, але й відповідати вашому іміджу і фірмовому стилю. Якісна, оригінальна вивіска створює перше, часом найважливіше, враження про Вас і є однією з складових вашого успіху. І найголовніше – вивіска повинна працювати!

Вивіски бувають інформаційні, світлові та не світлові.

Інформаційні вивіски

Інформаційні вивіски – це той необхідний мінімум, яким повинна володіти будь-яка організація. Інформаційні вивіски коштують недорого, легко узгоджуються і не вимагають складних дизайнерських рішень. Наприклад, режим роботи – інформаційна табличка на двері з пластику.

Світлові вивіски

Світлові (фасадні) вивіски, так звані світлові короби, лайтбокси або світлові панелі, світлові панно, світлові об’ємні літери є одним з найважливіших компонентів іміджу підприємств у Львові.

Перевага стильної світлової вивіски з барвистим повноколірним зображенням в тому, що вона привертає покупців і вдень, і вночі, працюючи 24 години на добу.

Світловий короб – один з найпопулярніших видів оформлення фасадів магазинів, перукарень, аптек, супермаркетів, торгових центрів і т.д. виробництво нашої майстерні використовує кілька основних технологій при виготовленні світлових коробів або лайтбоксів. Це виготовлення світлового короба з лицьовою поверхнею з акрилу і світловий короб (лайтбокс) з алюмінієвим профілем.

Наша рекламна майстерня при виготовленні світлової (рекламної) вивіски використовує тільки якісні матеріали, які забезпечать їй тривалий термін служби і привабливий зовнішній вигляд.

Світлові світлодіодні вивіски

Світлодіодні вивіски – це вивіски, які в якості джерела світла використовують світлодіоди. Світлодіодні вивіски зручні в обслуговуванні і не вимагають постійної уваги.

Незаперечні плюси світлодіодних вивісок:

 • у 10 разів менше споживання електроенергії;
 • довговічність, 11 років безперервної роботи;
 • неймовірна міцність і компактність;
 • багатобарвність, варіативність, морозостійкість;
 • екологічна та протипожежна безпека – не містить ртуті!

Світлові неонові вивіски

Неонові вивіски – це вивіски, виготовлені з неонових трубок у вигляді неонових літер або у вигляді світлової композиції. Неон – це легкий газ, що знаходиться в спеціальних трубках, виготовлених зі скла з напиленням в люміноформі, що дозволяє додати їм той чи інший колір. Неон має 60 різних відтінків і таке яскраве і привабливе світло, що на нього неможливо не звернути увагу. Неонові вивіски можуть бути внутрішніми і зовнішніми.

Основними перевагами використання неонових вивісок є:

 • велика кольорова гама світіння (налічують більше 60 відтінків кольору);
 • великий термін служби (більше 10 років), так як в неонових лампах відсутні нагрівальні елементи;
 • може монтуватися у важкодоступних місцях;
 • неон безпечний і нетоксичний;
 • неонові лампи та електронні трансформатори працюють безшумно;
 • споживна потужність 15Вт \ метр;

Не світлові вивіски

Не світлові вивіски – це недорогий вид зовнішньої реклами, але менш ефективний, ніж світлові рекламні вивіски. Не світлова вивіска – це, як правило, плоска панель прямокутної форми з недорогого матеріалу, із зображенням Вашої реклами, логотипу або бренду, нанесених на поверхню методом аплікації вінілової плівкою або повноколірним друком. Як правило такі вивіски не містять внутрішнього підсвічування, що робить їх доступними для широкого кола охочих. Підсвічування таких вивісок здійснюється за допомогою зовнішніх світильників.

ЗУКР «АртПром» здійснює комплексний підхід до дизайну, виробництва, встановлення та гарантійного обслуговування рекламних вивісок у Львові. Зателефонуйте нам за номерами: (067) 684-95-05 або (073) 167-36-35, детально на сторінці Контакти